МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі Романофф
#196
Всем кто сомневается, отпишу зачем это нужно.
Хлебопечка - очень нужная и полезная вещь.
Пока все сомневаются, отпишу.
У меня хлебопечка, с возможностью готовки джема.
Она умеет: месить тесто, печь хлеб, варить джем.
Испечь хлеб очень легко.
По рецепту закладываешь ингридиенты:
сухие дрожжи, вода, сахар, соль, мука - выбираете степень зажаренности корочки и все.
Хлебопечка сама замесит тесто, сформирует буханку и и испечет хлеб.
Через 3 часа, горячий свежий хлеб.
Не просто вкусно, а очень вкусно.
Хлебов всего 30 рецептов- французский, луковый, пшеничный, шоколадный и тд. тп.
Джем. Джем штука вкусная, особенно апельсиновый и персиковый.
Готовить просто, недолго - а есть еще быстрей.
Итоги: хлебопечку купил, после того как побывал на хлебзаводе.
И хочу вас сказать, что волосы в хлебе далеко не худшее что может попасть в буханку хлеба.
Особенно если учесть кол-во бегающих милых зверьков, с длинными лысыми хвостами.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#407
А я как раз думала, что мне на нговый год у мужа попросить. Это идея. А лучше с джемом или кексом брать?
дякуючі Irishka
#1932
А мені здається, що це забирає дуже багато часу, це ж як треба любити хліб, щоб піч його самій, хай навіть в сучасної хлібопічці? Зараз стільки пекарень відчинилося, де завжди можна купити гарячий та дуже смачний хліб - усе швидко та якісно.
Тому у мене хлібопічка асоціюється виключно з домогосподаркою, у якої багато часу, а зайнятися зовсім немає чим.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1933
Irishka писав:А мені здається, що це забирає дуже багато часу, це ж як треба любити хліб, щоб піч його самій, хай навіть в сучасної хлібопічці? Зараз стільки пекарень відчинилося, де завжди можна купити гарячий та дуже смачний хліб - усе швидко та якісно.
Тому у мене хлібопічка асоціюється виключно з домогосподаркою, у якої багато часу, а зайнятися зовсім немає чим.
Пікти хліб - так, це багато часу займає. А з хлібопічкою все по-іншому, ми нещодавно купили. Закидуєш усі продукти в неї, закриваєш і натискаєш кнопку. Все, хліб скоро буде готовий. Якщо робити все дууууже повільно - 20 хвилин.
дякуючі Irishka
#1940
aronskaya писав:
Irishka писав:А мені здається, що це забирає дуже багато часу, це ж як треба любити хліб, щоб піч його самій, хай навіть в сучасної хлібопічці? Зараз стільки пекарень відчинилося, де завжди можна купити гарячий та дуже смачний хліб - усе швидко та якісно.
Тому у мене хлібопічка асоціюється виключно з домогосподаркою, у якої багато часу, а зайнятися зовсім немає чим.
Пікти хліб - так, це багато часу займає. А з хлібопічкою все по-іншому, ми нещодавно купили. Закидуєш усі продукти в неї, закриваєш і натискаєш кнопку. Все, хліб скоро буде готовий. Якщо робити все дууууже повільно - 20 хвилин.
Все одно не розумію навіщо вона потрібна, може тому що ніколи не їла такий домашній хліб, але я його будь-який майже не їм.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1941
Irishka писав: ніколи не їла такий домашній хліб, але я його будь-який майже не їм.
Да, думаю, саме в цьому справа
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!