МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі bob
#3121
kompot писав:Зелений туризм, як альтернативу не пробували?
Я одразу теж розгубилася, що Ви маєте на увазі. Але і коли зрозуміла, знову не полегшало...
Для вирощування чогось самотужки потрібний час, а, головне - хист. До того ж, маючи двох маленьких дітей (та навіть одне) - це не той варіант. Бабуня частує домашніми яйцями, наприклад, але овочі здебільшого їмо нітратні. До того ж, як кажуть хіміки серед нас - хіба вбережешся? До того ж, мабуть, коли дитина їсть гидоту в невеликих дозах, вона якось призвичаюється до неї. А якщо надто вже берегти, то потім геть погано може стати від звичайних продуктів.
А щодо того, щоб купувати домашнє - ой, боюсь я цього. Як би не радили подруги тьоть, що продають домашнє молоко, але я в них в корівнику не була, вдома теж - якось страшнувато.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3178
Зелений(сільський) туризм - відпочинок у сільській місцевості, на натуральних продуктах
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3179
yusmal писав:. Купуючи "сільське" молоко ми не забезпечимо себе від наявності "гидоти", навіть знаючи в кого купуємо, в той час, як в магазинних сирках і молоці на противагу проведена очистка (багаторазова) від цього всього. Зрозуміло, що на заміну хімікатам "полів" вводяться хімікати "столів" і ще не відомо, що краще чи гірше, але не треба говорити про "домашні сирки" і "зелений туризм", як панацею. Все завжди має дві сторони медалі.
Я, як турист (зелений) з двадцятирічним стажем можу про нього розповісти багато цікавого і про корисне, і про шкідливе :).

ЗІІ. Да, я хімік.

Ніхто і не говорить про панацею, йдеться радше про альтернативу

але
ЗІ. Мої діти їдять домашні яйця і молокопродукти. Але якщо нема, то можуть їсти і магазинні. Тобто, як би ми не хотіли, хімії не уникнути.

:) от вам і відповідь.


А у магазинних іноді мені здається, крім хімії і немає нічого
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3198
kompot писав:Зелений(сільський) туризм - відпочинок у сільській місцевості, на натуральних продуктах
гарна альтернатива місцевій екології, але відпочивати хочеться не в селі, а де небудь на пляжі :)
Тому напевно купити домашні продукти більш гарна альтернатива принаймні для мене :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3224
А які бувають пляжі біла прозорих озер, а яка вода у гірській річці! І жодного сміття, спітнілих нав"язливих відпускників, ліс, звуки природи, тиша, гармонія! :)
Аватар користувача
дякуючі bob
#3234
kompot писав:а яка вода у гірській річці!
Холодна? :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3239
Ага і прозора-прозора :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3491
Irishka писав:Я своїм дітям давала солодощі, просто в усьому треба знати міру. Вважаю, що забороняти дитині їсти солодке неправильно, до того ж бабусі завжди роблять свою справу :)
Трьома руками за. У мене траплялось, що 9-місячна донечка зїдала за день ..... 5 цукерок, по одній від мами, тата, тьоті, бабусі і дідуся. довелось проводити розяснювальну роботу
Аватар користувача
дякуючі bob
#3496
Анютка писав:Трьома руками за. У мене траплялось, що 9-місячна донечка зїдала за день ..... 5 цукерок, по одній від мами, тата, тьоті, бабусі і дідуся. довелось проводити розяснювальну роботу
Нормально відреагували?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3504
kompot писав:А які бувають пляжі біла прозорих озер, а яка вода у гірській річці! І жодного сміття, спітнілих нав"язливих відпускників, ліс, звуки природи, тиша, гармонія! :)
І де знаходяться ці прозорі озера, які ви так гарно описуєте?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#3520
bob писав:
Анютка писав:Трьома руками за. У мене траплялось, що 9-місячна донечка зїдала за день ..... 5 цукерок, по одній від мами, тата, тьоті, бабусі і дідуся. довелось проводити розяснювальну роботу
Нормально відреагували?
Всі погодилсь, що ніхто не хотів напакостити, а вийшло якось недуже. Вже минуло півроку і більше непорозумінь не виникало.
дякуючі bubochka
#8142
Своїй дитині не буду давати солодощів до 3 років
дякуючі Лили
#9186
Я своїй не збираюся давати взагалі. Ні до 3-х і після 3-х теж.
дякуючі МаМаша
#9279
Я тоже не давала конфет дочке, но в садике(ей было 2 года) на Новый год родительский комитет купил подарки ... и тут мы вкусили запретный плод! В начале переживала, сейчас просто контролирую этот процесс. Мы же в детстве ели конфеты. А домашние торты, коктейли вы не делаете детям?!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!