МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Natysik
#5011
Кожен хоче аби до його дитини ставились якнайкраще. Мабуть саме тому батьки намагаються трохи "піддобрити" вихователя, няню. Як Ви ставитесь до цього? Якщо даєте хабаря, то скільки?
Пробачте за таке пряме запитання. :) [/img]
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5090
Цікаве запитання.
Ми сьогодні вперше сходили в дитячий садочок.
І на порозі групи батьки хлопчика довго "терлись" і чекали доки розійдуться інші батьки.
Хочеться сказати я проти, щоб вихователі по різному ставились до різних діток у звязку з додатковими доплатами, але ж факт-воно так буде, бо хтось колись додумався, що можна задобрювати. І не хочеться, щоб твоїй дитині було гірше ніж іншим, от і виходить гонка задобрень, бо ніхто не знає. як саме задобрюють інші.
Коли дам переше задобрення, або буду мати нову інформацію, обовязково напишу.
дякуючі Мариша
#5095
Ми теж були учора(01.09.09) в садику,та взятки нікому не давали.бо не взяли(це коли хотіли устроїтись у цей садочок-раза три давали,але вернули...сказали,що й так візьмуть)такщо,світ не без добрих людей. А вихователька строго,серйозно відноситься до своєї роботи,та до діток,поки мені подобається...і я не бачу.щоб до когось відносились якось по-іншому... :)
Аватар користувача
дякуючі Natysik
#5112
Просто, коли ми були в ясельках, то різниця в ставленні заключалась в тому, чи добре була витерта попка і чи дитина хотіла йти на другий день в садочок.
А вже в молодшій групі, моя дитина може мені все розповісти. Кого сварили , кого і за що били. А також, якщо я щось занесу вихователю, то моя дитина з задоволеннм ходить в садочок, каже що її не сварять, а не занесу- все навпаки.
Я звичайно, прекрасно розумію, що це неправильно. Але як по іншому? Розумію також, що кожен з батьків може дати різну суму, різне задобрення, що теж мабуть має значення. А хтось взагалі немає такої можливості.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5221
Бачу мене вже в садочку провокують, сьогодні взяла "Маргариту", хотіла подякувати няні, що вона у нас постійний замінник мами, так висунулась вихователька, яка прийшла на заміну. В нас взагалі ЧП: лише один постійний вихователь, а другий як прийдеться. Хіба це для ясельок нормально, через день бачити нове обличчя? :[
Цукерки принесла додому, спробую ще завтра.
Моя сестричка -студентка, і вчиться на підвищену степендію, але каже от якби були біля розкладу вивішені тарифи і рахунки в банку для кожного викладача-пішов і заплатив, а то мучишся що сказати, як підійти, як дати, класти в заліковку чи конверт, а воно ж прекрасно знає, що тебе винудило і тільки чекає коли ж ти нарешті протягнеш.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5226
Анютка писав: В нас взагалі ЧП: лише один постійний вихователь, а другий як прийдеться. Хіба це для ясельок нормально, через день бачити нове обличчя? .

О! це дуже велика проблема для дітей. вони так звикають до одного обличчя, і дуже негативно сприймають зміну вихователів. У мене сусідка,дівчинка 3.5 років, дуже тяжко адаптується у садочку - вже більше року. і одного вихователя сприймає нормально, но вони постійно змінюються....а у дитини стрес і сльози
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#5230
Анютка писав: Моя сестричка -студентка, і вчиться на підвищену степендію, але каже от якби були біля розкладу вивішені тарифи і рахунки в банку для кожного викладача-пішов і заплатив, а то мучишся що сказати, як підійти, як дати, класти в заліковку чи конверт, а воно ж прекрасно знає, що тебе винудило і тільки чекає коли ж ти нарешті протягнеш.

О....ми б тоді збанкрутіли всі - тому що людському нахабству немає межі, якщо все дозволено
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6807
Я даю гроші,чесно зізнаюсь. . Моя дитина має такий організм(як і я), що в стресовій ситуації втрачає апетит.Коли я віддала її в садочок,вона 2 міс. за день могла з"їсти кусень хліба. То ж я платила і плачу за те,щоб спочатку-припросили, нагодували самі,а тепер-за те,щоб точно сказали чи їла і скільки з"їла,бо вже їсть сама. Вихователі ж не зобов"язані годувати мою малу. А я завжди дуже переживаю за це.
Даю на якісь свята(вибірково) по 50 гр.
Я :shock: хочу розповісти вам історію своєї виховательки. Того року я прийшла забирати доцю і розговорилась з нянею,завваживши їй ,що наша вихователь не дуже добре виглядає. І взнала,що вона вже багато років мучиться з трофічною язвою на нозі,вся зарплатря іде на ліки,від яких в неї періодично виникає сильна алергія,яка теж потребує нових ліків. Замкнуте коло... Того місяця лікар призначив їй операцію,бо більше нічого не допомогло б вже,а вона відмовилась... За час кризи її чоловіка і сина звільнили з роботи,і вона була єдиною годувальницею в сімї. Операція коштувала 2500 грн.,і вона не могла собі цього дозволити...,бо не було б за що жити.
Коли я все це почула-мені захотілось піти і дати їй ті гроші,але зрозуміла як то буде виглядати. Я знайшла вихід- зібрала збори і всі батьки ,як один,здали по 100 грн.
Коли ми давали їй ті гроші,треба було бачити її очі...
Я не знаю чи це можна рахувати хабарем,але кожного разу як я їй щось даю, я знаю-ця людина зможе купити собі, в першу чергу, ліки.
Ось така в нас держава. А пропрацювала вона в цьому садочку все життя,чудовий спеціаліст,і навіть завідуюча не виділила їй бодай яких 500 грн.. :shock:
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6864
Емма писав:Вихователі ж не зобов"язані годувати мою малу.
:
Я розумію, коли йдеться мова про допомогу вихователю на операцію, на лікування, допомогати треба усім, хто цього потребує, якщо ми можемо допомогти

