МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

література про вагітність, дітей, виховання і навчання

Модератор: Хорошая)

#7685
Пригадую, в дитинстві було дуже приємно читати "Малятко", а потім "Барвінок" і "Клас", хтось знає вони і досі цікаві чи безнадійно застарілі?--хочу виписати щось донечці їй буде3-4, що порадите?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#7686
Журнали "Пізнайко" з 2до 6 невеликі тексти пізнавально-повчального характеру, поради батькам, розфарбовки, ігри, вирізайки , плюс диск з навчально -розважальними завданнями та іграми - шикарне видання, вже три роки передплачуємо
та "Умійко" бачили у знайомих - вчать робити різні аплікації, витинанки, вирізайки, театр тіней тощо, але то вже краще з 4-х рочків))
дякуючі festa
#7861
А ми вже третій рік підписуємо "Ухмалюк" українською. Нам дуже подобається
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7863
і ми на ньому зупинили свій вибір-і ціна порівняно з Пізнайком радує.
дякуючі MineyMouse
#7864
малому виписуємо "Ангелятко". Гарно структурований, яскравий журнал. малому подобаються всі їхні герої: мудрагелик та інші.

"Ухтишка" для старшеньких діток, все-таки. він у нас поки що припажає пилом на полицях (нам 4 роки)

є, до речі, журнал про дитинство для батьків. тема цього номеру - секс очима дитини. є хороші статті про те, як висвітлюється тема сексу в інших країнах.

це інтернет-видання українською мовою. називається KiDS. кому цікаво - ось лінк http://issuu.com/ukmajournalist/docs/kids :good:
дякуючі Татусь
#8084
Всім привіт!
Малому вже 2,5 роки, ось надумав щось виписати, покі що зупинився на двух виданнях, Пізнайко від 2 до 6 або Ангелятко + Ангеляткова наука

Хто що може порадити?

Дякую.
#8126
Зараз вийшов новий дитячий журнал " Смайлик" Розрахований на дітей 6-10 років. Там багато різноманітних головоломок, кросвордів, лабіринтів. Досить доступно і цікаво написаний текст. 4 сторінки присвячено вивченню англійської мови. Дуже гарний журнал. Мій син читає з захватом. Всім рекомендую.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8133
Татусь писав:Всім привіт!
Малому вже 2,5 роки, ось надумав щось виписати, покі що зупинився на двух виданнях, Пізнайко від 2 до 6 або Ангелятко + Ангеляткова наука

Хто що може порадити?

Дякую.
Мені ні той, ні інший не подобається, а ще якщо співставити з ціною.

Я раджу "Ух малюк"
дякуючі Татусь
#8145
Подивився "Ух малюк" щось не заципило.... да і з передплатой за кордон там не так просто....
#8146
Для віку 2, 5 - 5 років досить гарний дитячий журнал "Мамине сонечко" Там багато цікавих завдань для діток, загадок і віршиків, є також саморобки для найменшенький. Правда, по моєму, купити його важко, лише передплатити можна.
дякуючі юляка
#8206
Шановні батьки.
Наша сімя вже 2-й рік виписує дит. ж. "Пізнайко від 2 до 6 " + СД. Донечка у захваті від самого журналу і особливо від завдань на СД. Зараз ціни на всі журнали від Пізнайка знижені майже вдвічі.
Нові ціни на журнали від Пізнайка: будь-який журнал без диска – 7,99 грн., журнал з диском – 9,99 грн.
Це справді чудовий журнал, де є різні завдання для дітей, вірші, порадами для вчителів, в кожному є урок англійської мови.
Дякуючи "Пізайку" ми цікаво вивчили цифри та букви.
Зазерніть на сайт "Пізнайко" - http://posnayko.com/ - не пошкодуєте!!!!! Very Happy
дякуючі NadyaPetrova
#8225
А ми теж виписали Пізнайко від 2 до 6 з диском, раніше купували не завжди, бо було дорогувато. Полінка трошки вже сама читає. Питає, коли вже буде новий журнал кожного разу, як проходимо повз кіоску.
#8227
Сьогодні вперше купила синові журнал "Смайлик" №4. Син у захваті. Та не лише він, навіть страший, якому вже 15 років, і то читав, хоча заставити його читати просто неможливо. Дуже цікаво розказано про Рим і Місяць. Багато головоломок, кросвордів, і якраз для дітей такого віку, вони ніби повторюють пройдений матеріал. А англійська - то взагалі!!!! Дуже цікаві завдання. Рада, що натрапила на такий чудовий журнал. Ще в цьому номері є цікава гра - Правила дорожнього руху. Завтра іду на пошту - буду передплачувати.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8277
Минулого року виписувала дитині Малятко-ніби й цікавий журнальчик, але доводиться в кожному номері кілька сторінок просто перегортати, бо дитина замала (1рік10міс-2роки10міс) або нецікаво.
В грудні задумалась, як бути? Пізнайки переглядала-теж саме, а гроші немалі... Подумала, що краще за ті гроші купувати раз в 2-3місяці хорошу книжку.

А потім так сталось, що записала доню в дитячу бібліотеку(усього за 2грн на рік)-і дуже тому рада-тепер ми читаємо журнальчики одразу за кілька років, стараємось зимою брати зимові, а те, що інколи завданнячка пороблені чи саморобок немає-то пусте, бо в мене 2 дитині і другій все одно журнали діставались би в такому стані
дякуючі LALALA
#9924
Пізнайко від 6, №8, 2012
Тема номера: 7 чудес України


Що спільного між казаном, віялом, люстерком, старовинною монетою і книгою? Всі ці речі – чарівні! У серпневому номері журналу кожна ця річ перенесе тебе до якогось із 7 чудес України.

Аби відвідати античне місто, не обов’язково вирушати до Греції. Та й постояти на кораловому рифі можна прямісінько на українській землі. Де саме – підкаже свіженький номер журналу. А ще приготуйся до занурення в озеро Синевир, прогулянки лабіринтом Софіївського парку та пригод на славетному озері Хортиця. Відкрий для себе 7 чудес України разом із журналом «Пізнайко від 6»!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!