МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3272
Аще моя донька мене вражає з кожнем днем.
Подарували їй пірамідку-я собі думаю"рано ще", але щоб не засмутити гостя, показую як вдягати колечка-а вже через кілька днів моє маля самотужки вдягає, те ж саме з черепашкою, в яку треба фігурки заштовхувати.
Чи я її недооцінюю, але вона все робить раніше ніж я від неї чекаю. Можливо тому й треба вчити те, що здається "ще рано"
Аватар користувача
дякуючі bob
#3281
Анютка писав:Чи я її недооцінюю, але вона все робить раніше ніж я від неї чекаю. Можливо тому й треба вчити те, що здається "ще рано"
Гарна історія :)
Я думаю, Ви цілком праві! Ми принижуємо можливості наших дітей. Моя подруга відкрила це цілком випадково. Лежала на ліжку, а донечка повзала по підлозі. Вона була зовсім мала, ще не ходила навіть. Подрузі було ліньки вставати, а чомусь вона захотіла подивитись дончину куклу, і каже малій: "Лізо, подай мені куклу". Сказала просто так, не розраховуючи на розуміння. Мала поповзла, принесла мамі куклу.
Подруга була вражена! Тоді розповідала усім, що дитину потрібно розвивати, бо вона МОЖЕ, а ми не використовуємо ці можливості.
Дуже запам"яталося.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3289
Я десь читала, що людина використовує дуже малу частку мозку, можливо, якщо під раннім розвитком розуміти саме ті дії, які впливають на цей розвиток...
А з іншого боку мені здається, що наприклад Моцартом потрбно народитися, тут хоч виховуй, хоч розвивай - якщо хисту нема, то його і не буде.
Цікаво а що саме впливає на талант, ні, скоріше ось так - чи можливо якось вплинути на те, що у дитину був талант і якщо так, то на якому ступені її розвитку - коли вона ще не народилася, до 3х років за допомогою різних методік чи вже у більш дорослому віці віддати дитину до різних гуртків?
Аватар користувача
дякуючі bob
#3293
Atlika писав:Цікаво а що саме впливає на талант, ні, скоріше ось так - чи можливо якось вплинути на те, що у дитину був талант і якщо так, то на якому ступені її розвитку - коли вона ще не народилася, до 3х років за допомогою різних методік чи вже у більш дорослому віці віддати дитину до різних гуртків?
З психологічної точки зору, до трьох років дитина всмоктує в себе найбільше інформації, найбільше все сприймає. До того ж, саме в цей час у дітей майже немає проблем з медициною (чула, наприклад, що в групи монтесорі не беруть діток після 4х років).
Чесно кажучи, спостерігаючи за дітьми, я теж це бачу. Думаю більшість мамочок погодяться. Те, що закласти в дитину в ранньому віці, те вона далі буде реалізовувати в тих гуртках, про які Ви пишете. Але як батьки це робитимуть - за допомогою певного методу, чи багатьох різних методик різних авторів, чи взагалі - інтуітивно - мені здається вже не так важливо.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3323
Я гадаю, що кожна дитина несе у собі якійсь талант, тільки треба його вчасно знайти, відчути і дати можливість розвивати. Для цього і потрібно приділяти вихованню дитини, якомога більше уваги у ранньому віці - прислухатися до його бажань
Аватар користувача
дякуючі bob
#3326
Inneska писав:Я гадаю, що кожна дитина несе у собі якійсь талант, тільки треба його вчасно знайти, відчути і дати можливість розвивати. Для цього і потрібно приділяти вихованню дитини, якомога більше уваги у ранньому віці - прислухатися до його бажань
тобто бажання = талант?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3329
Звісно бажання - це не таклант, але воно надає можливість його виявити. А як інакше? Якщо у дитини є хист до чогось, то тільки спробувавши вона може його розкрити. Але не можна плутати талант та бажання його мати, бо талант можливо побачити одразу.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3330
дітям все дається легко і просто: і малювання, і спорт. Сьогодні дитина хоче одного, завтра їй подобається інше.
Комусь відомі методики саме розкриття таланту в дитини?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3332
bob писав:дітям все дається легко і просто: і малювання, і спорт. Сьогодні дитина хоче одного, завтра їй подобається інше.
Комусь відомі методики саме розкриття таланту в дитини?
Мені такі методіки не відомі, і здається що вони не відомі нікому, бо в такому разі генієв у нас було б забагато :)

Дорослим людям теж подобається багато чого ну і що? Наприклад мені може подобатися якась галузь, але я ніколи не зможу стати справжнім фахівцем в неї...
Аватар користувача
дякуючі bob
#3333
Atlika писав:
bob писав:Комусь відомі методики саме розкриття таланту в дитини?
Мені такі методіки не відомі, і здається що вони не відомі нікому, бо в такому разі генієв у нас було б забагато
розкриття, а не прищеплення
різниця може і не відчутна, але вона є
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3334
А чи у кожної людини (дитини) є що розкривати? Як ви вважаєте, наприклад у нас з вами є якісь приховані таланти?
Аватар користувача
дякуючі bob
#3335
Atlika писав:А чи у кожної людини (дитини) є що розкривати? Як ви вважаєте, наприклад у нас з вами є якісь приховані таланти?
щодо дітей - думаю, що в більшості, якщо не в кожної.
проте не геній, а саме талант - тобто спроможність щось дуже добре робити, хист до чогось. З генієм прохання не плутати ))
А щодо нас із Вами - не знаю, чи можна після певного віку говорити про приховані таланти. Скоріше про загублені, я б скзала. Не розвинуті.
Хоча є ж ситуації, коли люди пенсійного віку починають займатись живописом, наприклад...
не знаю, чесно кажучи
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3336
bob, напевно я не досить ясно сформувала питання, бо під талантом мала на увазі саме генія. Як вважаєте він є тільки у обраних?
Аватар користувача
дякуючі bob
#3338
Atlika писав:бо під талантом мала на увазі саме генія. Як вважаєте він є тільки у обраних?
думаю, тут не може бути двох думок. Думаю, що геніальність має дуже багато умов виникнення, здебільшого все-таки генетичних предумов (як я не не люблю посилань на генетику, яка ВСЕ пояснює). Тому зробити генія - я впевнена, неможливо.
І саме з цієї причини цікавлюся талантом, які кращі техніки для його розкриття.
дякуючі Irishka
#3341
У такому випадку є варіант зробити з дитини посередність, яка не зуміє ні в чому себе реалізувати?

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!