А ось, чому вихователі не зобов"язані годувати вашу дитину я не розумію і чому за гроші вони можуть на годувати, а без них ні - вже не зовсім. Я розумію доплату за якись особливі вправи з вашою дитиною. У нас вихователь ще і логопед, але у групі у нас не передбачені зайняття з логопедом - а нам потрібно, тому ми платимо за це їй, і коли усі діти йдть до дому ми ще пів часу займаємося. Але я думаю, що годувати, одягати, слідкувати - вони забов'язані.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6889
Ylia писав:
Емма писав:Вихователі ж не зобов"язані годувати мою малу.
:
Я розумію, коли йдеться мова про допомогу вихователю на операцію, на лікування, допомогати треба усім, хто цього потребує, якщо ми можемо допомогти

А ось, чому вихователі не зобов"язані годувати вашу дитину я не розумію і чому за гроші вони можуть на годувати, а без них ні - вже не зовсім. Але я думаю, що годувати, одягати, слідкувати - вони забов'язані.
Не зобов*язані, бо в вимогах при наборі в молодшу групу чітко вказано- дитина повинна сама їсти, проситись в туалет. Одягати так, слідкувати за чим ви маєте наувазі? Але їсти вони мають самі. Вихователі можуть припросити раз, а моїй малій цього замало тоді було. Уявіть собі якби всі були такі як моя. Вони б цілий день їх годували. На їду відводиться півгодини, у них розклад. І взагалі під час їди вони зобов*язані дивитись щоб ніхто не вдусився, не бавився їжею, не обливався і т.д, і не мають права, якраз, зосереджувати свою увагу на одній дитині, яка коники викидає. У тому то й різниця, що у садку діти отримують колективну увагу, а моя потребувала індивідуальної.
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#6922
Звичайно це ваша дитина, можливо я не до кінця розумію проблему, але все одно мене завжди обурював той факт, що за гроші - вони можуть приділити цю увагу, а без - ні. Кінцево це проблема держави - маленька заробітна плата. Але допустимо у мене вона не більша, держава надає моїй дитині можливість відвідувати дитячий садок, але якщо у моєї дитині є якісь проблеми, то я вже повинна комусь платити, а якщо такої можливості немає - що робити?
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6992
Ylia, чесно кажучи, я не знаю що вам відповісти. Мабуть, я виросла за тих часів, коли життєвим гаслом було "не підмажеш- не поїдеш". Якби в мене була звичайна дитина, без отих проблем, можливо, я б нічого не давала, але і то сумніваюсь. В мене є таке поняття- на всякий випадок. І ще причина в тому, що я не дуже добре відношусь до державних садочків, де можуть і вдарити дитину....І дуже часто чую вислів "за таку зарплату і так занадто стараємось." Не від моєї виховательки- вона дійсно педагог від Бога. Але є і друга- внучка завідуючої, що не вимовляє пів алфавіту(!), і з рівнем розвитку як в тих дітей. (черевики неправильно взуває!). І я з тим зробити нічого не можу, зате добре знаю, що в приватних садках таке навіть не обсуждається. Саме тому я меншого віддаю в приватний садок і туди точно гроші носити не буду. І вимоги мої будуть відповідні. А відносно малої зарплати можу сказати лише одне, судячи лише по собі- я обмежила б себе в чомусь, але таки занесла б. Тим більше, що 50 гр. раз на к-ка місяців не вважаю великими грошима. Я далеко не завжди могла собі це дозволити, але це сидить міцно в мені. Саме тому я волію звертатись в приватні заклади (не тільки садочки), де можна офіційно заплатити і ставити відповідні вимоги, а не пхати в кишеню, присідаючи , і після того тобі роблять велике "одолженіє"- інших слів просто нема. Це я просто про державні поліклініки згадала. Як не прикро- знайомства і гроші роблять все. І не такі вже й погані були "Совєти", коли , як казала моя мама, гроші взяти- легше повіститсь було, бо партія все бачила.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!