МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

дякуючі Аленка-распашонка
#9009
Анютка писав:
Аленка-распашонка писав:я знаю что есть такая методика до 5 лет все можно а потом уже вводить слово нельзя, но сейчас дети настолько быстро развиваются что боюсь как бы в 5 лет не было сильно поздно.
А як же книга "Після 3х вже пізно"?
Здається, то у японців6 до 3х років можна все, замість нотацій-на дитятко, пробуй - пхає пальця в кипяток - дати гаряченької води, хай знає ЩО таке гаряче.

Скажу як мама дитини, якій 4роки: 5 то вже багато. Дитина і в 2 розуміє, що їй кажуть, просто треба не нервутись, кричати "Не можна" і гепати по попі а гарненько пояснювати що і чому, пояснювати так щоб було доступно розумінню.

Мене донька била по попі, бо я "ціпала татову тапочку", я кажу не "чіпала татові тапочки", а потім зрозуміла, що мова про татову тумбочку, яку доні було заборонено відчиняти, бо там ноутбук :)
Тож якщо ставите якісь вимоги, дотримуйтесь їх усією сімєю. Найкраще вчать вчинки!

так я как раз за то как воспитывали нас, что надо знать слово нет. нельзя. а все разрешать я считаю даже в 2 года нельзя.
дякуючі Пєлагея
#9032
МаМаша писав:Согласна, нужно научиться говорить нет ребенку, и так, чтобы он понял. Не орать, а объяснять, почему нельзя. Если поймет не будет, а если сделает, то повторить урок! Думаю так. Хотя у меня не всегда так получается. Советовать - мы все умные! :hihihi:
згодна, кричати на дитину не можна, це може нарушити її психіку. тому треба вчити з малого щоб потім легше було пояснити в інших випадках чому Ні!
дякуючі Дбайлива
#14359
Открою Вам маленький секрет - ребенка нужно воспитывать на жизненных примерах, в доступной для него игровой форме. Не криками, а через игру. Ребенку должно быть интересно, он должен сам захотеть сделать так или иначе.Мне очень помогает в этом журнал "Познайка". Уже давно выписываю, вместе с ребенком читаем, так сказать развиваемся тоже вместе. Всем советую.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!