МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі tavis
#444
Вертається моя дитина з дошкільної підготовки і питає: "Скажи, а що значить "вихована" дитина?". Я питаю: "Хто це казав?", - на що він відповідає: "Наша вчиталька перед початком заняття казала: "Я буду вітатись тільки з вихованими дітьми..." Далі він продовжив: "Вона повинна зі мною вітатись, правильно? Я ж вихована дитина?" На що я відповів: "Розумієш, справа в тому, що виховані вчителі повинні вітатись зі своїми учнями. В іншому випадку, це просто невихований вчитель!" У вас є якісь заперечення з цього приводу?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#446
Я можу сказати одне, що відповідно до етикету будь яка особа має вітатися (якщо ту особу знає) коли сама вона йде а друга особа стоїть, але щодо вчителів то там дуже великий гонор, ну і так в них це з покоління в покоління передається
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#453
А поменять учителя никак?
А то она научит....
Дети по идее пример должны с педагога брать, так твой ребенок скоро вообще здороваться перестанет.

Или просто скажи, чтоб здоровался всегда первый. Беспроигрышный вариант!
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#473
tavis, які заперечення?..
Можливо, нехай запитає у вчительки, що таке вихоана дитина і чому з невихованими не можна вітатись?
Цікаво, що вона скаже?..
Аватар користувача
дякуючі tavis
#479
Ангелина писав: Или просто скажи, чтоб здоровался всегда первый. Беспроигрышный вариант!
Очень даже поддерживаю!!!!!!
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#486
Спасибо. А как вобще ему подготовка: нравится или не очень?Сильно учитель портит впечатление от школы?
Мне просто повезло в этом плане, с первым учителем проблем не видала.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#494
aronskaya писав:Цікаво, що вона скаже?..
Гадаю, що він вже для себе вирішив що являється дуже вихованою дитиною, :wink: тому це питання для нього вже в минулому:)
Аватар користувача
дякуючі tavis
#496
Ангелина писав: А как вобще ему подготовка: нравится или не очень?Сильно учитель портит впечатление от школы?
Пока нравится. Покрайней мере особо негативных отзывов я от него не слышал. В принципе он, как и в основном все дети, ходит туда только для общения с ровесниками :)
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#719
tavis, може вам школу іншу пошукати? ще є час...
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!