МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

ранній розвиток, методики виховання

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#740
Возможность проявления субъектом своей воли в условиях осознания законов развития природы и общества (в философии).
Ось знайшла краще
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#745
Ой, не люблю я філософію - сплошне "словоблудіє" :)
Якщо відштовхуватись від цих тлумачень поняття "свобода",
то в чому ж школа обмежує її? :%):
Аватар користувача
дякуючі tavis
#751
Viktoriya писав:Вчитися потрібно, щоб знати де що знайти, як це зробити і як використати
А зараз непомірно складно знайти якусь інформацію? Я б ще зрозумів, коли ви це могли сказати, скажімо, наприкінці 70 років. Тоді вся інформація була в книжках і потрібно було трохи порити макулатури, щоб знайти щось потрібне. Тому інформація, на мою думку, потрібна не для того, щоб знати де її знайти, а тільки для того щоб її використовувати.
Viktoriya писав:О, а що таке вільна людина?
Наведу цитату, а далі думайте самі:
Ницше писав: "Тот, кто не может посвятить две трети дня самому себе — должен быть назван рабом"
Viktoriya писав: Замислювалася і не раз:) Тільки не збагну про який тиск мова?
Під тиском я вважаю те, що дитині вливають знання помимо її волі. Ви дуже часто бачили дітей, які засмутяться, що їх вчиталь захворав грипом і, в цьому випадку уроку не буде? Я про те, що та інформація, що потрібна - буде знайдена в будь-якому випадку хворіє вчитель чи ні.
Viktoriya писав: Це ви самі вирішили, що повинні бути відмінником і визубрювати нецікавий вам матеріал...
Так, бо повірив вчителям, батькам....чи ви чогось не робите, коли вірите що це для вас благо? Особливо, якщо це говорять люди, яким ви довіряєте? З вашого минулого посту я зрозумів, що ви маєте відношення до освіти. Скажіть, чи з радістю вчать діти матеріал, що, можливо, цікавий вам, а не їм тільки тому, що ви їм сказали це вчити?
Viktoriya писав:А про двигун, це в такому віці дитині потрібно пощупати, чим далі, тим більше необхідна уява та абстрактне мислення, атоми ви йому не знайдете от так покрутити в руках ;)
Коли дійде розмова до атомів, гадаю я щось придумаю. У всякому випадку механізм роботи, що використовується в атомах, застосовується і в работі нашої сонячної системи. А це не те що можна побачити, а ще й покрутити.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#752
Viktoriya писав:Ой, не люблю я філософію - сплошне "словоблудіє" :)
Вікторія, скажіть будьласка, а чим ми тут з вами зараз займаємося? Чи не філосовствуємо? :hihihi:
Viktoriya писав: Якщо відштовхуватись від цих тлумачень поняття "свобода",
то в чому ж школа обмежує її? :%):
В минулому пості я навів цитату Ніцше. Зробіть висновок: школа виховує вільну людину чи ні?
Аватар користувача
дякуючі tavis
#753
Підводячи висновок всій цій темі я ще раз переконався (навіть отримав письмове підтвердження освітян та співробітників відділу кадрів), що якщо не ставити за стимул гарні оцінки в школі, то заняття в школі в тому форматі в якому вона є зараз - марна трата часу. При тому, як виявилося - гарні оцінки - це те ж погано. Працевлаштуватись на роботу теж можно без освіти, а подальший кар'єрний ріст залежить тільки від вас самих. Тому зиск перебування в цьому закладі більше ніж 5 класів взагалі стає під великим питанням...

На мою думку проблема такої школи, яка є зараз, в тому - що не видно кінцевого результату. Тобто для мене вчитись 15 років, щоб знати де що лежить - не стимул. А щось крім шматка пластика з усіма його властивостями не є таким, щоб хотілося мати.

Дякую всім, хто висловлював свою думку.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#756
tavis, хоч ви вже всім і подякували, і навіть Ніцше процитували :)
Дозвольте всеж вам відповісти, всі ваші аргументи тягнуть, як максимум на учня 11-го класу, пробачте, але напевне чоловіки назавжди залишаються дітьми (то я трошки заздрю ;))
Так отож про Ницше, ви чи ваша дитина не може знайти 8 годин на добу, щоб приділити собі??? І що взагалі мається на увазі під "собі", навчання, то комусь чужому? вчителям? батькам?
Про інформацію, а як ви збираєтесь знати, що вам потрібно? Ви нагадуєте першокурсника, що вважає себе "прохвесором", але ж чим більше ти знаєш, тим більше розумієш, що нічого не знаєш (с)
Навіщо вигадувати велосипед і бити шишки на тому, що вже давно відомо?
Тиск і радість від пропущеного уроку, то різні речі, тому робіть своїй дитині вихідні серед тижня та незаплановані міні-канікули і все буде окей.
Коли придумаєте про атоми, напишіть мені будь-ласка, буду вдячна ;)
І коли працевлаштуєте, хоч одну людину без освіти на пристойну роботу, теж сповістіть, цікаво дуже.
Незнаю де ви прочитали в моїх повідомленнях " якщо не ставити за стимул гарні оцінки в школі, то заняття в школі в тому форматі в якому вона є зараз - марна трата часу" але скажу,що то хибний шлях, можна поставити 12 балів, а дитина засмутиться і взагалі питання оцінювання, то окрема тема.
А стимулювання, то як ви вирішете, якщо ви вважаєте, що навчання, то трата часу, то й дитина ваша так вважатиме, нажаль.
І справді шкода, що ви не бачите ніякого результату після 15 років навчання, хоча ви так і не відповіли, як саме обирали напрямок - ИМХО тут і потрібно шукати першопричину.
Аватар користувача
дякуючі Lilu
#763
Думаю, все залежить від учителя. Особливо в молодшій школі.
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#766
Lilu писав:Думаю, все залежить від учителя. Особливо в молодшій школі.
І від батьків, десь 50 на 50.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#772
Но надо признаться, система хромает.
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1721
Вітчизняна система освіти залишає бажати кращого.
На мій погляд, найбільшою помилкою системи являється навязування дітям думки - що помилки це погано, тим, що за помилки знижують оцінки. Через це багато дітей, а потім і дорослих, а особливо відмінники, бояться щось робити в житті через те, що бояться помилитись
Аватар користувача
дякуючі polina
#1793
Просто потрібно привчати дитину, що оцінки - це не головне. І що потрібно не гнатися за ними, а здобувати знання саме ті, що цікаві дитині і ті, без яких не може бути повноцінного подальшого розвитку
Аватар користувача
дякуючі Лиза96
#33723
Вооооооот, я тоже.
Переписывалась с ребятами и чиатла.
А если МНЕ хотелось что-то узнать, то я учила.
Дело в том, что в школн меня не учили, я училась сама.
Потому и считаю, что там не учат. Только нервируют.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!