МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: enoty

Аватар користувача
дякуючі Zara
#52125
Чим ви годуєте свою дитину? Я не можу справитись з цим завданням як перестала годувати грудним молоком. Почались проблеми з животиком,постійно плаче. Хоч бери та знову переходь на грудне годування...
Аватар користувача
дякуючі Arina
#52317
Ну для початку наберіться терпіння))) Все це пройде,скоро дитина звикнеться і буде вживати те,що ви їй пропонуєте) Просто потрібен час)
Аватар користувача
дякуючі Vlada_mama
#64416
Мы потихоньку начали переходить на кашки и пюрешки.
Аватар користувача
дякуючі МариямамаПоли
#64662
Проблеми з животом-переживають майже усі батьки маленьких діточок.Причини можуть бути різні, але в основному це коліки та вздуття, що тривожать дитинку через недостатню кількість власних біфідобактерій. Дати раду цьому можна,якщо знати як потурбуватися про підтримку роботи шлунково -кишкового тракту. Адже кожна мама хоче щоб проблема з коліками була вирішена,але рішення не зашкодило б дитинці й не пребило коректний розвиток систем травлення. Пробіотики нового покоління вже вирішують це питання, допомагаючи вирощувати власну та достатнью кількість біфідобактерій, які ,в свою чергу, не тільки грають важливу роль у травленні, але й зміцнюють імунитет, переважною кількістю- пригнічують патогенну флору та усувають прояви "розладу" у ШКТ- такі як проблеми з стільцем та коліки,гази, тощо.
Чи не найкращим лідером у вирішенні цих проблем є Према Дуо та Према Кідс.
Цей пробіотик можна давати дітям з народження, він легкий до збереження, його просто давати- всього 5 крапель у будь яку рідину,на добу, а ще- Прему можна брати з собою у дорогу,забезпечиши надійний захист від неприємних несподіванок з кишківником.
дякуючі Igor022
#65757
LifeFLUX разработал на основе проф. консультаций у лучших диетологов и собственной практики Магнитное Меню на холодильник с рекомендациями правильного питания
Рекомендую - это тем, кто хочет быть здоровым
fluxblog. com. ua/product/menyu-na-nedelyu-magnitnoe-pravilnoe-pitanie-menyu-chempionov-lifeflux-a3/

fluxblog. com. ua/product/magnitnoe-menyu-na-nedelyu-alximiya-zdorovya-lifeflux-pravilnoe-pitanie-a3/
Творческое развитие ребенка

1. Родительский контроль 2. замена альтернативными[…]

Спорт

Иглоукалывание и спортивные травмы Эффект от игл[…]

Иглоукалывание и грыжи Эффект от иглоукалыв[…]

Методика Сеансы кинезотерапии проводят индивидуал[…]

Ще більше корисного та цікавого!