МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: юрист Вікторія

#66147
Лілія Миколаївна Т., Сєвєродонецьк. Моя донька померла, залишився син її, я його опікун. Але батько дитини я знаю де проживає, він матеріально забезпечений, проте знати нас не бажає. Мені складно дуже. Чи є вихід.
Звертайтесь до суду, щоб встановити походження дитини і можете від цього чоловіка вимагати аліменти.
Відповідно до 5 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, материнства та стягнення аліментів» від 15 травня 2006 року №3, Спір про походження дитини від осіб, які не перебувають у шлюбі між собою і не подали в державні органи реєстрації актів цивільного стану (далі - органи РАЦС) спільної заяви про реєстрацію їх як батьків, суд може вирішувати за заявою про визнання батьківства, поданою: одним із батьків; особою котра вважає себе батьком; опікуном (піклувальником) дитини; іншою особою, на утриманні якої вона перебуває; самою дитиною, яка досягла повноліття.Ви є опікун, тож, маєте право подати заяву. Добре, якщо Ви так зробите, дитина зможе і аліменти отримувати і спадщину від батька.
#66151
Інна Олександрівна, Могилів-Подільський.Після розлучення сина та невістки, Людмила перешкоджає мені у вихованні онука.Невістка влаштовує скандали та дитину на вихідні не дає,вона не дозволяє привітати онука з Днем народження та з іншими святами, забирає від дитини речі та подарунки, які купує батько. Вона нас ненавидить. Щоб подарувати дитині велосипед, мій син та ми викликали поліцію та представників служби у справах дітей, щоб подарувати дитині.
Відповідь юриста: Я співчуваю таким складним відносинам. Звертайтесь до суду, щоб вам встановили рішенням суду режим побачень з онуком. Обов’язково залучіть службу у справах дітей для Вашої підтримки.
Відповідно до ч. 9, 10 ст. 7 СК України сімейні відносини регулюються на засадах справедливості, добросовісності та розумності, відповідно до моральних засад суспільства. Коженучасниксімейнихвідносинмає право на судовийзахист.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!