МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2011
Дід Мороз у вигляді нашого тата подарував нам на Новий рік блендер. Через місяць, півтора нам потрібно вводити перший прикорм. Може хто поділиться рецептами для малят за допомогою блендера? Чим він нам може допомогти?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2412
Не можу точно сказати чим він може допомогти саме вам, але з його допомогою мої подруги роблять чудові супи-пюре для своїх діточок.

А крім того, такі смачні коктейлі :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2414
А як готують суп-пюре не підкажите? Я якась з прикормом не підкована?
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2841
Почитайте про педприкорм. Дуже цікаво...
А суп-пюре, це так як суп, тільки все подрібнене :bye:
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3747
І мені цікаво, а що таке педприкорм?Це що не звичайний прикорм?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3930
Головна ідея звичайного педіатричного прикорму - поступове заміщення звичайною їжею грудного годування або дитячу суміш.

У відмінності від нього педАГОГИчеський прикорм - побудований на тому, що до року дитина повинна харчуватися тільки маміним молочком. А дорослу їжу отримувати в мікродозах - з метою ознайомлення. Тут не важлива послідовність.
дякуючі Luydmilka
#4243
Привіт! Ми теж минулого тижня придбали блендер - дуже корисна річ! Я в ньому синочку (8 місяців) подрібнюю майже все, наприклад банан з яблуком і сиром, моркву з яблуком, овочеві пюре, звичайно супчики, м'ясо теж у ньому зручно подрібнювати. Малюкові все дуже подобається! :)
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5440
Я в блендері майже все готувала, починаючи з 5 міс. Перемелювалось все в однорідну масу. Дуже зручно. Навіть борщі, супи, м`ясо, картоплю,макарони з м`ясом. Для маленької дитини незамінна річ.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6632
А чи не виникало в когось проблем потім з жуванням дитини? Поділіться досвідом як з блендера перейти на звичайну їжу. У мене в 2ох дітей та сама проблема. Старша доця почала жувати в 2.5 р. , а меншому скоро 2 і він не хоче кусочками їсти, плюється. Багато раз мені казали що у всьому винен блендер, занадто діти звикають. Навіть печенька не хоче погризти, все перетираю. Чи є в когось ще таке?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6641
Емма писав:А чи не виникало в когось проблем потім з жуванням дитини? Поділіться досвідом як з блендера перейти на звичайну їжу. У мене в 2ох дітей та сама проблема. Старша доця почала жувати в 2.5 р. , а меншому скоро 2 і він не хоче кусочками їсти, плюється. Багато раз мені казали що у всьому винен блендер, занадто діти звикають. Навіть печенька не хоче погризти, все перетираю. Чи є в когось ще таке?
в нас кухонний комбайн, але я яблуко, морквину і картоплину (варені і печені) переминаю звичайною ложечкою - в їжі залишаються малееесенькі комочки і синок ньобом і язиком їх ніби "перетирає". Доречі, саме через часті історії про проблеми із жуванням - я не відмовилась від соски-пустишки...
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6650
А як соска впливає на ці проблеми? Розкажіть детальніше,якщо можна, бо я такого ще не чула. Справа в тому,що моя старша брала соску до 2х років,а менший взагалі її не хотів, як я не намагалась. Але проблеми з жуванням однакові.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6653
Емма писав:А як соска впливає на ці проблеми? Справа в тому,що моя старша брала соску до 2х років,а менший взагалі її не хотів, як я не намагалась. Але проблеми з жуванням однакові.
ну взагалі, соска має задовільнити смоктальний рефлекс у дитинки, бо в мене малюк з 2-х місяців повністю на штучному вигодовуванні. Якщо вірити словам нашої дільночної педіатра, то смоктання пустишки розвиває жувальні м*язи, жувальний і ковтальний рефлекс. А у вас може дитина проявляє якісь інші ознаки не активності, може йому лінь жувати через брак якихось вітамінів чи мікроелементів, він не в*яло себе веде? Є багато причин по яким дітки їсти відмовляються - може стоматит(йому не приємно жувати) чи шлунок болить чи проблеми із ковтанням чи язичок трохи пришитий, а може глисти?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6654
Коли Алінка буламаленька ми теж користувалися блендером, потім у нас був нібер, а коли у нас вже з'явилися перші зубки миодразу почали давати їжу у звичайному вигляді, перетирати тільки дуже тверду. проблем із жуванням не було - головне, щоб був апетит. Хочу пустушку ми ніколи не брали
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6666
.
А у вас може дитина проявляє якісь інші ознаки не активності, може йому лінь жувати через брак якихось вітамінів чи мікроелементів, він не в*яло себе веде? Є багато причин по яким дітки їсти відмовляються - може стоматит(йому не приємно жувати) чи шлунок болить чи проблеми із ковтанням чи язичок трохи пришитий, а може глисти?

Та ні... З вищезгаданого нічого. У нас хороший сімейний педіатр ,все перевіряли. Єдине що можу назвати- це золотистий стафілокок у віці з 4 по 8 міс. Лікували без антибіотиків, тому й так довго. Одним з проявів, крім втрати апетиту, була рвота,іноді по 6 р. на день. Відповідно, я ні про яке жування тоді не думала, лиш би шось залишилось всередині. Напевно,втратила час, тому тепер не хоче. І залишився дикий страх- як бачу якесь "веек",то одразу відчіпаюсь тих кусків. Не можу себе пересилити. Дуже багато всіх питаю про це, але відповідають майже однаково- піде в садок, навчиться. А я от переживаю як і хто там буде цим перейматись. Намагаюсь знайти інше вирішення- поки не виходить. :shock:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6667
може спробуйте вчитись жувати з якоїсь м*якої і безпечної їжі, наприклад дуже перестиглої груші - малюку буде легко відкусувати і жувати шматочки, він ними не давитиметься, або серцевинку кавунчика, персика... я розумію, що зараз не сезон, але можна хоча б спробувати. В чоловікового брата зовсім малі діти, коли хлопчику було 8 місяців і 2 зуба - він їв таку грушу і інші фрукти - зараз жує все!

може спробуйте трошки розмочувати частину печенька - нехай посмоктує, відкусує м*які шматочки

вибачте, якщо пишу дурню, просто я з дітьми такого віку ще не мала справи
Рефлексотерапевт

Кинезотерапия-активный метод реабилитации травм и […]

мои малые недавно накопили себе сами на презент. К[…]

Подбор подарка

Подарила сыну необычный, но достаточно полезный по[…]

А якщо в поліцію написати заяву, я можу сфоткати н[…]

Ще більше корисного та цікавого!