МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

#7575
Доброго дня усім!
Моєму хлопчику 4 місяці. Панічно боїться купатися:( Тільки відчуває ножками воду починає шаленно кричати. По трохи у воду засовували, поливали спочатку, іграшки у воду давали....не допомагає. Що робити????? Допоможіть будь ласка. Наперед дякую
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7585
я знаю, що це важко буде зробити технічно, але спробуйте набирати у тазик воду, туди кидайте іграшки і польопайтесь там руками з дитиною, не тисніть на нього, робіть так стільки часу, скільки треба, потім пересядьте у той тазик і так само - киньте туди знайомі і улюблені іграшки. Дитині 4 місяці і якщо ви сама купаєте, то вам прийдеться нелегко, але такі маленькі діти люблять вертикальне положення тіла.
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#7589
можете попробовать набрать воды в большую ванну - залезть туда самой и показав на своем примере что здесь(в ванной) безопасно попробывать взять малявку на руки, может и поможет
дякуючі Karina-mama
#7727
Спробуйте вийти з дитиною під легенький дощик, покажіть як весело під дощем, пострибайте з дитиною на руках,поясніть,що дощик мие землю,листочки і т. д., спробуйте ловити краплини, потім дома включіть душ і скажіть,що це як дощик, тільки миє він не листочки,а вашого малюка,дозвольте дитині ловити струйки. Ще можна дути бульки з гелю для душу ), це веселить дітей. Добре б було мати вставочку у ванну в напівсидячому положенні ). Приємного купання!

P.S.: не завадить запалити свічку за здоров"я вашого маляти і попросити в Бога позбавити його всіляких страхів(в молитовничках є такі молитви).
Аватар користувача
дякуючі СЕПТІМА
#7729
У нас також таке було,напевно,щось його налякало.Потрібно по-трохи привчати,дійсно можливо набрати трохи води з забавками,щоб дитинка ручками похлюпалась.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!