МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#865
всім привіт :) .Я тут новенька,тому можу запитувати про те, про що ви вже розмовляли.В мене хлопчик ,йому 4 місяці.Він постійно,навіть після годування смокче пальчик.Від пустушки відмовляється,для зубчиків ще ніби ранувато.Я думаю може голодний-так набирає вагу прекрасно.Як відівчити чи я роблю проблему на рівному місті?Як думаєте?
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#866
098765 писав:всім привіт :) .Я тут новенька,тому можу запитувати про те, про що ви вже розмовляли.В мене хлопчик ,йому 4 місяці.Він постійно,навіть після годування смокче пальчик.Від пустушки відмовляється,для зубчиків ще ніби ранувато.Я думаю може голодний-так набирає вагу прекрасно.Як відівчити чи я роблю проблему на рівному місті?Як думаєте?
До 6місяців це нормально :) Немає причин для турбування :)
ОФФ а чому нік такий дивний?
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#869
Я поміняла місцями логін та пароль і тепер не знаю як зробити щоб було як у людей :[
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#870
Я поміняла місцями логін та пароль і тепер не знаю як зробити щоб було як у людей
Взагалі то, можна написати адміністрації. Вкажіть бажаний логін - змінимо.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#875
098765 писав: Я думаю може голодний-так набирає вагу прекрасно.Як відівчити чи я роблю проблему на рівному місті?
Це дійсно проблема на порожньому місці якщо ви годуєте дитину в день на рідше ніж що 2 год. дозволяєте бути дитині біля грудей стільки скільки вона цього потребує (навідь 1,5 год.) маєте спільний-сумісний сон і годуєте в ночі як мінімум 3 рази. Ну і основне недогодовуєте сумішю, недопоюєте водичкою, а коли хтось дитину догодовує вашим сцідженим молоком то тільки без використання імітатора грудей Грудне вигодовування поправилам
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#929
Взагалі то, можна написати адміністрації. Вкажіть бажаний логін - змінимо.[/quote]Підскажіть як звернутись до адміністрації,бо я повний "чайник".А то з таким ніком почуваю себе як агент 007. :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#973
Пишіть або мені, або Aronskaya в приват - зробимо.
Аватар користувача
дякуючі Барбариска
#1061
:) усім привіт
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1096
Привіт, Барбариска! :)
дякуючі 55555
#1416
Привіт!
Друзі, допоможіть!
У кого діти травмувалися іграшками? Можливо, щось відламували й ковтали, або царапали гострими кінцями іграшки, або ..............
З нетерпінням чекаю відповіді!!![color=blue][/color][size=18][/size]
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1420
У вас дитина травмувалася?
Аватар користувача
дякуючі Lilka
#1586
Привіт
Ндам, тут чомусь не особливо активні учасники форуму:)))
Щодо смоктання пальця, то це може бути просто незадоволений смоктальний рефлекс у малюка. Тобто шлунок вже повний, їсти більше не хочеться, а безумовний рефлекс все ще незадоволений.

Багато дітей як попробують смоктати палець, то відмовляються від соски (що також є дуже поганою звичкою, не тільки для дитини, але й для мами і ГВ в цілому). Але й такі дітки смокчуть часом цілі кулаки і пальці не тільки на руках а й на ногах - набагато цікавіше, ніж соска, адже відчуття і в роті і в пальцях:)))



дякуючі romanna
#1691
шкидливі звички могеть бути : палиння, алкоголь та інше у малят все остальне це нормально, кожен малюк індиівідуальність!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1727
Ну наскільки мені відомо, 4 місяці для початку процесу зростання зубів вже не рано.Десна починають свербіти і за 3-5 місяців до першого зубіку. У мене мала теж часто смокче куркульок, але я не турбуюсь, читала в одній розумній книжці: "заохочуйте смоктання пальців рук і ніг - це розвиває вашого дитя"
Аватар користувача
дякуючі Dayva
#41794
Мне кажется для маленьких деток это нормально, не стоит в таких случаях делать из мухи слона.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!