МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

дякуючі mamana
#6884
В мене є синок йому 6років і 7місяців він дуже неслухняний ні на когоне реагує неможна нічого сказати завжди ображається і плаче.Може мені хтось допоможе з порадами?
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6888
А він у вас не гіперактивний, часом? Може, трохи більше розкажіть що саме він робить, бо в мене є близка коліжанка, що теж таке має, попробую співставити чи і в вас схоже.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6910
Думаю, що на неслухняних дітей потрібно дивитися з їх позиції - дуже часто неслухняність у віці від 4 років - це саме протест проти волі батьків. Вам потрібно навчиться домовлятися з дитиною. Я не знаю, що саме вас турбує у поведінці. Ну наприклад можна так «Якщо ти не втомився, допоможи мені, будь другом» або так «Коли у тебе буде час, зроби, будь ласка, це», для нього це буде несподіванка, але проявляти свою звичну поведінку протесту він не буде, адже він звик так реагувати на батьківськи вимоги.
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6923
У мене племінниця - їй 7 років, вона протестує процесу вітання її завжди учили вітатися, говорити до побачення - але вона категорично відмовляється це робити. І умовляли, і карали, і не звертали увагу -усе марно. Виходить, що дитина неслухняна, хоча у цілому урівноважена і нормальна, що робити?
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6946
А спитайте її чому вона так робить, бо в моїх дітей є троюрідна сестра, їй 6, і вона теж не вітається. Пояснює тим, що мама ж вже привіталась, нащо я маю повторювати? Така дитяча логіка поки що, я думаю- переросте.І це зовсім не неслухняність- просто в дитини свій пунктик, у кожної людини майже є.

Inneska, моєї подруги син на "«Якщо ти не втомився, допоможи мені, будь другом» або так «Коли у тебе буде час, зроби, будь ласка, це»" однозначно відповідає - я втомився і у мене нема часу. І через це ще більше псуються стосунки. Неслухняних дітей виховують заоохоченнями і матеріальними покараннями. Якщо він зробив щось добре- отримує якись заоохочувальний номінал. Чим більше тих номіналів, тим більший приз- типу , похід в цирк, аквапарк. Є сенс для нього їх збирати. І навпаки- проштрафився- навіть на його очах ламала диски з улюбленими мультиками. Є такі діти, які роблять тільки те, що вигідно їм- це треба використовувати, а такими вмовляннями моя подруга хіба б його розсмішила.
У мене на очах подруга зронила сумку і попросила, у такі манері, як ви кажете, підняти її. У відповідь почула- це не моя річ. Сказала наказовим тоном, тоді крикнула- відповідь та сама, ще й з істеричними нотами. А от коли вона спокійно завважила, що несе його самокат, і це не її річ, отже вона негайно його кидає- зразу спрацювало, бо стосувалось конкретно його вигоди.Якщо він надалі хоче, щоб йому допомогли з самокатом, то мусить підняти сумку, бо самокат тоді взагалі можуть віддати чужій дитині чи викинути.
Просто дійсно є багато типів нечемних дітей- затяті, скандальні, корисливі... Спершу треба знати від чого відштовхуватись...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7148
Емма писав:А спитайте її чому вона так робить, бо в моїх дітей є троюрідна сестра, їй 6, і вона теж не вітається. Пояснює тим, що мама ж вже привіталась, нащо я маю повторювати? Така дитяча логіка поки що, я думаю- переросте.І це зовсім не неслухняність- просто в дитини свій пунктик, у кожної людини майже є.

