МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

дякуючі Irishka
#3342
У такому випадку є варіант зробити з дитини посередність, яка не зуміє ні в чому себе реалізувати?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3343
Irishka писав:У такому випадку є варіант зробити з дитини посередність, яка не зуміє ні в чому себе реалізувати?
Навіщо ж одразу посередність?
Мені дуже шкода, що батьки мало уваги приділяли моім бажанням, не керували моіми діями, коли це будло можливо.
Наприклад деякі з моїх друзів, бітьки яких з малечку слідкували за їх розвитком (танці, іноземна мова та інш.) більш розвинені, їм було легше вчитися та находити спільну мову з однолітками. Краще сказати - вони у своєї більшості були лідерами.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3363
Irishka писав:У такому випадку є варіант зробити з дитини посередність, яка не зуміє ні в чому себе реалізувати?
Однозначно! Якщо дитя росте, як трава при дорозі, і думає, що звуть йго Нелізь, Немішай чи Неможна :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3365
Atlika писав: Наприклад деякі з моїх друзів, бітьки яких з малечку слідкували за їх розвитком (танці, іноземна мова та інш.) більш розвинені, їм було легше вчитися та находити спільну мову з однолітками. Краще сказати - вони у своєї більшості були лідерами.
+1 Діти, яким приділяють увагу, з якими займаються(не плутати з гіперопікою) ростуть більш упевненими в собі, мають адекватну самооцінку, їм легше реалізуватись, бо вони мають широку альтернативу. Як дитя знатиме, що воно любить малювати, якщо йому не дати олівця, фарби чи крейди і не поКАЗАТИ, ЯК ЦЕ РОБИТЬСЯ
Аватар користувача
дякуючі bob
#3384
Irishka писав:У такому випадку є варіант зробити з дитини посередність, яка не зуміє ні в чому себе реалізувати?
Уточніть будь ласка, в якому саме випадку?
Щось я розгубилась, дівчата відповідають - мабуть все зрозуміло, лише я туплю :)
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3743
А які взагалі є методіки раннього розвитку? Можливо іх поєднувати. Я ось читала, що є така методіка - зайняття по якої проходять ще до народження дитини
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3771
Rina писав: Я ось читала, що є така методіка - зайняття по якої проходять ще до народження дитини

Я гадаю, що це Тюленін з його ідеєю, що дитина повинна навчитися читати раніше, ніж ходити....Мені попалася якось його книжка погортала і зрозуміла, що не моє.

А взагалі я не прихильниця однієї методики, щось мені сподобається у Зайцева, щось у Даніловой та Домана.

Моїй донькі подобається Baby Einstein.

Цікаві ідеї у Никітіна, Монтессорі
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4171
Не стала створювати нову тему, але якщо модератори модератори порахують потрібним - прохання перенести.

У мене є хрещеникця- їй 2.5 роки. Цією осінню вона повинна йти у молодшу групу дитячого саду, а ось до вступу до неї вона готується, як до інституту, оскільки їх попередили, що здатності дитини оцінюватиме спеціальна комісія - ось зараз вони вивчають протилежності, збирають крупні пазли, розкладають картинки за типом.

Я сторонніця раннього розвитку і вже зараз у нас дома є рамки-монтессорі, кубіки, пірамідки та інші розвиваючі іграшки. Я за те, щоб дитинка все це могла роботи к трьом рокам – але ж я не згодна, що це може бути обов’язковою мірою і вимогою. Бо це ж тільки дитячий садок.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4172
Inneska писав: я не згодна, що це може бути обов’язковою мірою і вимогою. Бо це ж тільки дитячий садок.
якщо це державний дошкільний заклад, то жодна комісія не має права оцінювати інтелектуальні здібності дитини, хіба що Ваші родичі збираються у експерементальну групу для обдарованих дітей.... для зарахування у садочок потрібний медичний зошит і заява батьків.. ну ще наявність місця... хоча, по-моєму, відновилась практика мікрорайонів: можуть відмовити, якщо за садочком інший мікрорайон , але це порушення конституційних прав, можна погрожувати судом....
ЗІ то може тему в дитячий садок?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4179
kompot писав:
Inneska писав: комісія не має права оцінювати інтелектуальні здібності дитини, хіба що Ваші родичі збираються у експерементальну групу для обдарованих дітей....
та ні - звичайний садок
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5371
Мій син не любить читати книжки, хоча йому вже 9 років і в школі навчається добре, а читати не любить Мені здається, що це не зовсім нормально. Може щось порадите.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5812
От ви вмієте поставити питаннячко. Можливо навчання читанню було не дуже цікавим і хлопчик не захопився... Але що робити тепер?

А може ну їх, ті книжки?-багато дорослих за рік не прочитують жодної книжки. Дивіться собі пізнавальне відео і отримуйте задоволення-між іншим є багато легкого для сприйняття відео і на шкільну програму... може й варто бігати і стрибати на вулиці замість горбатитись над книжкою?
Аватар користувача
дякуючі miki
#5817
Натуся писав:Мій син не любить читати книжки, хоча йому вже 9 років і в школі навчається добре, а читати не любить Мені здається, що це не зовсім нормально. Може щось порадите.
читайте вслух діткам перед сном щось дуже цікаве. А вдень залишайте цю книжку десь на видному місці - малюк може сам спробувати спочатку подивитися картинки, а потім і сам спробує почитати (йому цікаво, що ж буде далі). Цей метод працює! Говорю з власного досвіду.
дякуючі natalko
#7544
miki писав: читайте вслух діткам перед сном щось дуже цікаве. А вдень залишайте цю книжку десь на видному місці - малюк може сам спробувати спочатку подивитися картинки, а потім і сам спробує почитати (йому цікаво, що ж буде далі). Цей метод працює! Говорю з власного досвіду.
Підтримую! Це гарний спосіб, та мабудь в 9 років дітки вже вважають себе занадто дорослими, щоб їм читали уголос, тим паче хлопчик. Але треба спробувати ;) Хочу вам ще порекомендувати дитячі енциклопедії - вони зацікавлюють малюнками та короткими відомостями - наприклад, про динозаврів чи лицарську епоху - хлопчики, гадаю, це люблять.
В нас дитина ще маленька, але я замовляла таку енциклопедію у подарунок для сина подруги:
Зображення
дякуючі Natali131
#7994
Ми вчимо грою.
Тут є трохи інформації про ранній розвиток
http://www.youtube.com/user/MatusynShod ... Yvb7uZVDAU

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!