МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#541
Да, проигрывают ситуации, но не живут же как зомби по сценарию!
Аватар користувача
дякуючі tavis
#543
Ангелина писав:Да, проигрывают ситуации, но не живут же как зомби по сценарию!
Згоден, не зомбі, але замисліться над наступним: звідки діти можуть жити по іншому, якщо вони цього "іншого" навіть не уявляють? Я можу вам навести приклад на вас: ви можете жити так, начебто заробляєте скажімо 10000$ на місяць? Зможете описати хоча б погодинно як би ви жили тоді? Напевно єдине, що ви зможете написати, як би ви витратили 10000$ з урахуванням свого минулого досвіду. Але як би ви їх заробили, я впевнений що навряд чи опишите одразу.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#545
Ок, допустим, не опишу в деталях.
НО!
Ты хочешь сказать, что нет детей, которые живут не как родители?
Так получается из твоего поста.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#548
Ангелина писав: Ты хочешь сказать, что нет детей, которые живут не как родители?
Це, скоріш виняток з правила.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#549
И по твоему нет надежды?
Много людей не хочет жить как родители. Вот я.
дякуючі Мама_Вани
#550
tavis писав:
Ангелина писав: Ты хочешь сказать, что нет детей, которые живут не как родители?
Це, скоріш виняток з правила.
Бред ПОЛНЕЙШИЙ!!! Таких людей очень много. Я тя уверяю. И вообще что ты пытаешься доказать????????????????? :[ :[
Аватар користувача
дякуючі tavis
#554
Ангелина писав:И по твоему нет надежды?
Много людей не хочет жить как родители. Вот я.
Глупость! Дети изменяют модель поведения и вообще свою жизнь могут сделать совершенно другой, нежели их родители. Я согласен. Но первичные данные о миропостроении дети получают как раз наблюдая вокруг. При этом неважно кто воспитывал детей: родители, дедушка с бабушкой или волки в лесу.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#555
Мама_Вани писав:
tavis писав:
Ангелина писав: Ты хочешь сказать, что нет детей, которые живут не как родители?
Це, скоріш виняток з правила.
Бред ПОЛНЕЙШИЙ!!! Таких людей очень много. Я тя уверяю. И вообще что ты пытаешься доказать????????????????? :[ :[
Я хочу показати, що щоб ви не казали, але перша модель поведінки, яку ви прийняли в цьому світі була модель поведінки оточуючих вас людей. І, лише згодом, коли ця модель поведінки вас не задовільнила, ви почали шукати щось інше. Алеж ваші діти дивляться на вас і приймають вашу, вже змінену, модель поведінки. Відповідно хтось з них сприйме за належне красти, палити, пити, бити, а також не довіряти своєму чоловікові. З чим в цьому ви не згодні?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#557
tavis писав:Я хочу показати, що щоб ви не казали, але перша модель поведінки, яку ви прийняли в цьому світі була модель поведінки оточуючих вас людей. І, лише згодом, коли ця модель поведінки вас не задовільнила, ви почали шукати щось інше. Алеж ваші діти дивляться на вас і приймають вашу, вже змінену, модель поведінки. Відповідно хтось з них сприйме за належне красти, палити, пити, бити, а також не довіряти своєму чоловікові. З чим в цьому ви не згодні?
Я хочу заступитися бо це дійсно правда якби ми того не хотіль але це дійсно так, але завжди є вийнятки але їх є ну дійсно мало. Ми забуваєм що в нас є не тільки розум але й підсвідомість у яку нам закладають наші батьки дуже багато інформації і дуже часто ми навідь не забумуємося перед тим якщось робити а робимо на підсвідомому рівні.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#561
При этом неважно кто воспитывал детей: родители, дедушка с бабушкой или волки в лесу.
А если волки, то что?
#1349
Цитата:
Как сообщает сайт Университета Бристоля, скорее всего, отцы уделяют внимание дисциплине и развитию физический качеств ребенка, тогда как матери поощряют развитие интеллектуальных способностей как сыновей, так и дочерей.

Хіба звідси не випливає, що діти які виховуються обома батьками будуть гармонійними особистостями?
Я завжди "с умелением" спостерігаю за спідкуванням дітей з татами. Тати менш емоційні, більш стримані, виважені, і так як вони проводять з дітьми менше часу їх менше дратують нескінченні питання типу "Хто гарніший бегемот чи крокодил?", та й на питання "З чого роблять цеглу?" татові відповісти легше ніж мамі.

Дитина буде дурніша від того, що знайде відповідь на свої питання, чи від того, що тато звертає більше уваги на дисциплінованість і фізичний розвиток, на який мама за браком часу звертає менше уваги?
дякуючі Уляля
#1642
[quote="tavis"][quote="Ангелина"]Ну это у тебя, тэвис, прямо фатализм какой-то![/quote]
Відомо, що майбутне не викорбовано на камні. Також відомо, що діти беруть приклад з своїх батьків і, якщо ви були в одному приміщенні не тільки зі своїми дітьми, а ще з іншими, то, думаю у вас була можливість придивитись к тому, що в своїх іграх вони програюсь сцени, які бачили в своїй сім'ї. Тому, вважаю, що звинувачення в фаталізмі є зайвими.[/quote]


Я згодна. Маленькі дітки вбирають усе, як губка, особливо стосунки в сім`ї. Я з великою радістю залишала і залишаю малюка з татом-хай йому не все вдається, не все він знає, але він однозначно не нашкодить дитинці, а синок отримує мооооооооооре радості від годин, проведених з татусем!!! Мені здається, це необхідно-залишати їх удвох. У чоловіків свої бесіди...
дякуючі romanna
#1697
це тупість, якшо не його батько , і балько не алкоголік чи дебіл , він буде поводитися з дитиною як і матір , різниці особиваї нема
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3190
Показала статтю чоловікові.Довго висловлювася нецензурно :rofl2: Потім сказав, що ствттю написала злобна феміністка-чоловіконенавсниця, щоб умотивувати свою ненависть до чоловіків. А яка ваша думка?
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!