МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

дякуючі 1Julieta
#13888
Як виростити генія?
Всі батьки хочуть пишатися своїми дітьми. Батько і мати бажають, щоб їхній син або дочка росли унікальними і не схожими на всіх дітей. В основному, всі хочуть, щоб їх дитина відрізнявся в інтелектуальному плані, хоча не у всіх це виходить. Як же насправді виростити генія? Що для цього слід робити, а чого слід уникати? Наступні рекомендації допоможуть вам розібратися в цьому питанні.
Підготовка ще до народження дитини
Як би дивно це не звучало, батьки можуть збільшити шанси виростити потенційного генія ще до народження дитини. Яким чином? — Все дуже просто:
1. Правильний спосіб життя матері. Вченими доведено, що мами, які ведуть здоровий спосіб життя, мають у кілька разів більші шанси народити дитину, інтелект якого буде розвиватися не по днях, а по годинах.
2. Молодий вік батька. Від віку батька також залежить дуже багато. Проводилися численні експерименти, які показали, що 25-річний хлопець має більше шансів народити генія, ніж 40-річний чоловік.
Як виростити генія зі звичайної дитини?
Припустимо, молода мама вела здоровий спосіб життя, не курила, не пила, батько дитини також став батьком у молодому віці, чи означає це, що хлопчик чи дівчинка обов'язково будуть геніями? Звичайно ж, ні. Для цього необхідно використовувати додаткові методи.
Розвиток дитини. Малюк повинен правильно розвиватися. У це поняття входить наявність достатньої кількості ігор розвивального характеру. У ході захоплюючої гри дитя починає пізнавати навколишній світ, розвивати допитливість, з'являється інтерес до знань, чомусь новому. Правильний розвиток включає також в себе і відсутність телевізора і комп'ютера в ранні роки дитини. Вчені довели, що якщо малюк витрачає свій час на дані речі, його мозок в цей час не розвивається. До 2-х років діти повинні спілкуватися з навколишнім світом, отримувати інформацію від мами і тата, а не з телевізійних передач та інтернету.
Читання. Якщо ви хочете виростити справжнього генія, почніть читати йому вголос. Нехай це будуть казки або книги пізнавального характеру. Головне, щоб дитина розвивала свій словниковий запас, обробляв отриману інформацію, робив певні висновки й умовиводи.
Спілкування з батьками. Ніколи не ігноруйте питання вашої дитини. Якщо він цікавиться чим-небудь, значить це йому насправді цікаво. Мислення дітей має розвиватися, збільшуватися словниковий запас слів. Слід питати його думку в деяких питаннях, наштовхувати на подальші роздуми.
Працьовитість. Слід розуміти, що геній — це далеко не ледача людина. Фізична активність розвиває працьовитість і посидючість. Робіть зарядку з маленькою дитиною, займіться бігом.
Вивчення іноземної мови. Проведені дослідження показали, що люди, які вивчають хоча б одну іноземну мову з дитинства, мають більш високий рівень інтелектуального розвитку, ніж всі інші.
Всі ці рекомендації необхідно застосовувати в комплексі, і тоді ваша дитина має величезні шанси стати в майбутньому справжнім генієм.
Здоров'я перш за все
Звернемо увагу і на тілесні недуги. Ще стародавні лікарі помітили зв'язок між обдарованістю і ... подагрою. В XIXвеке англійський вчений Гаррод зробив висновок - в крові хворого подагрою постійно міститься сечова кислота у формі урати натрію. Англійський дослідник Е. Орвали в статті "Походження людини", опублікованій в журналі "Nature" в 1955 р., звернув увагу, що структура сечової кислоти надзвичайно схожа зі структурою кофеїну і теоброміну - речовин, здатних стимулювати розумову активність. У хворих на подагру стимулюючий вплив сечової кислоти збільшено багаторазово, що і є "рушійним фактором" в прояві незвичайною працездатності і геніальності. Знаєте, скільки серед відомих особистостей хворих на подагру? Та буквально кожен другий! Олександр Македонський, Юлій Цезар, Іван Грозний, Борис Годунов, Петро I, Олівер Кромвель, адмірал Нельсон, Мікеланджело, Данте Аліг'єрі, Бетховен, Мопассан, Чарльз Діккенс, Тургенєв і багато-багато інших.
