МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

все про дитячі хвороби, лікування, загартування

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Ylia
#5335
Раніше якось про цю хворобу ніколи не замислювалася, а зараз мені страшно - у дворі купа сусідів хворих туберкульозом. Причому деякі батьки дітей, які грають на загальному дитячому майданчику, беруться за дверну ручку в під'їзді.... Жах - мої діти після них грають у пісочниці, катаються на тих же гойдалках. Не знаю, що і робити, адже хвороба передається легко - повітряно-крапельним шляхомк, а дитина, це ж дитина - і у руки, і у рот може брати іграшки. Я вже у паніці - як тільки закашляю - вже мені увижається туберкульоз.А ізолювати себе або дітей ми ж не можемо. Або ще ситуація - я спілкуюся з сусідкою, її дитина ходить у клас з моєю донькою, а у них на майданчику живуть сусіди, син яких хворії на туберкульоз, виходять вони у першу чергу до групи риску (адже поруч живуть, спілкуються), а раптом вони непомітно захворіють і самі знати не будуть. Навіть і не знаю, що робити. може xто стикався з людьми хворими туберкульозом? та з такими страхами?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5351
Туберкульоз починається не з кашлю. Схильність до зараження - спадкова, плюс слабкий імунітет. Це не грип.

зараз в україне программма безкоштовного лікування туберкульозу - чого вони не лікуються сусіди ці Ваші... десь бачила сайт цього центру, думаю там можна буде подзвонити узнати інфу, як перестрахуватися.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!