МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#707
Вооот, это именно то, что я хотела узнать.
Наверное, лучше буду к подружке домой приходить, пластилин подарю.
А то в парке с ним сдуреть можно.
А таблтки-не метод всё-таки.
дякуючі milena
#1682
у нас досить активне дитя і чесно кажучи мене це дуже вимотує. Я сиджу одна з дитям, муж постійно на роботі. Мені допомагає постійне отвлечені його різними заняттями, то іграшки, то мультфільми, то ще що-небудь. Не можу ні секунди залишити його без діла.
Аватар користувача
дякуючі polina
#1712
У мене теж дуже активний хлопчик, йому нещодавно виповнилося 3 роки. Я помітила, що він становиться серйозним лише тоді, коли зайнятий чимось "відповідальним" (з його точки зору). Наприклад, коли з ним по-дорослому радишся, або просто розмовляєш, або коли від допомогає щось "доросле" робити. А коли шлендяє без діла - це просто якийсь жах, він не вміє просто сісти і чимось одним зайнятись. Підросте - віддам його обовязково на спортивний кружок.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2343
Моїй донечці всього 5 місяців, а у нас вже підозрюють гіперактивність. Пока це не напружує - вона дуже рухлива, намагається вставати, сидіти, повзати. Крутиться у всю. Але в майбутньому можуть бути проблеми з увагою...Тому вже зараз ми додаємо в її ванну крапельку хвої - реально допомагає, спимо спокійно всю ніч. Далі буде видно - але ліки, це остання справа. Починати потрібно із з найпростішого.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2346
Inneska писав:Моїй донечці всього 5 місяців, а у нас вже підозрюють гіперактивність.

Ну і хро підозтює, нашідиво-лікарі? Як на мене, щоб виростини нормальну здорову дитину, батьеи мають орієнтуватись у медицині не гірш молодшого медперсоналу, а мо й краще. А взагалі, на скільки мені відомо гіперактивність, це діагноз(поправте фахівці,або аідтвердіть), тому не варто навішувати його на просто активних цікавих до усього діточок.
дякуючі Irishka
#2355
Нам також ставили діагноз гіпарактивність. Наскільки я знаю, це не диагноз, а симптом.
Періодично п'ємо таблетки, але не можу сказати, що вони суттево змінюють поведінку сина.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2360
Irishka писав:Нам також ставили діагноз гіпарактивність. Наскільки я знаю, це не диагноз, а симптом.
Періодично п'ємо таблетки, але не можу сказати, що вони суттево змінюють поведінку сина.
Синдром, радше. А скільки вашому хлопчику?Що окрім медикаментів застсовували?
дякуючі Irishka
#2386
Зараз хлопчику 4 роки, більш нічого незастосовували, а що ви можете порадити?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2390
Irishka писав:Зараз хлопчику 4 роки, більш нічого незастосовували, а що ви можете порадити?
ПРоконсультуйтесь у гарного невролога та психолога, можливо у вас просту дуже яскравий холерик
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2418
kompot писав:
Inneska писав: А взагалі, на скільки мені відомо гіперактивність, це діагноз(поправте фахівці,або аідтвердіть), тому не варто навішувати його на просто активних цікавих до усього діточок.
Ні це один із симптомів багатьох діагнозів! Просто гіперактивність - це не хвороба, але у скупності з іншими симптомами вже треба звертатися до лікарів.
дякуючі Irishka
#2429
kompot писав:
Irishka писав:Зараз хлопчику 4 роки, більш нічого незастосовували, а що ви можете порадити?
ПРоконсультуйтесь у гарного невролога та психолога, можливо у вас просту дуже яскравий холерик
Так, дуже яскравий. Не знаю навіть що з цим робити. Зараз усе що робиться не так як він хоче закінчується криком та плачем.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5550
В моєї подруги син також був гіперактивний, так вона зверталась до психотерапевта. Не до невролога, а імено до психотерапевта. Здається він назначав якісь БАДи йому.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!