МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6925
Давайте поспілкуємося з приводу дитячого молока і кефіру Злагода, який в скляних пляшках по 200г. Дуже хочеться почути Ваші думки: чи даєте своїм діткам? з якого віку?

І в загалі, що з молочки даєте?
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6945
Ми досі на Нутрілоні. :gcry: А от моя подруга, в якої малий теж донедавна був алергетиком, вже дає- саме у вашому віці. В її малого досить слабий животик, їй постійно не подобаються його каки, але цим молочком вона задоволена. Кефіру не дає, бо малий і так схильний до проносів.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6959
я от малому кожного місяця купую "симбітер" і мені сказали, що з 6 місяців можна їхній кефір і йогурт "симбивіт", оа от "злагоди" я в дитячому харчуванні в нас в місті я не зустрічала.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7144
Anpa4ino писав:я от малому кожного місяця купую "симбітер" і мені сказали, що з 6 місяців можна їхній кефір і йогурт "симбивіт", оа от "злагоди" я в дитячому харчуванні в нас в місті я не зустрічала.

А воно в звичайному відділі молочному стоїть - якщо стоїть
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7163
Inneska, я вже скрізь шукала - ні в супермаркетах, ні в аптеках дитячого харчування. З молочного купую лише творожок "Тьома".
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7166
Може у вас і немає такого - виробник Дніпропетровськ.

А торожок ми любимо "Рожевого слоника"
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7248
знайшла ще ілтрове молоко у тетрапаках, кефірчик і йогурт "Тьома". Є молоко у невеличких трикутничках "Тотоша", але вони не вказують з якого віку його можна давати дитині.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7419
у нас нова молочна знахідка на полицях супермаркетів: дитячі вершки "АГУША", а також їхні ж таки сиркові пасти. Ми кукпуємо, коли гуляємо на вулиці, щоб трошки під"їсти і знову ситими гуляти.
Аватар користувача
дякуючі Ксения777
#8362
есть по лучше.моя точка зрения
дякуючі Nikimam
#9393
на кефірі "злагода" на скільки я знаю не написано, що він для діток :[ краще, як на мою думку, вже брати молочко (пишуть, що найкраще ультрапастеризоване) та робити вдома з заквасочок кефір. я ще не даю кефір дитині, але в планах найближчим часом. хто підкаже коли можна почати давати? нам 8.5міс
дякуючі Лили
#9396
[quote="Nikimam"]на кефірі "злагода" на скільки я знаю не написано, що він для діток :[ краще, як на мою думку, вже брати молочко (пишуть, що найкраще ультрапастеризоване) та робити вдома з заквасочок кефір. я ще не даю кефір дитині, але в планах найближчим часом. хто підкаже коли можна почати давати? нам 8.5міс[/quote]
мы еще тоже только начинать хотим. слышала такое что Злагода не детский продукт, а вроде вкусный((( ну придерживаюсь того что нужно для деток брать детское.
дякуючі Verunya
#9403
Лили писав:
Nikimam писав:на кефірі "злагода" на скільки я знаю не написано, що він для діток :[ краще, як на мою думку, вже брати молочко (пишуть, що найкраще ультрапастеризоване) та робити вдома з заквасочок кефір. я ще не даю кефір дитині, але в планах найближчим часом. хто підкаже коли можна почати давати? нам 8.5міс
мы еще тоже только начинать хотим. слышала такое что Злагода не детский продукт, а вроде вкусный((( ну придерживаюсь того что нужно для деток брать детское.
обязательно для деток нужно только адаптированное питание. это залог их здоровья
дякуючі *Natalina*
#9547
Verunya писав: обязательно для деток нужно только адаптированное питание. это залог их здоровья
согласна 100%
на злагоде кефире почему-то не написано, что он детский :(
мы берем или Тему, а чаще делаем сами на заквасках виво и детском молочке на здоровье
дякуючі Nikimam
#9559
*Natalina* писав:
Verunya писав: обязательно для деток нужно только адаптированное питание. это залог их здоровья
согласна 100%
на злагоде кефире почему-то не написано, что он детский :(
мы берем или Тему, а чаще делаем сами на заквасках виво и детском молочке на здоровье
ми вже теж почали їсти кефірчик. також роблю на заквасках віво і молоці дитячому в тетрапак. смачний :)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!