.
А просто - не хочу і все
дякуючі Karina-mama
#7636
А в мене доня "шкодниця". Коли я щось забороняю, вона чемно киває головою і йде гратися, але варто її залишити саму, як відразу біжить і робить чи бере те,що заборонене. Мені з цього смішно і я не можу її карати. Не вітається з тим, хто їй не подобається і не хоче прощатися з тим,хто подобається. Я в цьому нічого поганого не бачу ))
Аватар користувача
дякуючі Darinka
#8029
А не замало уваги Ви приділяєте дітям? Неслухняність можливо розцінювати як протест. Говоріть частіше з дитиною, проводьте більше часу разом, цікавтеся його життям.
дякуючі Дбайлива
#14364
Как известно - криком ничего не добьешся, тем более воспитывая ребенка. Открою Вам маленький секрет - ребенка нужно воспитывать на жизненных примерах, в доступной для него игровой форме. Не криками, а через игру. Ребенку должно быть интересно, он должен сам захотеть сделать так или иначе.Мне очень помогает в этом журнал "Познайка". Уже давно выписываю, вместе с ребенком читаем, так сказать развиваемся тоже вместе. Всем советую.
.
Аватар користувача
дякуючі Kashtanka7
#15260
Inneska писав:Думаю, що на неслухняних дітей потрібно дивитися з їх позиції - дуже часто неслухняність у віці від 4 років - це саме протест проти волі батьків. Вам потрібно навчиться домовлятися з дитиною. Я не знаю, що саме вас турбує вагонка осиновая для бани у поведінці. Ну наприклад можна так «Якщо ти не втомився, допоможи мені, будь другом» або так «Коли у тебе буде час, зроби, будь ласка, це», для нього це буде несподіванка, але проявляти свою звичну поведінку протесту він не буде, адже він звик так реагувати на батьківськи вимоги.
А ми спілкувалися з психологом. Вона порадила зробити так: якщо, наприклад, дитина не хоче їсти кашу - треба просто сказати: "не хочеш-не їж", в результаті через певний час дитина раз прийде, поїсть, два поїсть і всі з'єднання їсть. Тобто потрібно робити все навпаки. Не хоче йти гуляти - сказати: "тоді лягаємо спати". Дитина відразу скаже, що піде гуляти і т. д.
Аватар користувача
дякуючі Катюша131113
#22387
Моя младшая такая ,никого не слушает.
Аватар користувача
дякуючі Malace
#23045
У моей подруги ребенок был. когда маленьким ну оооочень вредный , а сейчас подрос и стал понимать , что так делать нельзя
дякуючі Alexandra2017
#30736
Старайтесь больше общаться с ребенком и рассказывать ему поучительные истории о вымышленных героях, которые себя хорошо вели, поэтому их все любили и выполняли их желания.
Аватар користувача
дякуючі Pupa
#31065
потому что воспитывать должен кто то один.
дякуючі 1Julieta
#31872
Почему он такой непослушный!?
Синдром дефицита внимания и гиперактивности у детей. Как быть и что делать?


Описания неугомонных, невнимательных, непослушных, импульсивных детей, доставляющих взрослым множество проблем, появились в клинической литературе уже более века назад. Таких детей называли гиперактивными, гиперкинетическими, страдающими минимальной мозговой дисфункцией.
По данным ученых чаще всего гиперактивное поведение наблюдается у мальчиков. Мальчики и девочки по-разному видят, слышат, осязают, по-разному воспринимают пространство и ориентируются в нем, а главное - по-разному осмысляют все, с чем сталкиваются в этом мире. В качестве разрядки девочка может просто поплакать, тогда как мальчик в аналогичной ситуации скорее всего станет «бегать по потолку».
Наиболее ярко гиперактивность проявляется у детей в 5-10 лет и приходится на период подготовки к школе и начало обучения, и в 12-15 лет. Это обусловлено динамикой развития высшей нервной деятельности. Возраст 5,5 - 7 и 9 - 10 лет - критические периоды для формирования систем мозга, отвечающих за мыслительную деятельность, внимание, память. В этот период осуществляется переход к ведущей - учебной деятельности и в связи с этим увеличиваются интеллектуальные нагрузки: от детей требуется умение концентрировать внимание на более длительном отрезке времени, доводить начатое дело до конца, добиваться определенного результата. Именно в условиях длительной и систематической деятельности гиперактивность заявляет о себе очень убедительно. Как правило, эмоциональное развитие гиперактивного ребенка запаздывает. Ребенок становится вспыльчивым, неуравновешенным, не верит в себя и свои силы. Иногда все эти проблемы проявляются тиками, страхами, головными болями.
Активизация СДВГ (синдрома дефицита внимания и гиперактивности) в 12-15 лет совпадает с периодом полового созревания. Гормональный всплеск отражается на особенностях поведения и отношения к учебе. После 15 лет гиперактивность, как правило, значительно уменьшается или исчезает, однако нарушения внимания и импульсивность у многих в той или иной степени сохраняются вплоть до взрослого возраста.

Методики лечения,коррекции,помощь:




1.БАК- биоакустическая коррекция
2.Мозжечковая стимуляция

3.Интерактивный Метроном

4.Баланс Мастер
5.Тимокко

6.Работа с психологом,арт терапевтом по коррекции поведения

подробнее- тел 096-665-57-97, Центр Стимуляции Мозга.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!