МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі tavis
#696
Романофф писав:Школа, набор отрывочных ненужных теоритических знаний. :beer:
Абсолютно згоден що формат викладання в школі є дуже не правельним. Але, що стосується інтегралив і границь, то є дуже гарний серіал: "Числа" в котрім розповідається як молодий математик застосовує знання теорем, о яких я навіть не здогадувався на практиці - це дісно дуже вражає. Проблема в тім, що нам не показували де і як це можно застосовувати.
дякуючі Таня
#700
Мама_Вани писав:А каким образом ты собираешься дать сыну образование? Ты педагог? Или будешь нанимать сыну преподавателей?
Я уверенна, что каждый человек обладает знаниями чтобы рассказать интересно то о чем знает. И если захочет каждый родитель - научит своего ребенка программе 6-7 класса. Вопрос в том насколько дорог для него ребенок и что он готов сделать для него!!!
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#703
tavis писав: Да, я хочу вас навести на думку, що зовсім не обов'язково мати середню чи вищу освіту, щоб мати досить великий досвід у будь-якій справі.
В квітні цього року я бачив на власні очи, як брали на роботу хлопця, якому тільки-но виповнилося 16 років і мав він 7 класів освіти. При цьому він займав посаду, яка по трудовому законодавству передбачає наявність вищої освіти - інженер-програміст.

Якщо у вас є наприкметі хлопчик (дівчина), яка не має навіть неповної середньої освіти, але має хист щось робити дуже добре і бажає влаштуватися на роботу, пропоную зробити наступний експеримент: підійдіть до керівника підприємства, на якому бажає працювати молода особа, розкажіть (бажано, щоб це зробила особа, що хоче влаштуватися на роботу) про свій хист щось робити і на заклик накшталт: "Так у вас же нема ... освіти!!!!" спросіть: "Скажіть будьласка, вам потрібен мій диплом, чи якісний результат роботи?" І, якщо ви дійсно володієте майстерно тим чи іншим видом діяльності запропонуйте довести це на практиці. Це к тому, що ви казали про працевлаштування.

Варіант другий: якщо молода особа дійсно вміє щось добре робити, чи, може не дуже добре, але їй це подобається і, якщо потренуватися, то все вийде в кращому вигляді, а працевлаштуватись не може (не хоче) нехай відкриває приватне підприємство. Сам у себе запитувати рівень освіти не станешь;) Можно взагалі не відкривати офиційно ПП доти, доки це не стане на заваді. Розповісти своїм знайомим, що вмієш добре робити те чи інше, а вони при нагоді перекажуть всім, зацікавленим. Так ви зможете відкрити свою справу, яка буде приносити вам прибутки без наявності довідки про те, що ви "відсиділи" 10...15 років свого життя в учбовому приміщенні.

