МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2248
Atlika писав:З цим я повністью згодна. Але це в повній мірі стосується саме контактних лінз, тому що окуляри, як правило, носять не цілий день.
Звучить доволі логічно, та цікаво, що в повній мірі це стосується саме окулярів, а не лінз!

Тут справа в фізиці, щоб пояснити, мені треба малювати схему. Спробую на словах. Чим далі від кришталика в оці знаходиться лінза, тим більшу диоптрію вона повинна мати, щоб людина бачила добре. А чим більша диоптрія, тим швидше в людини падає зір. Вдягнена на око лінза знаходиться ближче до хришталика, ніж лінза в окулярах, тому зазвичай лікарі виписують контактні лінзи на 0,5-1 диоптрію слабші за окуляри. Таким чином, лінзи зупиняють або сповільнюють втрату зору порівняно з окулярами.
Тому всім, у кого немає протипоказань, я б радила носити контактні лінзи.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2268
aronskaya, скажіть, ви коли небудь ходили у контактних лінзах? Якщо ходили опишіть свій досвід.

Я - ходила и ось що можу сказати. Розумієте, якщо мінус невеликий, то немає потреби весь час ходити в окулярах, зазвичай їх одягають коли дійсно потрібно. А ось з лінзами таке навряд чи вийде, тому що їх не так просто кожен раз одягати та знімати, тому зазвичай у лінзах проводять цілий день. Тому і призначаюсь лінзи з меншими діоптріями.

Корекція зору за допомогою лінз....не знаю, не можу точно сказати. Тут яка справа - якщо мінус невеликий, наприклад -1 чи -2, людина непогано бачить і без лінз пбо окулярів, а якщо вона їх одягає, то зазвичай хоче бачити на всі 100% тому наврядчи є сенс.

До того ж у контактних лінз є маса своїх нюансів, навіть коли вони правильно підібрані.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!