МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

дякуючі Мама_Вани
#510
К закаливанию относится так же массаж и гимнастика да и вообще вся двигательная активность. Я Ване делала массаж до 5, 5 месяцев(муж купил видеопособие), а теперь он такой вертлявый, что не выдерживает и 10 минут. Хотим заказать ему массажиста с поликлиники. Муж занимался с ним элементами динамической гимнастики, так что бабушки за сердце хватались :lol: В итоге Ваня уже уверенно ползает и недавно стал на ножки
Вот кому интересно
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#514
ні я просто кажу що краще не допускати до хвороби через перегріття дитини а ніж застосовувати різні методи загатровування.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#515
Мама_Вани писав:К закаливанию относится так же массаж и гимнастика да и вообще вся двигательная активность. Я Ване делала массаж до 5, 5 месяцев(муж купил видеопособие), а теперь он такой вертлявый, что не выдерживает и 10 минут. Хотим заказать ему массажиста с поликлиники. Муж занимался с ним элементами динамической гимнастики, так что бабушки за сердце хватались :lol: В итоге Ваня уже уверенно ползает и недавно стал на ножки
Вот кому интересно
Ми нічого подібного не робили бо дитині з самого початку несподобалось, але почав ходити з 6-ти місяців навідь дуже добре тримаючись за дві руки (він нас тимався а не ми його) я нехотіла щоб він так рано почав ходити але мусіла його водити бо він дуже цього хотів і був дуже задоволений, але ближче до 1 року він почав дуже активно повзати (що прийшлося викинути 3 штанів бо протер) а самостійно почав ходити в 1,3 роки, але хочу сказати ну дуже гарно, через все переступав ні за що не зачіпався. Коли тепер дивлюся я на дітей після року як вони ходять то а ж страх бере щоб часом не зачіпилися десь.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#517
helena1964 писав:І ви що не боялися запалення легенів?!!
Як так можна з дитиною? Це ж опасно!
Небезпечно вірити, що якісь твої дії можуть бути небезпечними для дитини. :wink: Як відомо - думка є матеріальною. Про що думаєш те і маєш!
дякуючі Мама_Вани
#571
Тавис, у меня созрел такой вопрос? Где ты с ребенком проводишь водные процедуры, в смысле в каком водоеме? Никому не секрет, что все пляжи в городе позакрывала санэпидем станция.
дякуючі Мама_Вани
#578
Ну и где же ответ?
Аватар користувача
дякуючі tavis
#585
Мама_Вани писав:Ну и где же ответ?
Взимку на рятувальній станції на нашому міському пляжі. Санепідемстанция дійсно всі пляжі позакривала, але взимку більшість шкідливих бактерій теж сплять;)
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#658
Взимку на рятувальній станції на нашому міському пляжі.
А сколько твоему герою лет было?
Аватар користувача
дякуючі tavis
#661
Ангелина писав:А сколько твоему герою лет было?
5
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#665
Я и сейчас бы смелости не набралась!
Аватар користувача
дякуючі tavis
#675
Ангелина писав:Я и сейчас бы смелости не набралась!
Мені спочатку теж було не дуже зручно залазити в проруб. Мій мозок кричав: "Куди ти лізеш? Там холодно! Можно простудитись!" Але коли я після того, як пройшовся по снігу опустив ногу в воду, вона виявилась набагато тепліша, ніж сніг! Тому срах минув і я пірнув. А, після того, як і Санька декілька разів пірнав у проруб, до нас приєдналась і наша мама:) Після того, як вона пірнула в проруб, вона сказала що більше лякалась, ніж є насправді.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#677
Абзац!
И как часто ты моржуешь?
Аватар користувача
дякуючі lena
#680
Є діти, яким таке не підходить, наскільки знаю, у яких через неправильні умови після народження (затепло у палаті) не почала правильно працювати система регуляції температури.
Тому треба бути обережними.
Аватар користувача
дякуючі tavis
#683
Ангелина писав:Абзац!
И как часто ты моржуешь?
Останнім часом тільки в ванні приймаю контрастний душ. Але, з січня плануємо відновити недільні походи на пляж.
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#776
Бррррррр-ррррррррррр! :sea:

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!