Геній у спадок: у кого народжуються вундеркінди? Ще одна нерідко супутня геніям хвороба - синдромом Марфана. Вона проявляється в непропорційному гігантизмі (як правило, у таких людей дуже довгі руки і ноги і відносно короткий тулуб), худорби, деформованої грудній клітці і зміщеному кришталику ока. Зате в якості "компенсації" природа обдаровує цих страждальців підвищеним вмістом адреналіну в крові. Саме це і робить їх фантастичними трудоголіками. Жертвами синдрому Марфана були, наприклад, Авраам Лінкольн, Ганс Християн Андерсен, Шарль де Голль, Корній Чуковський ...
Аватар користувача
дякуючі nafania
#13974
Ваш пост так громко начинается "все хотят гордиться своими детьми". Гордиться своим ребенком можно и нужно даже если он не является гением. Гораздо важнее вырастить Человека во всех смыслах этого слова.
дякуючі Дбайлива
#14216
Безперечно з дитиною треба працювати, приділяти їй достаньо уваги. І мамі і батьку. Забезпечити їх доступ до всесторонньої інформації, постійно розказувати щось нове, цікаве, історичні факти. Важливим елементом тут буде література. Це можуть бути книжечки, різноманітні енциклопедії, але в ранньому віці найкращим варіантом буде дитячий розвиваючий журнал. Їх сьогодні дуже багато, але одним з кращих є "Пізнайко". Я особисто переконалась, що він дійсно допомагає. Логічні ігри, кросворди, загадки. Мої діти з радістю читають вже не перший рік. Саме з "Пізнайко" гтувались до школи, адже я не хотіла віддавати дітей у садочок. Раджу і Вам спробувати))
дякуючі Marynaka
#14244
.Щоб виростити генія не потрібно чогось неземного. просто потрібно приділяти їм більше свого часу і забезпечити їх доступ до всесторонньої інформації, постійно розказувати щось нове, цікаве, історичні факти. розповідати вірші , різні оповідання . Це можуть бути книжечки, різні геграфічні та історичні енциклопедії, але в ранньому віці найкращим варіантом буде дитячі розвиваючі журнали. Їх сьогодні дуже багато, але одним з кращих є "Пізнайко". Я особисто переконалась, що він дійсно допомагає. адже в ньому зібрано все найцікавіше
дякуючі Дбайлива
#14349
Для цього, безперечно з дитиною треба працювати, приділяти їй достаньо уваги. І мамі і батьку. Забезпечити їй доступ до всесторонньої інформації, постійно розказувати щось нове, цікаве, історичні факти. Важливим елементом тут буде література. Це можуть бути книжечки, різноманітні енциклопедії, але в ранньому віці найкращим варіантом буде дитячий розвиваючий журнал. Їх сьогодні дуже багато, але одним з кращих є "Пізнайко". Я особисто переконалась, що він дійсно допомагає.Логічні ігри, кросворди, загадки. Мої діти з радістю читають вже не перший рік. Саме з "Пізнайко" готувались до школи, адже я не хотіла віддавати дітей у садочок. Раджу і Вам спробувати))
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#25595
Три автора, которые идут выше!

Ну чесслово, задолбали Вы своим Пизнайко. Даже если бы и хотела я ее купить своему ребенку - точно уже не куплю из-за вашей навязчивой рекламы. Вы к журналу просто отвращение вызвали.
Аватар користувача
дякуючі Коллос
#25596
Главное, заниматься регулярно, а не время от времени.
И лучше в игровой форме, чтобы не отбить желание у ребенка учиться.
Мы сами сына учили, ему нравилось, он с желанием делал задания.
Аватар користувача
дякуючі МалььВина
#25622
Гения - не хочу, хочу нормального здорового человечка вырастить. В меру умного, в меру развитого. Я занимаюсь со своим ребенком, вроде все получается, но сверх результатов я от него не требую.
