МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5195
Рецепт сирного супчика : Ставлю варитися у воді небагато картошечки,у цей час припускаю на сковороді у ложці рослинної олії дрібно натерту моркву, нарізаний лук і перчик болгарський. Як тільки лук починає рум'янитися, додаю пару столових ложок борошна, добре перемішую,ще трохи припустити, додати воду і щоб закипіла зажарочка. Потім додаю зажарку у каструльку з картоплею і доводжу до готовності. На крупній терці тру сир (люблю Російський з другими не пробувала).
Коли картопля зварилася, солю і акуратно, помалу засипаю сир у каструлю, зверху зелений лук(дрібно порізаний) і кріп і відразу вимикаю. Донькі дуже подобається
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5331
Я робилиа своєму сину , коли він був маленький , дуже його полюбляв. Творожок для маляти:
Запікаю яблуко в духовці, тоді розтираю його з цукром та творогом, замість цукру можно додати трохи меду, але якщо не має алергічних реакцій у дитини на мед.
дякуючі леленка
#5966
моя дуже любить запечне мяско, буженінку, курочку, запікаю у фользі, з цибулько. часничком, багато овочів, щоб і гарнір був відразу, їмо всіею сімьею. Так само роблю і з рибкою, запікаю разом з овочами і корисно і смачно))
дякуючі iruska
#6007
Мій племінник (йому 4 роки) дуже любить часникО_о отак) а ще я сестрі подарувала спеціальні силіконові форми: кладеш на сковорідку і млинці виходять певної форми (ведмедик, зірочка). так можна і омлет готувати. діти у захваті)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6009
спробуйте купити живу закваску СИМБІТЕР і в домашніх умовах зробити натуральний йогурт для дитинки. А можна і для себе. Все виходить дуже швидко і легко, а головне ви точно знатимете, що це безпечно. Не лякайтесь, що пачка така дорога - візміть поштучно 1 пакетик і до нього :beer:рецепт. :beer:
Аватар користувача
дякуючі Ксения777
#8361
спасибо за рецепты_0
дякуючі МаМаша
#8775
Творожок с запеченным яблоком! Я и забыла про такое, надо приготовить!
дякуючі Helena
#8915
печеное яблочко с медом, пюрешку с перекрученым мяском, кукурузная кашка с молоком и медом или с сахаром
Аватар користувача
дякуючі Vera
#8946
супчик-пюре с картошкой и морковкой
дякуючі Helena
#8966
пюре с бананчиком и яблочком, курага (на терке) с творожком (собственного приготовления из молока)
Аватар користувача
дякуючі Vera
#8980
я творожок тоже своего производства делаю, иногда Агушу покупаю
дякуючі anya555
#17717
оо..давно яблоки не запекала
Аватар користувача
дякуючі Alexsis
#21728
хороший рецепт і суп получився дуже смачним діти його з'їли на раз))
Аватар користувача
дякуючі Mulya
#26647
У меня ребенок кроме борща и макарон вообще ничего есть не хочет, а забыла еще и кефир, все. Я уже стала бегать за ней с ложкой, а макаронами не будешь ж с утра до вечера кормить.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!