МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

дякуючі Karina-mama
#7634
Моє чадо любить молочко, маслянку і трохи менше питтєвий йогурт. А от з кефіром не склалося :]
Аватар користувача
дякуючі Dina
#7644
Karina-mama писав:Моє чадо любить молочко, маслянку і трохи менше питтєвий йогурт. А от з кефіром не склалося :]
Звідки ви берете маслянку? Я її ще як в дитинстві пила, навіть не бачила, що таке тепер можна купити.
дякуючі Karina-mama
#7646
Ви просто увагу не звертали. "Маслянка карпатська" в молочних відділах поряд з питтєвими йогуртами продається :) . Є класична,а є з ягодами. Спробуйте!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7657
любимо творожок Тема, але останнім часом перейшли на дитячий творожок Слов"яночка, Тема йогурт, Агуша молоко і вершки, інколи їмо сирничок із домашнього творогу, з магазинного молока можемо гарбузяної каші поїсти із спільної каструлі.
з масла не знаю, що зараз можна дати спробувати дитині нашого віку без шкоди для організму.
Аватар користувача
дякуючі Dina
#7721
Karina-mama писав:Ви просто увагу не звертали. "Маслянка карпатська" в молочних відділах поряд з питтєвими йогуртами продається :) . Є класична,а є з ягодами. Спробуйте!
Спробувала дуже смачна, мені сподобалася маслянка з калиною смачно, пишуть, що корисна з вітамінами і з екологічно чистого молока.
дякуючі Karina-mama
#7726
Маслянка особливо корисна хворим з атеросклерозом і з захворюваннями шлунково-кишкового тракту,бо має фосфоліпіди і багато ферментів. А ще, я читала, що це напій довгожителів :)
Аватар користувача
дякуючі СЕПТІМА
#7728
Моя доця,теж любить"Тьому",може їсти і інші сирки,може пити молочко.А кефіру до рота не візьме.
Аватар користувача
дякуючі Homka
#7730
У нас из молочки кушает только домашний творожок
Аватар користувача
дякуючі Dina
#7753
Вичитала, що ті люди які вживають якісні молочні продукти не тільки довше живуть, а й мають підвищений імунітет. Особливо корисно вживати молочне вранці. Також молочне добре впливає на колір шкіри)))
дякуючі Karina-mama
#7757
На колір шкіри впливає точно :hihihi: , це ще Клеопатра знала )). Моя бабця козяче молочко все життя пила і померла від старості в 95 років, думаю, це теж непоганий показник корисності
Аватар користувача
дякуючі Dina
#7773
До речі, надибала в магазині новий вид маслянки зі смаком меду та меліси, дуже класна. Мої в захваті, вони взагалі мед люблять, за зиму 6 літрів йде.
дякуючі Karina-mama
#7774
Ого! Маслянка "мед з мелісою" і "надобраніч діти"? Обов"язково попробую, дуже цікаво :rofl2:
Аватар користувача
дякуючі Dina
#7814
Karina-mama писав:Ого! Маслянка "мед з мелісою" і "надобраніч діти"? Обов"язково попробую, дуже цікаво :rofl2:
Як враження? Вона в нас тепер улюблена, думаю, що секрет в неординарному поєднанні звичних продуктів :).
дякуючі Karina-mama
#7816
Та меліса не такий вже і звичний продукт,а мед не всі люблять :) , але мені і моїм домашнім страшенно сподобалося. Терпер ще й знаю,що дуже корисне для перистальтики кишківника )

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!