МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

дякуючі Цеброва Оля
#1554
Natalie писав:А ви впевнені,що там є йод? Якщо ви не знаєте, то на сьогоднішній день 60% ліків - підробка,і не факт,що цей йодомарин якісний. Для чого пити незнаючи що,чкщоє море продуктів з високим вмістом йоду. Замініть звичайну сіль на йодовану, вживайте більше морської капусти,риби і т.д., для чого травити себе ліками?
Я чула , що виробляэ йодомарин відома німецька фірма, тому не сумніваюся у якості препарату, який приймаю. :beer:
Аватар користувача
дякуючі Julia
#1588
Нарахунок того, що дітки відкусують кусочки. Мй хлопчик (10 міс.) також відкусує, тож думаю, що це у діток дуже індивідуально. Хоча кавун він сосе.
А ще у мене запитання:моя дитина не хоче їсти ніяких овочів і комбінованих з м'ясом пюре.У мене вже нав'язлива ідея нагодувати сина, але знаю, що це не правильно, тому й не заставляю. Він ще на грудному вигодовуванні. Чи може дитині 10 місяців вистачати одного грудного молока, +трішечки пюре (фруктового) +кашка (1 раз/день). І взагалі, є багато літератури по годуванню дітей, але я для себе нічого не можу вибрати. Може ви підскажете щось нове, можливо в і-неті.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1591
Julia писав:Нарахунок того, що дітки відкусують кусочки. Мй хлопчик (10 міс.) також відкусує, тож думаю, що це у діток дуже індивідуально. Хоча кавун він сосе.
А ще у мене запитання:моя дитина не хоче їсти ніяких овочів і комбінованих з м'ясом пюре.У мене вже нав'язлива ідея нагодувати сина, але знаю, що це не правильно, тому й не заставляю. Він ще на грудному вигодовуванні. Чи може дитині 10 місяців вистачати одного грудного молока, +трішечки пюре (фруктового) +кашка (1 раз/день). І взагалі, є багато літератури по годуванню дітей, але я для себе нічого не можу вибрати. Може ви підскажете щось нове, можливо в і-неті.
Звичайно, може вистачати. Є мами, які до трьох років годують грудьми. А те, що не заставляєте - то ви молодець. Більшість мам спокушаються і починають силувати.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1761
Нам 4 місяці. Так вийшло, що з двох Алінкиних місяців я вийшла на роботу і ми перейшли на змішане годування - грудь і суміш. Поки не даємо сік, і ось думаю може пора починати? Підкажіть який сік краще давати таким малятам. Недавно дали їй лизнути банан - дуже була задоволена.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2222
Ми плануємо скоро починати прикорм і виникло таке питання Яке брати? Баночне або самій готувати? З одного боку краще самій, але як знайти овочі і фрукти в яких упевнений? чи можна для приготування дитячих пюре використовувати заморожені овочі як Хортекс, Бондюель і тд, а з іншою баночне начеб же всі сертифікації повинно пройті Я в збита з пантелику....... Жалію дуже що влітку з підготовкою до пологів, самими пологами і першими місяцями з донькою про заготовки на зиму зовсім забула, можна ж було наморозити
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4567
Дівчатка, а який взагалі має бути раціон 9-ти місячного дитяти? У якому віці хто вводив коров'яче молоко? Тому що моя мама все норовить його дати Але, але я доки проти....мотивація така - чула, що небажано рано давати.
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#4571
зараз медікі вважають, що молоко дітям до року давати не треба, а деякі, що цій продукт можно залишити, ще на деякий час....Думаю, тому що молоко - це дуже сильни аллерген.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4579
А що після року цій аллерген вже не так страшний?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4637
А хто знає який раціон повинен бути у 10-місячної дитинки?
Аватар користувача
дякуючі правиця
#4640
В цьому віці доцільно різноманітнити раціон крупами (всіма), овочами (аналогічно) і деякими фруктами - яблуко, груша, банан. Молоко не стільки алергенний продукт, скільки важкий для ЖКТ - тому введення цйого продукту краще відкласти на пізніший час. Рівно як і горіхи, солодощі, заморськи фрукти тощо. А іще давайте мясо і рибу. Я наприклад нічого не подрібнювала - давала малесенькими шматочками. Пити - за бажанням, воду, узвар, ромашковий чай.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4650
Дякую. А рибу ще не рано?
Аватар користувача
дякуючі правиця
#4656
ні
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4679
А хто-небудь давав своїм дітям дитячий кефір "Злагода" або "Тема"?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4691
Inneska писав:А хто-небудь давав своїм дітям дитячий кефір "Злагода" або "Тема"?
кефір ні, а творожок "Тема" їли, особливо подобався кисломолочний...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!