МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

дякуючі Романофф
#50
Нам до школы еще далеко.
Но вот услышал про методику Монтессори.
Может кто знает или сталкивался с ней?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#188
Я знаю дещо з методики Монтессорі. А що конкретно вас цікавить?
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#722
Мені здається, що Монтесорі для молодших діток, по ній до школи важко підготуватись.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#723
Методика Монтессорі розроблена для дітей від трьох до дванадцяти років.
Нажаль, наскільки я знаю, на території СНД педагогів для 6-12 років немає, тільки 3-6.
Монтессорі включає в себе, окрім іншого, ще читання, письмо, математику (+, -, *, /, рішення тектових задач, основи стереометрії). Це все дитина опановує до 6 років.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#724
aronskaya писав:Методика Монтессорі розроблена для дітей від трьох до дванадцяти років.
Нажаль, наскільки я знаю, на території СНД педагогів для 6-12 років немає, тільки 3-6.
Монтессорі включає в себе, окрім іншого, ще читання, письмо, математику (+, -, *, /, рішення тектових задач, основи стереометрії). Це все дитина опановує до 6 років.
А де можна почитати про методику Монтессорі від 6-12?
Мова йде про здорових діток? На скільки я памятаю, Монтессорі розробляла свою методику, для діток з різними вадами, для тих, що відстають у розвитку.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#725
Про 6-12 не знаю. Педагогів готують найближче - у Євросоюзі за немалі гроші. Про дітей, які відстають у розвитку, писала у цьому пості на початку.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#733
aronskaya писав:Про 6-12 не знаю. Педагогів готують найближче - у Євросоюзі за немалі гроші. Про дітей, які відстають у розвитку, писала у цьому пості на початку.
Далі в тій темі :)
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#774
У моей знакомой девчушка ходила в группу по монтесори: не понравилось.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#779
Ангелина писав:У моей знакомой девчушка ходила в группу по монтесори: не понравилось.
А що саме не сподобалось?
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#802
Они там почти ничего делать не хотели. Шарились.
Тем более уставшие, после детсада...
Аватар користувача
дякуючі Рузвельт
#1387
Хочу почути Вашу думку: донечці 5 рочків, вміє читати (поки по складах), розв"язувати задачі на 1 дію, крім садочку ходить на шкільну підготовку 3 рази на тиждень по 4 уроки - СТРАШЕННО ЗАДОВОЛЕНА, про те щоб залишитися ще рік у садочку не хоче й слухати. Я написала в школу заяву. Ми були там минулого тиждня, знайомилися з вчителькою і дітьми. Чи це небуде великим навантаженням, на перше вересня їй буде 5 р.5 міс. , чи підтримувати її бажання і нехай вчиться наздоров"я?
Дякую.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1394
Щаслива ви мама, Рузвельт!
Насправді, якщо ви настільки правильно виховували свою дитину, що розпалили в ній вогник - цікавість до навчання, то ви просто молодець. А для навчання головне - цікавість, бажання, той самий вогник, і коли це все є - дитина готова до школи.
Тому можете навіть не сумніватися: багато батьків тільки мріють про таке бажання навчатися у своєї дитини!
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#4557
Сьогодні життя значно зминилося, і діти змінилися. Вони стали розвиненішими, разу раз чуєш, що у віці двух-трьох років вони вже читають. Ми такими не були, а сьогодні – телебачення, Інтернет....У зв’язку з цим у мене постає таке питання: як слід готувати дитину до школи , щоб вона була підготволеною не груше за інших дітей. Чому потрібно більше придилити увагу?
Аватар користувача
дякуючі Рузвельт
#4894
Донька займалася в підготовчій школі з трьох років, все було в ігровій формі. Нам 6 років і ми з великим задоволенням вже закінчили перший клас
дякуючі Sandrak
#5558
А я свого малюка з 9 місяців записала на дитячу англійську. Дуже задоволені, методика Хелен Дорон, школа в центрі Львова на Площі Ринок.
Там ше для старших діток є уроки читання за методикою Зайцева - підростемо підемо!!!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!