Але якщо людина нічого робити не вміє, то хай вона має хоч рівень магістра чи кандидата наук - влаштуватися на роботу буде дуже проблематично. Якщо ви мені не вірите, будьласка подивіться телевізор десь наприкінці навчального року. Кожен рік в випусках новин є репортаж, де на всі голоси розповідають, що більшості випускників ВУЗів після отпримання диплому одна дорога - міський, районний чи обласний центр зайнятості населення.
Я кадровик з гарним стажем роботи і можу констатувати факт що таких працівників звільняють навідь незадумуючись. Ви запитаєте чому? а тому що крім того що особа має бажання працювати вона повинна мати знання які дає їй навчальний заклад а то виходить що особа вчиться помилків в інших і всоїх купу має і тому звільняють якщо та особа не піде навчатися, бо без основи професійної освіти особа не вібдувається як професіонал у своїй професії. Я може привести тисячі таких фактів. До того числа звільнюючих працівників я ще зараховую осіб які мають освіту але працюють не за своєю кваліфікацією
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#704
Таня писав: Я уверенна, что каждый человек обладает знаниями чтобы рассказать интересно то о чем знает. И если захочет каждый родитель - научит своего ребенка программе 6-7 класса. Вопрос в том насколько дорог для него ребенок и что он готов сделать для него!!!
Я впевнена що ви цієї програми 6-7 класів навідь в очі небачили, бо якби я зараз вчилася то дуже сумніваюся щоб мала такіж самі оцінки як в мене були. Програма настільки складна що я навідь книжку зросуміти що там написано не можу що далі казати, а це треба ще вивчити і зрозуміти
Аватар користувача
дякуючі tavis
#706
Yaremko писав:Я кадровик з гарним стажем роботи і можу констатувати факт що таких працівників звільняють навідь незадумуючись. Ви запитаєте чому? а тому що крім того що особа має бажання працювати вона повинна мати знання які дає їй навчальний заклад а то виходить що особа вчиться помилків в інших і всоїх купу має і тому звільняють якщо та особа не піде навчатися, бо без основи професійної освіти особа не вібдувається як професіонал у своїй професії.
Ви кажете "звільняють" - отже це значить не що інше, як беруть навіть без освіти.
Якщо ви уважно читали мій пост, то, мабудь повинні були побачити, що я написав про тих, хто вже має навички щось дуже добре робити. В моєму житті зустрічались хлопці, які ще на закінчили школу, але дуже добре розбираються в машинах, майстерно працюють з металом (художня ковка), а також ті, що пишуть програмне забезпечення на такому рівші професіоналізму, що дивувались ті фахівці, що присвятили кожен своєму виду діяльності більш ніж по 10 років.
Далі хотів би заперечити, що людина, котра добре оволоділа якимось видом діяльності може мати "купу своїх помилок". Скоріш за все учні будь-якого навчального закладу набувають "купу помилок" там, оскільки, я вважаю, що для вас це не є таємніцею: коли молодий фахівець після окінчення навчання в навчальному закладі приходе на роботу, ті, хто пропрацював багато років на підприємстві зазвичай кажуть одне й те саме:
