МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі мурзілка
#4399
Мій синочок вже майже рік ходить в дитсадочок. Дуже довго привикав спочатку плакав весь день, потім тільки з ранку , і тільки взимку йшов без плачів і криків. Тепер поміняли виховательку в їхній групі і ..... плачуть майже всі діти . крики не тільки з ранку але і вночі плаче. Син розказує що нова вихователька бє та дуже сварить дітей. Ми (батьки з нашої групи) вже пробували поговорити з тією вихователькою, але вона заперечує все: мовляв діти все вигадують. Нашим дітям по три рочки, вони ще не вміють і не розуміють говорити неправду. Може хтось знає що робити в такій ситуації ?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4408
Обов'язково ідти до завідуючого садочком, а якщо не допоможе - писати колективну скаргу на рівні міста. І не у якому випадку не залишати усе як є - це ж жахливо. Як може уся група говорити батькам дурниці....тим паче, що це маленькі діти. Даже якщо це правда і вони так говорять - це не нормальне становища у групі, і у всьому провина вихователькі
Аватар користувача
дякуючі Мама Викусика-Кукусика
#6971
Написати заяву в міліцію!ТАКИХ ГОРЕ ВИХОВАТЕЛІВ самих потрібно виховувати.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#7007
мурзілка писав: Син розказує що нова вихователька бє та дуже сварить дітей. Ми (батьки з нашої групи) вже пробували поговорити з тією вихователькою, але вона заперечує все: мовляв діти все вигадують. Нашим дітям по три рочки, вони ще не вміють і не розуміють говорити неправду.
Стверджувати, що дітки кажуть правду теж неможливо. Мені донечка приходила з садочку і розказувала : Завта не піду
-чому, тебе хтось обіжав?
-вихователька била
-а мама тебе сьогодні била?
-да
Я ж то знаю, що ні. І як їй вірити? Вік-2,5роки.

Але я вас розумію. Коли дитина плаче вгірку сльозу зранку, і істерить ввечері і знаєш, що це повязано з садочком-шукаєш причину і вихід. Причину ви не дізнаєтесь, хіба що вшиєте дитині в одяг приховану камеру, чи хоча б диктофон...А вихід? Коли ви звинувачуєте виховательку в побитті, вона ніколи цього не визнає, зате триматиме агресію на вас і дитину, ви можете і потерпіти і захиститись-а малятко?
Не пробували запитати поради в рубриці "консультаіція психолога"
дякуючі вебомамка
#7019
Ситуація, звичайно, неприємна для батьків. Проте з досвіду я, наприклад, знаю, що діти люблять часто видумвать) Знаєте, що мій син (йому 3 роки) іноді відповідає бабусі на питання "А мама з татом тебе ображають ?"... Каже:" Так! Зневажають. " Іноді при цьому може скорчити жалісливі міну, іноді усміхається. Не приймайте занадто серйозно такі дитячі фантазії. Проте, буває і по-іншому ... Я б, по-перше, подивилася на тіло дитини, чи є явні синці як від удару. На попі, або синці на руках (часто, якщо дітей карають биттям - хапають за ручки, вони ж тікають). Потім треба зрозуміти, чи дійсно всі діти таке говорять і ЯК ви їх про це питаєте.
Поспілкуватися з іншими вихователями, завідуючої. Але ж, самі розумієте, інформація може спотворюватися, в силу різних відносин і обстоятельств.Можно купу експериментів проводити (аж до прихованої камери), якщо вам це потрібно з'ясувати напевно-ка і довести провину вихователя ... А можна просто поміняти садок.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7029
я пам*ятаю себе в дитячому садочку і можу сказати із впевненістю - більшість фактів я "приукрашувала", дійсно:диму без вогню не буває. Може дитині було образливо чи соромно за якеь зауваження чи їй не відповіли на її запитання, чи може у виховательки є кілька любимчиків до яких ваша дитина не відноситься... Діти точно не вміють брехати, якщо на одне запитання дитина проявила бурну фантазію, то можна задати ряд схожих питань і порівняти відповіді:

-вихователька хороша?
-вихователька тебе ображає?
-а сьогодні ображала?
-вихователька тебе била?
-а як вона тебе била?покажи куди вдарила?а за що тебе вдарила?
-а завтра наб*є?

я думаю можна знайти логічний ланцюг - винна чи не винна та нещасна вихователька чи Вовк в Овечій шкурі
дякуючі вебомамка
#7032
згодна, логіка - ключ до розслідування)))
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7532
Я би сказала, що ми самі себе заганяємо в глухий кут. Справа в тому, що в такому віці дууже мало дітей розуміє що таке "сьогодні, завтра, вчора". Поняття часу в дітей з*являється з 4-4.5 років, коли маля може розповісти що робило вчора і що буде завтра, не плутаючись.
Тому питанням -коли? -ви зіб*єте дитину з пантелику. Я схильна думати, що в даному випадку факт побиття був, просто невідомо коли. І це підтверджується тим, що випадок не один, бо ж інші діти теж кажуть те ж. Колективна фантазія і брехня- не для того віку, вони ще не здатні домовитись між собою.
В садочку моєї подруги вихователя звільнили, тому що батьки вперто відстоювали свою позицію. Масовість-найкращий шлях. Треба однозначно домовлятись з іншими батьками.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!