МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Хто перший заговорив о плануванні дитини?

Я
5
25%
Чоловік (дружина)
2
10%
Ми не планували
1
5%
Разом вирішили
11
55%
Наші батьки
1
5%
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2499
Я довше хотіла, але як тільки чоловік захотів - відразу зробили. До вагітності хотіли хлопчика, а коли вийшло - удвох зрозуміли, що там донечка!!! Народилась і хочемо хлопчика
дякуючі Irishka
#2502
Першу вагітність не планували зовсім, одружилися и це трапилося.
А народити другу дитину було моїм свідомим бажанням.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5787
Спочатку я дуже хотіла дитину, хоча ми два роки прожили разом з чоловіком, він не дуже цього хотів. Я завагітніла і внас народився синочок, а потім вже чоловік захотів дівчинку, але народився хлопчик
дякуючі JuliaL
#5896
а ми першу вагітність планували і дуж хотіли цього а ось другий раз завагітніла можна сказати випадково але ні разу про це не пошкодувала, тому що у нас повний комплект - синуля і донечка! :rofl2:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6490
мій чоловік дуже хотів дитину і я була непроти, але ми думали зачекати років 2 поки я не закінчу навчання. Я мала невеликі проблеми в гінекології(полікістоз і дисфункція яйників), лікар мене запевняла, що я навряд завагітнію, або буде позаматкова поки не підлікуюсь, тому ми дуже розслабились...і розслаблялись так півроку, поки я не зрозуміла, що вагітна!
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6739
Я морально дозріла в 25 років, а чоловік у мене молодший на 3 роки, тому першою заговорила я. Він здивовано витріщився на мене, але погодився.
А от з друггим, коли я "залетіла"-інакше не скажеш, то він сидів з довольним видом, а я плакала і лупила його кухонним рушником по спині. Я дуже хотіла дівчинку- подругу для старшої і знову плакала коли сказали- хлопчик. А чоловік втішав, що може помилились, але ходив надутий від гордості. :hihihi: :good:
Аватар користувача
дякуючі Homka
#7173
Мы планировали с мужем и у нас сразу всё получилось :)
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#7190
О ребенке я стала серьзно задумаваться в 25, но к сожелению мой парень в тот период времени и думать об этом не хотел, даже как-то буркнул "у тебя будут дети, но не от меня" После такой фразы я задумалась - зачем я живу с таким? И в скором времени собрала вещи и ушла ничего не объясняя.
Человек, с которым я живу сейчас, к разговорам о ребенке относился спокойно, но в тоже время старался от них "уйти". Я долго уговаривала хотя бы "попробовать", а то вдруг не получится (к тому времени мне было 28 ему 37, а чем старше тем сложнее). Уговорила. Через месяц когда появилась задержка мне безумно хотелось чтоб это было неспроста - и не ошиблась - тест указывал на беременность. Сначала мне не поверили, отвезли в консультацию. Знакомый врач просто отвел на УЗИ и по окончанию процедуры поздравил нас обоих. Милый все еще не верил, что он скоро станет папой. Не верил, пока манюся не начала шевелиться, причем не первые шевеления на 16-18 неделе, а уже явные на 24!
Сейчас, когда он берет мелкую на руки он просто меняяется!
И теперь уже не важно, кто первый заговорил о ребенке, главное, что все у нас получилось! :party2: :party:
Чего и вам всем желаю
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7191
Mirra, це так прекрасно, коли діти бажані і такі довгожданні. Я сина люблю більше всіх на світі, хоч і не зовсім його планувала.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7216
Я саме сина теж не планувала, а тепер тільки думаю, чи не забагато я йому дозволяю і чи не занадто заціловую. :bugaga: :rofl2: :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7246
Емма, поки маленький я зацілою і облизую і кусюкаю і сюсюкаю, а потім - ні-ні, щоб "сопливим" мамуніним прихвостнем не виріс.
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#12329
А мы когда забеременели, то были студентами. Когда беременность подтвердилась, муж обнял, а я заплакала. Он думал от счастья, а то было от горя. ))) Просто ребеночек так был не вовремя. Но об аборте и речи не могло быть. Нашему Данюше уже 8 лет, это смысл нашей жизни. Даже стыдно за свою тогдашнюю реакцию.
дякуючі Julibinovna
#13292
На мою думку це має бути рішення прийняте разом :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Вендета
#60565
таких заговоров полно.....нужно просто верные знать
Аліменти: розшук тата

Роман, Коростень. Я сплачував аліменти ½ до[…]

Земельне, аграрне право

Марина, Дмитрівна, Ромодан. У моїй бабусі був буди[…]

Наталія, Судова Вишня Я зверталась до адвокатськог[…]

суди, і все, що з ними повязано

Поліна, Запоріжжя, Я отримала судове рішення по сп[…]

Ще більше корисного та цікавого!