- Ти вчив в (технікуми, інституті....) таку дисципаліну як (вставте потрібне)?
- Так! - відповідає молодий фахівець, - я відмінник по цій дисципліні!
- Так от: забудь все що вчив! Тобі доведеться вчити все заново!
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#712
tavis, от читаю ваші пости і спадає на думку тільки два варіанти, або ви начитались книжечок накшталт "Бідний тато, багатий тато" і повірили, або ви маєте якесь відношення до свідкив егови ;)
Розкажіть будь-ласка про себе, яка у вас освіта і ким ви працюєте, може це просто ваше незадоволення своїм життям?
ИМХО школа для того , щоб навчитсь отримувати знання і вміти себе показати з кращого боку.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#715
Viktoriya писав:tavis, от читаю ваші пости і спадає на думку тільки два варіанти, або ви начитались книжечок накшталт "Бідний тато, багатий тато" і повірили
Я так гадаю, що ви теж читали такого рода книжки. А ви їх використовували на практиці, чи, як і більшість вважаєте що слід тільки прочитати і будете богатими?
Viktoriya писав:, або ви маєте якесь відношення до свідкив егови ;)

До жодної регігії я не належу.
Viktoriya писав:ИМХО школа для того , щоб навчитсь отримувати знання і вміти себе показати з кращого боку.
Маячня!!!! Як ви можете показати себе з кращого боку, коли в школі є одна програма на всіх і будь-яке відхилення від "стандартів" школи карається незадовільною оцінкою.
Viktoriya писав:Розкажіть будь-ласка про себе, яка у вас освіта і ким ви працюєте, може це просто ваше незадоволення своїм життям?
Що стосується освіти, то в мене ступінь магістра, яку я щодного дня не використовував. Що стосується моєї ротоби - то я заробляю гроші всіма доступними для мене засобами. А життям я більш ніж задоволений!!!!!!!
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#718
О, зачепили ...скільки знаків оклику....
tavis писав:...Я так гадаю, що ви теж читали такого рода книжки. А ви їх використовували на практиці, чи, як і більшість вважаєте що слід тільки прочитати і будете богатими?
Це ви мені? До книжок такого плану відношусь, як до метода заробити гроші, автор заробив непагану копійчину на бажаючих розбагатіти. А ви напевне вирішили на практиці перевірити цю теорію? Тоді мені більше довподоби фільм "Секрет" та його продовження "Кроличья нора", ви їх теж напевне бачили ;)
tavis писав:...Маячня!!!! Як ви можете показати себе з кращого боку, коли в школі є одна програма на всіх і будь-яке відхилення від "стандартів" школи карається незадовільною оцінкою.
Невже вас так багато карали? Шкода...
Звичайно це не просто навчитись "преподносить" себе, але школа, то суспільство в мініатюрі і воно теж не дуже любить "білих ворон" і живе за своїми правилами, якщо ти в них не вписуєшся складно тобі прийдеться.
tavis писав:Що стосується освіти, то в мене ступінь магістра, яку я щодного дня не використовував. Що стосується моєї ротоби - то я заробляю гроші всіма доступними для мене засобами. А життям я більш ніж задоволений!!!!!!!

