МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

дякуючі Kotova
#8189
Знайома розповіла, що існують спеціальні нетбуки для школярів з навчальною програмою Lbook A. Скоро літні канікули і мені хочеться , щоб донька продовжувала навчання влітку. Хто вже користується таким, або щось знає про цю програму, напишіть.
Аватар користувача
дякуючі Toma
#8210
Так, нетбуки Lbook A розроблені спеціально для дітей. Ми придбали такий для сина. Він почав цікавитись іграми на комп’ютері, а я не дуже це схвалюю, тому подумали і придбали такий нетбук. Чоловік встановив навчальну програму, дитина вчиться і всі задоволені.
дякуючі Kotova
#8212
А скільки років Вашій дитині?
Аватар користувача
дякуючі Toma
#8213
Нам зараз 7 років
дякуючі Kotova
#8218
Важко було на початку? Я маю на увазі, якщо дитина поїде з бабусею в село, чи зможуть вони розібратись там самі? І хотіла запитати ще, яка у вас модель нетбука?
Аватар користувача
дякуючі Toma
#8223
Все залежить від того, наскільки Ваша бабуся знайома з комп’ютерами. У нас батько кілька разів показав йому, дуже швидко все зрозумів. Зараз вже сам повністю займається.
дякуючі Kotova
#8235
Ми їздили на свята до друзів і побачили цей нетбук. Нам все показали, розказали, правда там дитині вже 8 років, але я думаю, що нам теж вже можна починати. Які програмки Ви порадите для початку?
Аватар користувача
дякуючі Toma
#8240
Нам подобаються різні логічні задачки, наприклад скласти таку саму фігуру як на прикладі і дається десь 20 різних геометричних фігур, треба підбирати і складати, подобається шукати відмінності. Їх дуже багато, це вже залежить від дитини.
дякуючі Дбайлива
#14363
Я вот тоже голову ломала в поисках решения проблемы. Ну не хочу я, чтоб мой ребенок просидел все каникулы за компом и превращался в овощ. Решила что будем читать. Естественно вместе. Но обычные книжки у нас не пошли - скучно видите ли им(( Тогда япошла на хитрость и купила детский журнал "Познайка". Ребенка как подменили, он заинтересовался, мне даже самой бывает інтересно полистать. Советую и Вам, не пожалеете.
Аватар користувача
дякуючі olgastep
#15574
У нас бабушка - педагог, так что дети все каникулы в игровой форме учили что-то, без всяких программ и нетбуков! Спасибо ей за это огромное!
Аватар користувача
дякуючі Олеся_
#15909
Чтоб детки не забывали учебу, можно на курсы какие то отправлять или репетитора нанимать на летнее время. Нам например фирма предлагала курсы языковые в США, так как дочь собирается поступать на переводчика мы решили не упускать возможность и подтянуть знания иностранных языков на каникулах.
Аватар користувача
дякуючі marimar
#16300
Мы занимаемся, иначе ребенок за лето все забывают.
Аватар користувача
дякуючі Piper
#16739
Дбайлива писав:Я вот тоже голову ломала в поисках решения проблемы. Ну не хочу я, чтоб мой ребенок просидел все каникулы за компом и превращался в овощ. Решила что будем читать. Естественно вместе. Но обычные книжки у нас не пошли - скучно видите ли им(( Тогда япошла на хитрость и купила детский журнал "Познайка". Ребенка как подменили, он заинтересовался, мне даже самой бывает інтересно полистать. Советую и Вам, не пожалеете.
А как часто он выходит? Раз в месяц?
Аватар користувача
дякуючі axelina84
#16966
Моему еще пока только четыре будет, но я вот думаю, что нужно его тоже немного начинать готовить к учебе. Он у меня очень неусидчивый и 5 минут не просидит даже возле раскраски. Как быть даже не знаю. Осенью в подготовительную школу хочу отвести, а как за лето научить его усидчивости понятия не имею...
дякуючі Alexandra2017
#30739
Не слышала о таких, интересно!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!