МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6051
у мене із сестрою 4 роки різниці, при чому вона молодша. Вона має зріст 171 см, важить десь 68-69 кг, має груди 4-го розміру, я 164 см, 52-53 кг, груди, навіть з молоком були повного 2-го розміру і вона виглядає старшою за мене, у нас в сім ї не було таких скороспілок. При чому, коли вона народилась, в нашу країну тільки-но почали завозити дитяче харчування з Польщі і Німеччини - вона його їла
дякуючі Наталья123
#8679
Я вірю в дітей індиго! Правду кажуть, що народжується нова раса людства. Я читала колись дитячий журнал "Індиго". Але не можу сказати, що мені сподобалось. мені до вподоби для розвитку діточок українські журнали "Пізнайко від 6-ти", "Умейка". Але "Пізнайко від 6-ти" подобається більше.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#8689
Мама_Вани писав: Малыши индиго существуют и это доказано. Это малыши которые обладают массой скрытых и явных способностей и талантов. Разве такого не может быть? Это маленькие гении осваивают сложные музпроизведения, пишут стихи в 3-5 лет. Многие из них обладают экстрасенсорными способностями. Охотно верю,мног читала, общаюсь на другом форуме с мамами фиолетовых деток. Недавно передачу про таких детей по стб показывали.
Як на мене "Діти індиго" дуже вже роздуті.
Правильно ви написали-маленькі генії. Чому б просто не називати їх маленькі генії, а обдаровані і навіть геніальні діти були і в минулих десятиліттях і століттях, тільки ніхто не розказував, що вони врятують Землю. Так це вражає і захоплює, але навіщо роздувати і розказувати, що їх мільйони!

І я теж одну передачу бачила як в підвалі на дивообладнанні кожному бажаючому за значну суму розказують, що дитина у нього фіолетова, а як не фіолетова, то кьольору хакі, але всеодно дужу й дуже обдарована, і носитить з нею треба як з писаною торбою.
дякуючі МаМаша
#8836
Надо же , как интересно! Я не читала про про такое. То, что есть особо одаренные дети, люди - знаю, а индиго... Короче, надо почитать срочно! Отстала от жизни.
дякуючі Olivia
#9510
Я если честно, тоже не особо в это верю!!
Аватар користувача
дякуючі Arnautka
#9680
Сейчас по сути все дети - индиго. современные родители начали больше вкладывать в детей с самого детства )
Аватар користувача
дякуючі Ксения777
#9785
Мама_Вани писав:Ну почему ты так категорична. Малыши индиго существуют и это доказано. Это малыши которые обладают массой скрытых и явных способностей и талантов. Разве такого не может быть? Это маленькие гении осваивают сложные музпроизведения, пишут стихи в 3-5 лет. Многие из них обладают экстрасенсорными способностями. Охотно верю,мног читала, общаюсь на другом форуме с мамами фиолетовых деток. Недавно передачу про таких детей по стб показывали.
есть весьма справдливео предположение, что деьт индиго попросу имеют способность использовать потенциал своего мознга не на 5 процентов, как все, а больше!
Аватар користувача
дякуючі kiravv
#9981
А хіба Ви не бачите, що сучасні діти осбливі? Особливі в поведінці, у відношенні до освіти, суспільства, влади. Ці діти мають змінити світ, можливо не зовсім гуманними шляхами. За ними прийдуть інші покоління, більш духовні (зараз їх називають діти - кристали).
Аватар користувача
дякуючі ZoryanaMore
#13092
я також вірю. мені хочется вірити)
чула, що діти, які народились у 2000, тобто на рубежі тисячоліття, саме вони особливі.
проте моя думка така, що все цілком закономірно, розвиток суспільства триває, то потрібні і люди особливі :)
Аватар користувача
дякуючі Чудиковка
#14422
Верю, что они есть, но не так много, 90% врядли, а вот в пределах 10%-30% вполне возможно
Аватар користувача
дякуючі Arkonina
#14543
Они спасут наш мир!)
Аватар користувача
дякуючі Лаурика
#14546
Они такие умные и проницательные, возможно и спасут
Аватар користувача
дякуючі Retivaya
#14556
У таких дітей надзвичайні здібності, які звичайно потрібно розвивати
дякуючі Inna123
#15458
Да есть такие, у нас в селе есть такой мальчик.
Аватар користувача
дякуючі Изаура
#17227
А потом они куда деваются.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!