МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#156
У кожної людини є цікаві незвичайні звички. Чоловіки полюбляють жартувати над жартами про блондинок, а самі... :D
Вони читають книги в туалеті, обнюхують свої шкарпетки, їдять, ніби останній раз у житті, сушать шкарпетки феном... І це далеко не повний список. А у вашого чоловіка є дивні цікаві звички? Доповнюймо!
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#344
Уматовая тема. :D Мы только феном носки сушим, думала, он один такой! А оказывается, это поголовная болячка... :D :D :D
Аватар користувача
дякуючі Antonchyk
#387
Вони кумедні! :lol: І часом дуже схожі на дітей. Так, не бачать сорочки на вішаку і шкарпеток, які лежать на окремій поличці. У мого сонця починається паніка, коли треба кудись ВЖЕ виходити з дому.. Може все на світі забути, повертатися за мобільним, документами і теде.
І свята правда - якщо чоловік думає про щось, наприклад, про роботу, можна цитувати класиків, співати, розмовляти з собою.. бо він й так - якщо щось почує, то нічого не запам'ятає..
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#602
Обалдеть, Антончик!
Тебе надо дома видеокамеру!.. :rofl2:
дякуючі Уляля
#1414
Те, що наші чоловіки дивні і цікаві - істина, але й ми задніх не пасем. Мій коханий зараз на гастролях-2дні,як поїхав. Я казала йому, що нарешті відпочину-цілих 10 днів по-переду... А вистачило і 2години! І полетіли смс-ки одна за другою...
Краще, хай буде інколи "не так" з коханим ніж "так" без нього... Він,як не крути, найкращий!!! :party2:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1415
Уляля писав: Краще, хай буде інколи "не так" з коханим ніж "так" без нього... Він,як не крути, найкращий!!! :party2:
Саме тому й найрідніший.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!