МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі 1Julieta
#21375
..історія з життя..

Багато років тому, коли я у вільний час безкоштовно працювала в Стенфордській лікарні, я познайомилася з однією дівчинкою на ім'я Ліза - вона страждала дуже рідкісною і важкою хворобою, і єдиним шансом на одужання було переливання крові її п'ятирічного брата, який чарівним чином пережив ту ж хворобу і виробив антитіла, необхідні для боротьби з нею. Лікарі пояснили цьому маленькому хлопчикові ситуацію і запитали, чи згоден він дати свою кров сестрі. Я бачила, як він завагався тільки на мить, потім глибоко зітхнув і сказав:
- Так, я згоден на все, щоб врятувати Лізу
Коли почалося переливання крові і він лежав на канапі поруч з сестричкою, малюк і всі ми посміхалися, спостерігаючи, як до її щічок повертається рум'янець. За мить лице хлопчика зблідло, а посмішка згасла. Він глянув на лікаря і тремтячим голосом запитав:
- Я вже вмираю?

Він був дуже маленький, цей хлопчик. Він не зрозумів лікарів. Він вирішив, що йому доведеться віддати сестрі всю свою кров...
Аватар користувача
дякуючі Кароля
#21490
гарна історія
Аватар користувача
дякуючі Malace
#23041
Согласно и мне понравилась.
Аватар користувача
дякуючі Таня112
#23971
Чомусь мурашки по шкірі пробуглися.
Аватар користувача
дякуючі olgastep
#24687
Очень проникновенно!
Аватар користувача
дякуючі Kirsten
#25273
Очень трогательная история! Иногда дети готовы идти на такие большие жертвы ради своих сестер или братьев, это говорит об их любви и искренности. Что-то подобное я уже читала здесь, среди историй о детях. Иногда поражаешься, какими бесхитростными и преданными могут быть эти маленькие человечки, но кое-что, конечно, и от воспитания и влияния родителей зависит.
дякуючі Forcehammera
#25399
Вот так нужно воспитывать детей!
Аватар користувача
дякуючі Anastasija
#25634
Треба двох дітей.
дякуючі Anny
#26198
Из этого мальчика растет настоящий мужчина.
Аватар користувача
дякуючі Ghuer
#27733
Побільше б таких діточок :)
Аватар користувача
дякуючі Angela1
#27831
благодарю топстартера за историю, она так во время. Все вовремя.
Аватар користувача
дякуючі Ueniarr
#30075
Це від батьків залежить яке виховання
Аватар користувача
дякуючі Iryssi
#35079
очень жаль что болеют детки
дякуючі Veto4ka4
#38336
Мой старшенький в прямом смысле на руках носит сестричку! Без умиления не взглянешь!))
Аватар користувача
дякуючі Ethereal
#39714
І це в 5 рочків, дуже зворушлива історія

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!