МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

література про вагітність, дітей, виховання і навчання

Модератор: Хорошая)

дякуючі Oks30
#8129
СМАЙЛИК- веселий, цікавий журнал для діточок.
Головоломки, кросворди, лабіринти, фокуси, ребуси
Передплатний індекс 49888

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 16-11-2012, 22:56:24 користувачем Oks30, всього редагувалось 13 разів.
дякуючі Oks30
#8140
Дитячий розважально-пізнавальний журнал СМАЙЛИК Для дітей 6-10 років. Головоломки, кросворди, лабіринти, фокуси та експерименти, тести , англійська і багато цікавої інформації для ваших дітей.
Передплатний індекс 49888
Зображення
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 16-11-2012, 22:42:47 користувачем Oks30, всього редагувалось 15 разів.
дякуючі Oks30
#8183
ПОДБАЙТЕ ПРО РОЗВИТОК СВОЇХ ДІТЕЙ!!!
Розважально-пізнавальний журнал для дітей СМАЙЛИК
Передплатний індекс 49888

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 16-11-2012, 22:26:52 користувачем Oks30, всього редагувалось 8 разів.
#8205
Шановні батьки.
Наша сімя вже 2-й рік виписує дит. ж. "Пізнайко від 2 до 6 " + СД. Донечка у захваті від самого журналу і особливо від завдань на СД. Зараз ціни на всі журнали від Пізнайка знижені майже вдвічі.
Нові ціни на журнали від Пізнайка: будь-який журнал без диска – 7,99 грн., журнал з диском – 9,99 грн.
Це справді чудовий журнал, де є різні завдання для дітей, вірші, порадами для вчителів, в кожному є урок англійської мови.
Дякуючи "Пізайку" ми цікаво вивчили цифри та букви.
Зазерніть на сайт "Пізнайко" - http://posnayko.com/ - не пошкодуєте!!!!! Very Happy
дякуючі Mother 34
#8228
Сьогодні купила Смайлик №4. Дуже цікавий журнальчик. Хочу подякувати, що виложили тут 1-3 номери, які можна скачати, бо питала на пошті, хотіла купити - їх давно розпродали.
дякуючі Oks30
#8241
СМАЙЛИК - веселий журнал для діточок
Передплатний індекс 49888
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 16-11-2012, 22:43:58 користувачем Oks30, всього редагувалось 8 разів.
дякуючі Adjey
#8279
А хто може щось сказати про журнал "Колосок"? Хочу виписати свому малому, та не знаю чи варто, бо він трохи дорогуватий.
дякуючі Adjey
#8280
Oks30? а де можна придбати журнал "Смайлик"? І по якій він ціні?
дякуючі Oks30
#8295
Adjey журнал можна купити на пошті, в кіосках, чи передплатити. Ціна 10 грн.
дякуючі jslyvka
#8309
Журнали для дітей віком від 3-5 років та віком від 5-7 років

Завдання цих журналів - допомагати вихователям та батькам узгоджувати і об’єднувати розвивально - виховний вплив на дитину; сприяти зміцненню та формуванню її психологічного здоров’я і позитивного світогляду.
У розділах журналу відображені чотири основні сфери життєдіяльності розвитку дошкільників, які відображені в Базовому компоненті закону України про дошкільну освіту, а саме: «Я сам»; «Природа»; «Культура»; «Люди». Перелік рубрик журналу для дітей 3-5 років: «Світ навколо Рафи», «Рафина казочка», «Грайлики-пізнавайлики», «Цікаво знати Рафі», «Англійська з Рафою», «Рафина сімейка», «Рафин театр», «Рафа з друзями». Рубрики журналу для дітей 5-7 років: «Читаємо разом», «Сторінка психолога», «Цікаво знати», «Віршоване намисто», «Моя Батьківщина», «Весела абетка», «Рафина майстерня», «Математичні ігри», «Вчимося писати», «Мандрівничок», «Англійська з Рафою», «Поміркуй» та інші. Також у журналі започаткована картинна галерея, що складається із творів відомих та сучасних художників.

Відкривайте, пізнавайте і творіть світ разом з дитиною, робіть її щасливою, ставайте щасливими разом!

Заходьте на сайт http://rafaclub.net
Зображення
дякуючі Oks30
#8560
СМАЙЛИК - цікавий веселий і навчальний журнал для дітей.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС 49888

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 16-11-2012, 22:53:15 користувачем Oks30, всього редагувалось 7 разів.
Аватар користувача
дякуючі Renna
#8645
Дуже класны! Дякую
дякуючі Наталья123
#8676
Дуже багато цікавих журналів для діточок. Але ми для своїх вже давно обрали журнал "Пізнайко від 6-ти". Наші лялечки - в захопленні! І нам до вподоби : разом із дітьми вчимося розв"язувати цікаві ребуси, кросворди тощо. І пізнавальної інформації багато, що нас неодмінно радує. Раджу всім батькам і малечі!
Аватар користувача
дякуючі Ninochka
#9207
девочки какие есть русские журнальчики для совсем маленьких?
Аватар користувача
дякуючі Ninochka
#9358
Bogdana спасибо , получила ваше письмо

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!