Рада, що ви задоволені :) але недуже то віриться ;)
тільки повні дурні можуть на 100% бути задоволені своїм життям :)
Мені здається питання потрібно трошки інакше будувати, не школа непотрібна, а яка школа потрібна? І головне це ставлення батьків до навчання в школі їх дитятка. Чому ви не використовували свої освіту? Напевне не те обрали, а може не те вам порадили (це в кращому випадку, бо часто-густо у нас батьки кажуть, я краще знаю, що тобі потрібно і поступати ти будеш тільки туди, куди я скажу).
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#720
Viktoriya писав:питання потрібно трошки інакше будувати, не школа непотрібна, а яка школа потрібна?
А яка, на вашу думку, школа потрібна?
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#721
aronskaya писав:
Viktoriya писав:питання потрібно трошки інакше будувати, не школа непотрібна, а яка школа потрібна?
А яка, на вашу думку, школа потрібна?
Та, в який комфортно моїй дитині, хоча потрібно вчителя шукати, якщо мова йде про першоклашок. У нас з цим проблема. Вчителька, що повинна в нас бути, мені недуже подобається, але подобається школа і їх програма та додаткові заняття - басейн, хореографія, карате...
Аватар користувача
дякуючі tavis
#726
Viktoriya писав: Це ви мені? До книжок такого плану відношусь, як до метода заробити гроші, автор заробив непагану копійчину на бажаючих розбагатіти. А ви напевне вирішили на практиці перевірити цю теорію? Тоді мені більше довподоби фільм "Секрет" та його продовження "Кроличья нора", ви їх теж напевне бачили ;)
Бачив, але не в тім річ подобається вам як хтось заробив гроші чи ні.
"Секрет" теж не задарма робили. Його ліцензійна вартість - 30$ за копію. І вони заробили на цьому теж непогану копійчину! В будь-якому випадку: будь то "Секрет" чи "папа" Кіосакі питання стоїть так: ви використовуєте ту інформацію що прочитали чи ні. Мобільний телефон, наприклад теж хтось зробив і виготовляють його для того, щоб себе збагатити. Невже ви відмовитись балакати по мобільнику тільки тому, що хтось використовує це як засіб власного збогачення?
Viktoriya писав:Невже вас так багато карали? Шкода...
Звичайно це не просто навчитись "преподносить" себе, але школа, то суспільство в мініатюрі і воно теж не дуже любить "білих ворон" і живе за своїми правилами, якщо ти в них не вписуєшся складно тобі прийдеться.
Справа не в тому карали чи ні. Справа в тому, що мені, коли я був учнем стверджували, що потрібно вчитись, щоб далі було легше жити. Чим краще оцінки в школі, тим ширше дорога в житті...
Але коли я закішчив школу, закінчив на відмінно інститут, виявилося, що те, що мені розповідали - маячня. І рівень життя зовсім не залежить від оцінки в школі чи інституті... І мої однокласники, які отримували в школі двійки і списували в мене на контрольних мають гарний будинок і машину. А я зі своїм червоним дипломом заробляв 180 грн на місяць (на той час 100$), жив на квартирі і добирався до місця роботи кожен день пішки за 7 кілометрів, щоб хоч трохи зекономити гроші. І після всього цього ви будете казати що освіта потрібна?
Viktoriya писав:Рада, що ви задоволені :) але недуже то віриться ;) тільки повні дурні можуть на 100% бути задоволені своїм життям :)
Насправді це ваша справа вірити чи ні. Я теж пом'ятаю вислів: "Краще бути незадовільненим Сократом, ніж задовільненою свинею...", але насправді я дуже задовільнений своїм життям, правда не без того, щоб не хотіти здобувати більші блага цього життя.
Viktoriya писав:Мені здається питання потрібно трошки інакше будувати, не школа непотрібна, а яка школа потрібна? І головне це ставлення батьків до навчання в школі їх дитятка.
Скажімо так: школа, в тому форматі в якому є зараз виховує висококласних робітників, але зовсім не підходить для того, щоб виховувати вільну людину.
Viktoriya писав:Чому ви не використовували свої освіту? Напевне не те обрали, а може не те вам порадили (це в кращому випадку, бо часто-густо у нас батьки кажуть, я краще знаю, що тобі потрібно і поступати ти будеш тільки туди, куди я скажу).
Я отримав ступінь магістра з механізації сільського господарства. Потім в мене з'явився друг, що відкрив філіал "Клубу органічного землеробства" і на пальцях показав мені що так важко робити як роблять у нас в сільському господарстві не потрібно. Що землю копати неможна, оскільки ми її цим вбиваємо... і т.д. Коли я підійшов до свого викладача, котрому вірив до останнього слова і запитав: "Скажіть, шановний, а навіщо ви вчили мене моделювати плуги? Це ж дуже не ефективно!", - на що він мені відповів: "Справа в тому, що при Родянському Союзі були соцзмагання хто більше кого щось зробить. Виливали мільйони тон чавуна та сталі. А куди ж її дівати? Вона ж гніє! Тому і зробили таку політику, щоб робити більше машин, в тому числі й сільськогосподарських. А, щоб ви теж їх вміли проектувати, ми вас цьому і вчили..." "Так навіщо ж вчити це, коли союза вже давно як нема?", - запитав я. На що отримав ясну як день відповідь: "Справа в тому, що союзу вже нема, а програма залишилась."

