МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3324
Хто користується йогуртніцей? Чи дійсно це зручно і лікувально? Малятам подобається такий йогурт? Хочу купити цю штуку. Молочної кухні не має у нашому місті. Стоїть чи ні???
Аватар користувача
дякуючі koriza
#3346
Я користуюсь. І мама моя. Так ось, у мами виходить смачний, а у мене не завжди. Закваски можна купити в аптеці (наріне, біфідум) або квасити покупним йогуртом без всяких добавок (наприклад, активія). Плюси: йогурт дійсно "живий", без добавок і консервантів, свіжий. Мінуси: треба наловчитися робити, в мене вийшло не відразу, але це дуже смачно і корисно, спробуйте!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3373
А як ви вважаєти - без йогуртниці можно обійтися, щоб приготувати йогурт у домашніх умовах?
Аватар користувача
дякуючі koriza
#3446
Inneska писав:А як ви вважаєти - без йогуртниці можно обійтися, щоб приготувати йогурт у домашніх умовах?
В мене не вийшло, без йогуртниці отримала кисле молоко, на заквасці данон.
Тому вирішила, що потрібна саме йогуртніца, бо без неї йогурту не буде.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3927
koriza, а яка у вас йогуртниця? Яку фірму порадите? Я чула, що краще брати Мулінекс
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7421
я чула від знайомої, що вона в звичайному скляному термосі робила хороший йогурт, бо основне - це витримати сталу температуру в середині посудини. я хочу сама спробувати зробити, як щось путнє вийде, то відпишу рецепт.
Аватар користувача
дякуючі sladkoewka
#7526
Я робила йогурт вдома без йогуртниці, скажу чесно, була задоволена, вийшло все з першого разу. Потрібно взяти літру молока (бажано домашнього а не магазинного), довести до кипіння і виключити, почекати доки воно вистигне або буде тепле, по бажанню можна додати 4 ст. л. цукру (це для таких як я, любительниці солодкого). Коли молоко підстигне додати туда йогурту (я давала галичину з клубнічним смаком) приблизно 250 г. і поставити в скляній банці кваситись на 5-6 год в тепле місце, перед цим закутати в рушник чи в ще щось. Після цього можна пити смачний і дуже корисний йогурт. Я після закваски ставила його на деякий час в холодильник щоб він став більш прохолодний і смачніший. І ще, якщо додавати в молоко йогурт з яким небуть смаком то потім веь йогурт буде мати такий самий смак. Смакота!!!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7530
sladkoewka, дякую за рецепт, я б спробувала, але замість "Галичини", де швидше за все є ароматизатори, я візьму дитячий йогурт. А ви не знаєте скільки він в холодильнику може зберігатись???
дякуючі sunduchokMamAm
#9036
а я вот тоже хочу купить, видимо прийдется полазить по недрам интернета:-)
дякуючі SVV-ZZZ
#9144
Всім привіт! Готуємо йогурти вже 2м. ,з заквасок VIVO ,в звичайному термосі із слянною колбою,виходить дуже смачно - малеча їсть з задоволенням.Секрет в дотриманні інструкції , температурному режимі та гарному молоці!!!Бажаю успіхів
дякуючі Лили
#9184
На "хорошем молоке" это на каком молоке? Может что-то порекомендуете?
Аватар користувача
дякуючі Ninochka
#9206
мы берем Яготинское молоко 2,5%
дякуючі Лили
#9210
Яготинскому я не доверяю. Раньше мы его брали, но как-то раз скисшее уже попалось. А потом о нем по радио плохие отзывы слышала. Мы потом перешли на Словяночку, но для ребенка я боюсь на таком что либо делать.
дякуючі Verunya
#9252
Лили писав:Яготинскому я не доверяю. Раньше мы его брали, но как-то раз скисшее уже попалось. А потом о нем по радио плохие отзывы слышала. Мы потом перешли на Словяночку, но для ребенка я боюсь на таком что либо делать.
Правильно делаете, что боитесь. Для ребенка берите специальное детское молоко или просто молоко в асептической картонной упаковке.
Мы брали На здоровье.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!