МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7364
Чи вчити "Один, два, три, чотири, пять", як вірш, коли дитина ще не усвідомлює, що за цими словами стоїть кількість?
Чи варто вчити англійську мову раніше, ніж писати українською, адже тоді доведеться кожне слово вчити двічі: один раз звучання, другий написання?
Я вважаю, що не варто.
Можливо не варто іще щось вчити?
дякуючі murasaki
#7566
З цифрами - я з вами цілком згідна. Ми вчили цифри тільки тоді, коли вчились рахувати, і коли могли порахувати кубики. А не раз бачила, що запитаєшся в дитини - скільки тобі років? і вона каже - три, хоча вже давно не три :) Просто дитина усвідомила, що "три" - це відповідь на запитання "Скільки тобі років?", а не кількість тих років, і вона може змінюватись, і все :) Ну і схожих прикладів можна багато навести.

Але з англійською мовою - я з вами не згідна. Це дуже залежить від того, як саме вчити дитину. Якщо з нею просто дивитись за вікно, за вікном пасеться корівка, і сказати дитині, що це "cow", то дитина це, звісно, запам"ятає, принаймі після кількох повторень, але дійсно, це відіб"ється в пам"яті тільки як певний звуковий комплекс, і згодом потрібно буде вчити це слово наново, коли будемо вчитись писати.

Натомість, дитині відразу потрібно привязувати звуковий комплекс до певного написання. ДЛя того є свої методики, і я за те, що дитину навчати повинен педагог (ну не кажучи про початки - букви там, чи цифри можна вивчити з мамою). Тому я віддала своє сонечко в мовний клуб, нам його порадили. Спершу ми займались з репетитором, але якось не пішло. А там - відразу - доня влилась в мовне середовище, а я зі всіма моїми знаннями англійської все-таки не можу їй цього організувати. Ми приходимо в Open World, і до малої куратори відразу "Hello!", і вона знає, що зараз буде англійська і відповідати має по-англійськи, і таким чином повністю переключається на іншу мову. А слова, назви тварин і так далі, вони вчить по картках з надписами, і на кожному занятті прописують букви і слова, загалом комплексне навчання, нам подобається :)
дякуючі Balaganov
#7593
усе залежиь від того де ви живети, яка дитина .. і т п...
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!