МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#205
Існують поширені міфи про виховання та розвиток дітей, про які "усі знають, що це правда", наприклад, міф про те, що бити дітей корисно або про те, що ігри "у війну" чи в "козаків" роблять хлопчиків агресивними або про те, що дітям треба платити за оцінки та домашню роботу, щоб вони вчилися добре й допомагали, про те, що слінги шкідливі... Таких міфів безліч.
Ви можете розвінчати якийсь міф? Ця тема - для вас.
Діліться цінною інформацією - це велика допомога не тільки форумчанкам, а і їх діткам :)
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#210
Оскільки я консультує ще і по грудному вигодовуванні (хоч воно не прямо-пропорційно пов'язане з вихованням та розвитком дитини але всеж відноситься)
Міфи й забобони пов'язані із грудним вигодовуванням
Частина 1: http://community.livejournal.com/grudne ... 11590.html
Частина 2: http://community.livejournal.com/grudne ... 12276.html
Аватар користувача
дякуючі Inkom
#1216
кажуть, щоб виростити впевнену у собі людину, без комплексів (чого особисто мені вистачає) потрібно постійно хвалити дитину, говорити, яка вона хороша і красива. Я так і робила. Але, мабуть, перестаралась. Моя донечка маленька "вередулька". Може вона це переросте і не буде в житті занижувати собі оцінку? :)
Аватар користувача
дякуючі Lilka
#1584
А є ще міфи, присвячені приученню до горшка (о, їх насправді безліч). Наприклад, що якщо до року дитину не висаджувати, то вона важко привчатиметься до цієї процедури. А насправді ж переважно буває зовсім навпаки - чим активніше малечу приучують до горшка, тим більша до нього ненависть і навпаки - батьки, які залишили дитину в спокої з подивом зізнаються, що у два роки вона... сама попросилася на горшок, без ніяких проблем.
Ну а хлопця до горшка взагалі потрібно приучувати дуже тактовно, а то у нього в майбутньому можуть виникнути проблеми з еякуляцією!!! Вчені дослідили, що якщо маленького чоловіка примушувати ходити на горшок, психологічно тиснути, то в дитини виробляється протест типу "це - воє, нікому не віддам", а в майбутньому звідси проблеми з еякуляцією...
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1593
Lilka писав: А є ще міфи, присвячені приученню до горшка (о, їх насправді безліч)....
Ну а хлопця до горшка взагалі потрібно приучувати дуже тактовно, а то у нього в майбутньому можуть виникнути проблеми з еякуляцією!!! Вчені дослідили, що якщо маленького чоловіка примушувати ходити на горшок, психологічно тиснути, то в дитини виробляється протест типу "це - воє, нікому не віддам", а в майбутньому звідси проблеми з еякуляцією...
А Ви не думаєте, що це один з міфів? :)
Аватар користувача
дякуючі Вікуся Т.
#5399
хм... цікаво, про такий міф ще не чула... :[
Аватар користувача
дякуючі Lili4ka
#13148
Один из мифов, что компьютерные игры вредят. Ничего подобного мне кажется они наоборот развивают смекалку и реакцию. Конечно не бесконтрольно целыми днями. Но в те же игры для девочек как тут у меня ребенок может полчасика в день посидеть за компьютером.
дякуючі Джессика
#13618
все хорошо в меру, как по мне
дякуючі Дбайлива
#14355
Безперечно з дитиною треба працювати, приділяти їй достаньо уваги. І мамі і батьку. Забезпечити їй доступ до всесторонньої інформації, постійно розказувати щось нове, цікаве, історичні факти. Важливим елементом тут буде література. Це можуть бути книжечки, різноманітні енциклопедії, але в ранньому віці найкращим варіантом буде дитячий розвиваючий журнал. Їх сьогодні дуже багато, але одним з кращих є "Пізнайко". Я особисто переконалась, що він дійсно допомагає.Логічні ігри, кросворди, загадки. Мої діти з радістю читають вже не перший рік. Саме з "Пізнайко" готувались до школи, адже я не хотіла віддавати дітей у садочок. Раджу і Вам спробувати))
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!