МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

#119
Дівчата, у когось є пароварка? А то чоловік пропонує купити, а я навіть не уявляю, чк я нею користуюся. Парене - воно ж несмачне! Може поділитися досвідом, пароварка вдома потрібна як гриль у мікрохвильовці (ніхто із знайомих не користується) чи гарна помічниця на кухні?
Аватар користувача
дякуючі Anka
#195
На мою думку пароварка потрібна вдома. Їжа, зготована на пароварці значно корисніша за смажену чи варену. Особливо, що стосується їжі, яку смажать на олії.
Щодо смакових якостей - варто просто навчитися готувати на ній. В мене вдома була пароварка, коли я була маленькою. І мама досить смачно готувала хенкалі.
При можливості, обов"язково матиму пароварку вдома.
дякуючі Марико
#1910
очень полезная вещь в доме-пароварка!есть масса вкуснейших блюд на пару,а для приготовления еды малышу,вообще незаменимая вещь!У меня Tefal
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1912
Марико писав:очень полезная вещь в доме-пароварка!есть масса вкуснейших блюд на пару,а для приготовления еды малышу,вообще незаменимая вещь!У меня Tefal
Наведіть будь ласка хоч пару прикладів страв, які ви готуєте на пароварці, бо мені здається, що пароварка годиться тільки для людей з виразкою шлунку.
дякуючі Irishka
#2249
Ось пара рецептів:

Фаршировані перці

Інгредієнти:

На 3 порції буде потрібно 6 великих болгарських перців, 1 морква, 1 головка цибулі, 200 г м'ясного фаршу, 1 склянка відвареному рису, сіль за смаком.

Спосіб приготування:

Порізати моркву та цибулю, змішати її з фаршем та рисом. Отриманою масою начинити перці (попередньо видаливши з них насіння) і помістити їх в пароварку на 30-40 хвилин.

Дуже смачно та швидко :)

Курячі грудки з каррі

Інгредієнти:

0,5 кг філе курячих грудок, 1 чайна ложка приправи "Карі", сіль за смаком, невеликий пучок зелені.

Спосіб приготування:

Розморожене м'ясо нарізати великими шматками. Кожний із шматків з усіх сторін обсипати карі, при бажанні посолити. Помістити шматки в пароварку, готувати 15-20 хвилин. Подавати із зеленню.

Спробуйте і вам обов'язково сподобається, до того ж це не тільки смачно, а також дуже корисно.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5325
Пароварка - дуже корисна річ. Більше 80 % вітамінів зберігається, на багато смачніший смак, а також корисно для дітей і для дорослих, м`ясо сочне і легке для шлунку та печінки. Смажене важче переварюється.
Аватар користувача
дякуючі Elena777
#8342
необходимости не в чем нет.это индивидуально
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#8502
Имею пароварку и очень довольна! Очень люблю рыбу (хек) на пару со специями, а перед употреблением немного поливаю оливковым маслом. И дочурка намого больше ест пареной рыбы чем в другом любом виде.
Еще очень нравится "парить" овощи для винегрета - 1 час и все готово. Вкусные тефлели получаются. Делаю рис с овощами (специальный судок имеется) тоже очень нравится.
Пользуюсь не каждый день, но 2-3раза в неделю "парю" Самое главное, что очень полезно
дякуючі Аленка-распашонка
#8743
в пароварке еще что хорошо, когда готовишь например курочку с картошечкой, потом можно выпить бульончик, который сливается вниз пароварки, он очень вкусный. это большой плюс в пароварке для меня лично.
дякуючі МаМаша
#8774
у меня нет пароварки, но я очень хочу иметь такую вещь у себя на кухне!
дякуючі Helena
#8868
постоянно готовлю сыночку на пароварке, очень вкусная и полезная пища, а главное удобно и быстро.
дякуючі Аленка-распашонка
#8899
а вкус какой вот казалось бы картошка как вареная а вкус другой, очень вкусная а курочка пальчики оближешь

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!