МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі правиця
#2843
+ 1 Кльовий інтернет магазин згори!!!
Монтесорі також класно. Але це для більших діток. У нас ТОЛО Сонечко, ми її ласково називаємо корова - малюку дуже подобається. Коврики та м"які книжечки можна зробити своїми руками - це не важко. Прості іграшки насправді краще розвивають.
Класна штука - кріселко-качалка. Мобіль - чашечка коффе для мамульки...
дякуючі Катя_М
#2932
мені дуже подобаються іграшки Ouaps: в нас їх поки що дві, найулюбленіша - жовтенька уточка "кря-кря", що крякає у воді. Ще - "схованки з Бані" - коли зайченя шукає дитину. Взагалі, серія з зайчиком Бані дуже класна!
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2933
Катя_М писав:мені дуже подобаються іграшки Ouaps: в нас їх поки що дві, найулюбленіша - жовтенька уточка "кря-кря", що крякає у воді. Ще - "схованки з Бані" - коли зайченя шукає дитину. Взагалі, серія з зайчиком Бані дуже класна!
Катя, скажіть, а чим такі іграшки відрізняються від звичайних?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3076
Atlika писав:
Катя_М писав:мені дуже подобаються іграшки Ouaps: в нас їх поки що дві, найулюбленіша - жовтенька уточка "кря-кря", що крякає у воді. Ще - "схованки з Бані" - коли зайченя шукає дитину. Взагалі, серія з зайчиком Бані дуже класна!
Катя, скажіть, а чим такі іграшки відрізняються від звичайних?

мені теж цікаво....
дякуючі Катя_М
#3140
Ну, по-перше, ніде я раніше не зустрічала іграшку, що грає з дитиною у схованки:), та таку качечку, що крякає, коли занурюєш її у воду. І як мені пояснював продавець, всі іграшки Уапс такі - тобто мають у собі якусь оригінальну ідею. Якість відмінна, дуже яскраві кольори...якщо ви це мали на увазі:)
Аватар користувача
дякуючі koriza
#3141
Катя_М писав:Ну, по-перше, ніде я раніше не зустрічала іграшку, що грає з дитиною у схованки:), та таку качечку, що крякає, коли занурюєш її у воду. І як мені пояснював продавець, всі іграшки Уапс такі - тобто мають у собі якусь оригінальну ідею. Якість відмінна, дуже яскраві кольори...якщо ви це мали на увазі:)
Дуже цікаво, скажіть а скільки коштують такі іграшкі та чи можливо їх замовити по інтернету, бо я в продажі таких не зустрічала.
Не знаю як дітям, але самій хочеться побачити такі інтелектуальні витвори.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3208
Це ви обговорюєте щось типа інтерактивніх іграшок?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3629
Дівчата, що подарувати з іграшок своєму хрещеникові - йому 4 місяці, мама просить, щось з равівалок?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3643
О я теж така було під Новий рік усім замовляла розвиваючі іграшки, а продавці в магазинах плечима знизували - звичайно, зараз найулюбленіша іграшка малюка - брязкальце. Нам дарили якихось музичних - розмовляючих іграшок, карету, неваляшку, повзучих і співаючих ляльок....Можна подарувати злегка на майбутнє, через пару місяців вже буде цікаво, кращу развівалку - пірамідку, ще можно м'яку іграшку з розвиваючими елементами, м'які книжку або кубики - склади картинку, наприклад.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3646
Дякую. Думаю може подарувати конструктор - на майбутнє?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3651
Ну це дійсно на майбутнє, якщо ви хочите, щоб дитинка гралась цим хоч у 6-7 місяців - купуйте м'які іграшки, до речі можна купити дерев'яну стучалку - ми любимо зараз стучати, а ще краще музичні іграшки - ось ми зараз ксилофон шукаємо.

До речі, хто знає гарного виробника ксилофонів - назву, марку, вони часто плохо грають
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5474
А ніхто не пробував іграшки "Fisher-Price"Радісні мелодії, прості пісеньки нових україномовних іграшок серії "Смійся та вчися " заохочують малюка до співів і танців. Така гра поєднує веселі розваги з вивченням абетки, цифр, форм,кольорів, назв тварин, предметів, протилежностей та мовлення. Офіційний представник в Україні -компанія "ТойДІКо Україна"
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6302
У нас у Алінкі є іграшка від Фішер прайс "Розумне цуценя" - він співає, розмовляє, називає частини тіла - на ньому є надписі вухо, живіт, нога..


А які ще іграшки від Фішер Прайс є у ваших діток?
Аватар користувача
дякуючі Мама Викусика-Кукусика
#6974
Розумне цуценя(укр.мовне),вчений телефон(рос.мовний),багато іграшок Кенпол,Мазер Кеа,та Розумна іграшка.
Аватар користувача
дякуючі Homka
#7177
Мы недавно купили в одном интернет-магазине Кукурузные шарики Giomais для моделирования. Наш ребёнок в восторге. Их можно использовать по-разному — склеивать детали между собой для создания цветов, животных, растений и т.д.; разрезать на маленькие кусочки или растирать в порошок, или просто для смешивания цветов. В общем, создавать много интересных поделок.

http://www.tilimili.com.ua/toy/kukuruzn ... -1710.html
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!