МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

#288
Давайте делиться отзывами, детскими впечатлениями, преимуществами или недостатками детских игрушек.
У Ванечки много всевозможных игрушек. Лидер -толовский музыкальный мобиль для кроватки :lol: Он его с рождения обожает. Вообще любит разнообразие в игрушках :)
Очень хочу купить ему книжечку мягкую. Смотрели на днях в Краине Мрий фишерскую. Мне понравилась, вот только цена :( желает лучшего.(155 грн) Может найду другого бренда подешевле.
Купили вот это чудо.
http://www.chicco.com.ua/big_pic.php?id=32&code=68899Такой реакции конечно не ожидали. Ванюша ее боится :shock: :lol:
Так что отложили до лучших времен.
А что любят ваши карапузики?, очень интересно :wink:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#301
Можу порадити з досвіду роботи іграшку, яка захоплювала всіх дітей (від року до 7!). Зроблена з дерева, см 30-40 заввишки, це була система ведерець, розташованих так, що кулька, кладена у верхнє, падала вниз по черзі у всі ведерця. Взагалі вона потрібна, щоб розвивати розуміння причинно-наслідкового зв'язку. Ось вона: http://russiantoys.ru/pr_inf.php?ID=694
Єдиний недолік: легко ламається, та вона недорога (близько 20 грн) і її легко клеїти ПВА
дякуючі Мама_Вани
#317
Класс, а не в курсе, где у нас ее можно купить, Ване конечно еще рано, но на будущее очень полезная игрушка
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#321
Її можна замовити в дитячій поліклініці на Шевченка. Там взагалі дуже гарний відділ розвиваючих іграшок.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#329
А Витя (во дворе нашем) три с половиной, кашей не корми, дай воду попереливать. Ему мама в чайнички такие наливает, для приправ в товарах по 3 гривны, она ему показала, как "длинный чай" делать, теперь у ребенка любимая игрушка :lol:
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#879
Зайшла на сайт фірми Чіко і захворіла-хочу все :rofl2: Не підскажете де у Львові великий вибір іграшок цієї фірми,бо у нас в Антошці на Сихові невеликий асортимент?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#884
098765 писав:Зайшла на сайт фірми Чіко і захворіла-хочу все :rofl2: Не підскажете де у Львові великий вибір іграшок цієї фірми,бо у нас в Антошці на Сихові невеликий асортимент?
Та у Львові є фірмовий магазин Чіко (бічна Чорновола)
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#888
098765 писав:Зайшла на сайт фірми Чіко і захворіла-хочу все :rofl2: Не підскажете де у Львові великий вибір іграшок цієї фірми,бо у нас в Антошці на Сихові невеликий асортимент?
Ага, це точно Чіко - іграшки для мам :) престижно і у нас такого не було, діткам вони не дуже подобаються, за рідким виключенням, та і психологи вважають, що чим простіше іграшка, тим вона корисніша, про чіко та Фішер-прайс такого не скажеш.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#918
Зайшла на сайт фірми Чіко і захворіла-хочу все
З мого досвіду - іграшки Chicco найкращі з усіх розвиваючих іграшок, з якими я працювала.
Не знаю, чи випадково, чи спеціально, та там є досить багато таких, що відповідають усім вимогам до Монтесорі-матеріалу, а це великий плюс. Плюс висока якість.
Як купите щось - діліться враженнями, нам це дуже цікаво.
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#921
Купили іграшку "Крути-верти".Симпатична,малечі подобається.Правда написано для діток з трьох місяців,але нашому вже 5 і то вона йому ще трішки важкувата.А взагалі він любить нею бавитись.Ще маємо декілька іграшок фірми "Толо"- теж по якості досить класні.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#943
aronskaya писав:...З мого досвіду - іграшки Chicco найкращі з усіх розвиваючих іграшок, з якими я працювала.
Не знаю, чи випадково, чи спеціально, та там є досить багато таких, що відповідають усім вимогам до Монтесорі-матеріалу, а це великий плюс. Плюс висока якість....
А які саме іграшки? хоч декілька прикладів...
дякуючі Utaru
#963
Нам очень нравится Домик с ключиками. У нас наш родной Полесье, а есть такой же Чикко. Еще очень понравились пальчиковые краски Крайола, помоему, очень легко смываются с кожи, не говоря про одежу и прочее.
дякуючі Utaru
#964
На счет Монтессори-материала. Посмотрите чем они пользуются в группах: горох, манка, шнурки, ситечка, щёточки, чайнички. Все есть дома. Моя не очень реагирует на эту фирму.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!