Скажіть будьласка ви самі замислювались чому викладання в школі відбувається так, а не інакше? Чому більшість тих знань, що вливають в мізок під тиском - не потрібна в нашому житті? Одне лише прошу: не кажіть, що знання за плечима не носити, оскільки я вже впевнився в тому, що голова не смітник, щоб туди все зкидати, а інформація, яку дають в навчальних закладах нагадує більше запчастини до машини в одному ящику. При чому більшість запчастин чи від іншої машини, чи згнили.
дякуючі Таня
#727
Yaremko писав:Я впевнена що ви цієї програми 6-7 класів навідь в очі небачили, бо якби я зараз вчилася то дуже сумніваюся щоб мала такіж самі оцінки як в мене були.


Програму я бачила. Але справа не в програмі, а в тому об'єму знань, які повинна знати людина в 12..13 років.
Yaremko писав:Програма настільки складна що я навідь книжку зросуміти що там написано не можу що далі казати, а це треба ще вивчити і зрозуміти
Програма дійсно складна і складена з перегином. Але будь-яку інформацію можно подати просто і зрозуміло для будь-кого. Якщо вам щось не зрозуміло в книзі - знайдіть інше джерело інформації.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#729
Yaremko писав:Програма настільки складна що я навідь книжку зросуміти що там написано не можу що далі казати, а це треба ще вивчити і зрозуміти
Колись мене наш Санька спитав: "Куди дівається бензин з машини?"
Я йому намагався розповісти на пальцях. Потім натаскав з інтернету картинок і анімацій різного виду. Всеодно йому було не ясно куди дівається ця рідина і чому вона зникає. Тоді наша мама Таня запропонувала зводити його в інститут на кафедру експлуатації та ремонту автомобілів. Там є двигун в розрізі. Мало того: його можно покрутити. Наш Санька з ним вовтузився біля часу. Після цього для нього на данному етапі життя все стало ясно. З шкільною програмою теж саме: вона не зрозуміла, тому - що відірвана від реального життя. Але, коли ви зможете перенести все на реальні приклади - то, я більш ніж впевнений, що швидко зможете розібратись в чим річ, а не просто заучувати інформацію. Для цього є диктофон;)
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#730
tavis писав:"Секрет" теж не задарма робили. Його ліцензійна вартість - 30$ за копію. І вони заробили на цьому теж непогану копійчину! В будь-якому випадку: будь то "Секрет" чи "папа" Кіосакі питання стоїть так: ви використовуєте ту інформацію що прочитали чи ні...
Не стільки в ціні справа, а в змісті, мені "Секрет" за змістом ближчий, доречі справді багаті люди по мобільному не розмовляють ;)
tavis писав:... Справа в тому, що мені, коли я був учнем стверджували, що потрібно вчитись, щоб далі було легше жити. Чим краще оцінки в школі, тим ширше дорога в житті...
Але коли я закішчив школу, закінчив на відмінно інститут, виявилося, що те, що мені розповідали - маячня. І рівень життя зовсім не залежить від оцінки в школі чи інституті... І мої однокласники, які отримували в школі двійки і списували в мене на контрольних мають гарний будинок і машину. А я зі своїм червоним дипломом...
Знову повторюся, справа не в школі, а в вашому особистісному спрайнятті. Від оцінок справді мало що залежить, навпаки коли вони дуже гарні виникає "комплекс відмінника", про який ви знаєте не з книжок. Як кажуть, дуже добре теж погано.
Вчитися потрібно, щоб знати де що знайти, як це зробити і як використати, от ваші однокласники, гарно усвідомили, що є такий tavis в якого списати можна, але ж ви те жне всім списати давали ;) потрібно ще з вами було контакти налагодити, а це і знадобилось у дорослому житті і не заздріть на будинки та машини, у них своїх проблем вистачає, але якщо справді забажати, то буде і будинок і машина.
tavis писав:... школа, в тому форматі в якому є зараз виховує висококласних робітників, але зовсім не підходить для того, щоб виховувати вільну людину.
О, а що таке вільна людина? навіщо та воля людині? Он бомжі - вільні, чи щасливі вони з того?
tavis писав:Скажіть будьласка ви самі замислювались чому викладання в школі відбувається так, а не інакше? Чому більшість тих знань, що вливають в мізок під тиском - не потрібна в нашому житті? Одне лише прошу: не кажіть, що знання за плечима не носити, оскільки я вже впевнився в тому, що голова не смітник, щоб туди все зкидати....
Замислювалася і не раз:)
Тільки не збагну про який тиск мова? Це ви самі вирішили, що повинні бути відмінником і визубрювати нецікавий вам матеріал...
Повністю з вами погоджуюсь, що голова не смітник і тому потрібно не заучувати формулу (це я для прикладу, що мені ближче ;)) а знати як її вивести чи в гіршому випадку знайти.
А про двигун, це в такому віці дитині потрібно пощупати, чим далі, тим більше необхідна уява та абстрактне мислення, атоми ви йому не знайдете от так покрутити в руках ;)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#738
Viktoriya писав:Он бомжі - вільні, чи щасливі вони з того?
Свобода - дуже цікава річ, як на мене.
СВОБОДА - способность человека действовать в соответствии со своими интересами и целями, осуществлять выбор. Люди не вольны в выборе объективных условий своей деятельности, однако они обладают конкретной и относительной свободой, когда сохраняют возможность в выборе санкционируемых нормами и ценностями данного общества целей или средств их достижения.
Це зі словника

У Большом Толковом Словаре є краще визначення, та його немає під рукою. Тому й це непогано.
Тобто вільна людина не випадає з суспільства (як бомж, наприклад), вона діє в рамках моралі суспільства, тобто на благо даного суспільства.

Це я до того, що свобода та вседозволеність - різні речі. Нащастя, а то був би балаган.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!