МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

В цьому розділі ми разом будемо вирішувати всі труднощі і проблеми, які виникають у вас при роботі з сайтом і форумом

Модератор: модератори

#1947
Шановні форумчани!
Я помітила деякі проблеми з роботою скрипту підчас розміщення повідомлень. Форум видає помилку, але насправді повідомлення надходить до теми.

Скоро проблема буде вирішена, скоріш за все, з початку тижня.

А поки я буду видаляти всі дубльовані повідомлення.
Аватар користувача
дякуючі ромашка
#4209
у мене виникла інша проблема, коли я заходжу на форум, всі теми нормально висвітлююються,але коли я заходжу вже як форумчанин(вводжу свій логін і пароль), весь текст назв тем перетворюється на ієрогліфи, проблема в тому, що і мої приватні повідомлення я не можу прочитати, бо вони теж стають ієрогліфічними :[
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#4210
Якщо у вас є можливість - зробіть скріншот того, що у вас видає наш форум.
Аватар користувача
дякуючі ромашка
#4212
der kommandant писав:Якщо у ваÑ￾ Ñ” можливіÑ￾Ñ‚ÑŒ - зробіть Ñ￾кріншот того, що у ваÑ￾ видає наш форум.
ось так виглядає Ваше останнє повідомлення мені :[
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4213
Ромашка, я ще раз спробувала надіслати Вам приватне повідомлення. Сподіваюсь, усе гаразд? Якщо ні - надішліть мені у приватні повідомлення свою електронну адресу, я відішлю відповідь Вам на пошту.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#4214
Elantra писав:Ромашка, я ще раз спробувала надіслати Вам приватне повідомлення. Сподіваюсь, усе гаразд? Якщо ні - надішліть мені у приватні повідомлення свою електронну адресу, я відішлю відповідь Вам на пошту.

Elantra
, електронна адреса Ромашки є у профілі.
#4910
Пробачте, нині я хотів залишити свій коментар у розділі "Розфарбовки", але система відмовляється і видає застереження: ПЕРЕВИЩЕНО КІЛЬКІСТЬ СИМВОЛІВ ПОВІДОМЛЕННЯ....!?
Нижче наведено той кометар:
"Слава Ісусу Христу!
Щиро дякую від себе і від імені своєї п'ятирічної онуки, якій дуже сподобалося розмальовувати картинки та збирати їх за хронологічним порядком. Нехай Господь наш, Ісус Христос і Пречиста Діва Марія, щедро винагородять Вас своїми дарами і ласками...
З повагою і благословенням сл.Б. Андрій."
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#4912
Вітаю!
Вибачте за незручності, ми сьогодні збільшемо кількість символів у повідомленні.
дякуючі Lyudmylka
#10034
Не знаю куди писати моє запитання,тому пишу тут. Чому я не можу написати у жодній з тем по консультації гінеколога????
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#10035
Lyudmylka писав:Не знаю куди писати моє запитання,тому пишу тут. Чому я не можу написати у жодній з тем по консультації гінеколога????
Доброго дня, наразі консультації гінеколога закриті через відсутність спеціаліста.
дякуючі opjesd1
#44025
Яка?

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!