МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

#2874
Кожна мама знає, який корисний сир для дитини, але не кожна дитина його любить. Давайте тут обговоримо, які на ваш погляд треба купувати творожкі або сир і поділимося рецептами з сиру, хто, що готує для своїх малюків і вони це з задоволенням їдять

Запеканка.

Для рецепта Вам будуть потрібні:
- Сир - 500г
- Яйце - 1 шт.
- Сметана - 3 ст.л.
- Цукор - 2 ст. л.
- Манная крупа - 2 ст.л.
- Родзинки - 100г
- Масло - 3 ст.л.
У пропущений через м'ясорубку сир покласти розтоплене вершкове масло (дві столові ложки), збите з цукром яйце, манну крупу і 1/2 чайної ложки солі. Все це ретельно перемішати, додавши родзинки.
Після цього сирну маси викласти на змащену маслом сковороду або в неглибоку каструлю. Змастити сметаною, запекти в гарячому духовому шафі, протягом 25-30 хвилин.

Моєму сину дуже подобається така страба, бо звичайний творіг він їсти відмовляється.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2895
А хто знає як дитині готувати домашній творіг?
дякуючі Irishka
#2896
Рецепт домашнього творожка з корисними живими бактеріями Отже: треба купити 1% кефір в поліетиленовому пакеті, покласти на ніч до морозилки. Вранці зняти плівку, а шматок льоду відкинути на друшлаг з марлею. Через кілька годин буде чудовий смачний і корисний творіг.

В мене є ще інші рецепти приготування творогу, кефіру та йогурту. Завтра вранці обов'язково напишу.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2897
Дуже дякую!!!! І чекаю рецепти
дякуючі Irishka
#2898
як і обіцяла рецепт приготування йогурту

У літр молока 37-40 градусїв (кип'яченого) вливаю пару-трійку ложок звичайної йогуртовій Активи без домішок, а потім в тепле місце на пару-трійку годин. Побачили, що молоко стало густим - в холодильник щоб трохи охолонуло і вистояти - виходить відмінний йогурт!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2923
Поспішаю поділитися рецептом кальцинованого творожку - порекомендували на днях (для дітей до року)


200 мл молока (якраз пляшка "Злагода"), довести до кипіння і влити чайну ложку хлористого кальцію або видавити сік лимону (на око, але теж приблизно ложка). Коли молоко починає затворожуватися (приблизно півхвилини-хвилина), вимкнути, дати остигнути, процідити через марлю. Виходить приблизно 2 ст ложки - якраз норма до року.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2931
А як же молочна кухня, мені здається, що така є у кожному місті. І ще не розумію чим поганий творіг, який продають вже готовий, сиркові маси, вони ж смачні.
Хоча памятю, що у дитинстві я творіг не любила зовсім і зараз не дуже. Можу їсти тільки сири "Президент" із шоколадом :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2952
Не раджу купувати дитячу молочку в Україні. Моя кума якось попала з дитиною в інфекціонку, так там лікарі дуже суворо заборонили давати дітям різні промислові сирки. Говорять, що у них кожна п' ята дитина отруїлась такою продукцією. Особливо ганили всякі Танюши, Машенькі....

А молочної кухні у нашому місті як раз не має.А сирок краще робити самому з кефіру, молока швидкопсувного.
дякуючі Дана
#4221
Привіт всім батькам :] .Можу поділитися рецептом приготування домашнього сирка лише за 20 хвилин.
Потрібно літр свіжого молока поставити на вогонь,окремо видушити сік з третини лимона, коли на молоці почне утворюватися плівочка по трошки вливати лимонний сік і помішувати не доводячи до кипіння.Сирочок утворюється прямо на очах.
Ми з синочком спробували і тепер кожен день робимо собі свіжий домашній сирок
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4223
Дякую за рецепт вже записала на майбутне.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4236
Дана - такого ще не чула, щоб лимон використовували - дякую. Якось незвично
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4735
Дівчата я чула, що кефір і йогурт дитині можна готувати з капсул Наріне? Хто таке робив і як?
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5442
Мені здається, що краще творого готувати самим, ніж купляти казна-що в магазині.
Аватар користувача
дякуючі Elena777
#8343
спасибо!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!