МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: enoty

дякуючі palira1008
#8921
Моєму хлопчику 4 місяці. Коли в черговий раз пішли в поліклініку, то виявилось, що ми набрали лише 400 гр. (за четвертий місяць відповідно). Мене це дуже схвилювало, адже попередній міс. було 500 гр. Чи варто переживати, адже дитина активна - перевертається зі спини на живіт і навпаки, активно рухає ніжками і ручками. Годуємо груддю, молочка ніби вистачає (принаймні не просить кожні півгодини, іноді може і 4 год. не просити, якщо добре поспить). Що це може бути? Ми правда перехворіли в першому місяці: я мала запалення грудей(можливо і щось вірусне), малюк ГРВІ, і на третьому я знову запалення з температурою а малюк кашель і сопельки. Лактацію зберегли і дитина ніби активно смокче. Порадьте!!!
P.S.Виріс добре - 65,5на 4 міс. (При народж. 51 см. вага 3970, за перший і другий міс 900 і 800 гр. відп)
дякуючі enoty
#8947
Добрий день! Виходячи з того, що Ви написали, Ваш малюк абсолютно здоровий, я вважаю, що хвилюватися не варто. По-перше, прибавка маси тіла з кожним наступним місяцем зменшується, а по-друге діточки набирають вагу нерівномірно. Наприклад, дитинка може вирости за місяць на 3-4 см, а набрати всього 300-400г, а наступного місяця навпаки: набрати 600-800, а вирости на 0,5- 1,0 см, і це є нормою. Якщо дитина не відстає у психомоторному розвитку (а Ваш малюк відповідає нормальному розвитку на 4 місяці), активна та Ви самі бачите, що Вона не голодна і молока вистачає, хвилюватися не треба. Заспокойтеся та радійте життю разом із своїм синочком!!!
#14205
palira1008 писав:Моєму хлопчику 4 місяці. Коли в черговий раз пішли в поліклініку, то виявилось, що ми набрали лише 400 гр. (за четвертий місяць відповідно). Мене це дуже схвилювало, адже попередній міс. було 500 гр. Чи варто переживати, адже дитина активна - перевертається зі спини на живіт і навпаки, активно рухає ніжками і ручками. Годуємо груддю, молочка ніби вистачає (принаймні не просить кожні півгодини, іноді може і 4 год. не просити, якщо добре поспить). Що це може бути? Ми правда перехворіли в першому місяці: я мала запалення грудей(можливо і щось вірусне), малюк ГРВІ, і на третьому я знову запалення з температурою а малюк кашель і сопельки. Лактацію зберегли і дитина ніби активно смокче. Порадьте!!!
P.S.Виріс добре - 65,5на 4 міс. (При народж. 51 см. вага 3970, за перший і другий міс 900 і 800 гр. відп)
дякуючі alisa
#30420
Спросите у педиатра, он скажет все ли в норме. Мы не добирали и нам сказали, что нужно чаще кормить.
дякуючі Vilovi
#45607
Не волнуйтесь

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!