Аватар користувача
дякуючі Rawana
#25690
У нас вообще был диагноз ЗРР. При вроде бы нормальном развитии у нас сын до 5 лет ничего не говорил, его словарный запас был ограничен 20-25 словами. Пили лекарства очень серьезные, ходили по бабкам, от логопедов не вылазили - а результата как такового не было. А тут уже к школе нужно готовиться, нужно хоть как-то заниматься. А как заниматься, если ребенок не говорит... Мы решили без репетиторов и курсов учить сына. Выполняли тут https://www.learning.ua/ задания по математике для самых маленьких. Тут и говорить не надо, он пальчиком нам показывал ответы. Вот так и развивались. После пяти нас так прорвало, что рот не закрывался. И тут наша математика дала о себе знать, все знания вылезли наружу. Так что в школу мы пошли чуть ли не самыми умными. Родители еще и спрашивали, где мы так поднатягали сына. )
Аватар користувача
дякуючі ZoryanaMore
#25775
Rawana писав:У нас вообще был диагноз ЗРР. При вроде бы нормальном развитии у нас сын до 5 лет ничего не говорил, его словарный запас был ограничен 20-25 словами. Пили лекарства очень серьезные, ходили по бабкам, от логопедов не вылазили - а результата как такового не было. А тут уже к школе нужно готовиться, нужно хоть как-то заниматься. А как заниматься, если ребенок не говорит... Мы решили без репетиторов и курсов учить сына. Выполняли тут https://www.learning.ua/ задания по математике для самых маленьких. Тут и говорить не надо, он пальчиком нам показывал ответы. Вот так и развивались. После пяти нас так прорвало, что рот не закрывался. И тут наша математика дала о себе знать, все знания вылезли наружу. Так что в школу мы пошли чуть ли не самыми умными. Родители еще и спрашивали, где мы так поднатягали сына. )
Нам 4, но тоже уже думаем начать что-то учить, чтобы потом было легче. Посмотрела по вашей ссылке, тут задания и для таких малышей есть. Надо попробовать, а вдруг и у нас легко все это пойдет.
дякуючі Гратта
#30184
nafania писав:Ваш пост так громко начинается "все хотят гордиться своими детьми". Гордиться своим ребенком можно и нужно даже если он не является гением. Гораздо важнее вырастить Человека во всех смыслах этого слова.
Согласна с вами. Хорошо когда ребенок успешный, но еще лучше когда тебе не стыдно за него, как за человека. Если и успех есть, и поступки хорошие - замечательно, но требовать от малыша чего-то сверх я не считаю нужным. Мы ведь тоже не идеальны, любят не за что-то, а вопреки всему ;)
Что касается развивающих игрушек, то пока не могу судить объективно - моему сыну всего 5 месяцев. Из собственных наблюдений - он любит яркие вещи, такие, как Развивающий коврик Божья Коровка Deluxe, который мы купили ему 3 месяца назад в евротой , сына даже на полчаса одного можно оставить - ему интересно и он не хнычет.
Зображення
дякуючі xitrunka
#46034
Дбайлива писав:Безперечно з дитиною треба працювати, приділяти їй достаньо уваги. І мамі і батьку. Забезпечити їх доступ до всесторонньої інформації, постійно розказувати щось нове, цікаве, історичні факти. Важливим елементом тут буде література. Це можуть бути книжечки, різноманітні енциклопедії, але в ранньому віці найкращим варіантом буде дитячий розвиваючий журнал. Їх сьогодні дуже багато, але одним з кращих є "Пізнайко". Я особисто переконалась, що він дійсно допомагає. Логічні ігри, кросворди, загадки. Мої діти з радістю читають вже не перший рік. Саме з "Пізнайко" гтувались до школи, адже я не хотіла віддавати дітей у садочок. Раджу і Вам спробувати))
Надо начинать над этим работать, пока ребенок еще лежит в пеленках. Прослушивание музыки Моцарта, отлично улучшает когнитивный процесс у новорожденных. Существует множество новейших методик обучения детей до 3 лет. Работа над мелкой моторикой рук малыша, приводит к улучшению умственных способностей.
В первые годы жизни между младенцами мужского и женского пола существует ряд различий. У девочек мелкая моторика лучше развивается.
И самое главное, надо заниматься ребенком индивидуально, а не в коллективе.
Аватар користувача
дякуючі KarinaD
#54550
Спасибо! Очень интересная и полезная статья!
Аватар користувача
дякуючі Любов Олександрівна
#55268
МалььВина писав:Гения - не хочу, хочу нормального здорового человечка вырастить. В меру умного, в меру развитого. Я занимаюсь со своим ребенком, вроде все получается, но сверх результатов я от него не требую.
Да и не надо наверное требовать, а то реакция от ребёнка будет противоположной. Через силу развития от ребёнка не жди, один негатив получится.... Надо просто поощрять его увлечения и всячески поддерживать его в начинаниях, а не обрубать под корень его инициативы. У меня вот сын сейчас очень конструкторами увлёкся. Да, их надо покупать, да - надо помогать складывать (т.к. с ними порой бывает сложно) - но я только рада этому и мне приятно видеть, ка кон стремится и горит желанием. Сейчас вот усердно над колесом фортуны работает https://woodtrick.com.ua/catalog/konstr ... den_model/ . Поставил себе за цель закончить его через два дня))

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!