МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

харчування дитини, меню, рецепти

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#533
И как пошло?
Аватар користувача
дякуючі Червона Шапочка
#932
Нам скоро 5 місяців,наразі їмо тільки маму.У всіх журналах написано прокорм вводити після 6,але так кортить дати дитятку щось смачненького- типу сочку.Чи не спішити?Він так уважно дивиться, коли біля нього щось жуєш ,що аж незручно стає... :[
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#976
Дивиться уважно, бо цікаво. Йому зараз усе цікаво: увесь великий світ.

Та з приводу грудного вигодовування - краще звернутися до стандартів Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я: можете почитати тут.
дякуючі Slavik
#1452
Ð￾ Ñ￾кщо дійÑ￾но добре подумати то з Ñ￾кого віку можна щоÑ￾ÑŒ додавати крім грудного молока (бажано з влаÑ￾ного доÑ￾віду, а не цитуючи ВООЗ)?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1454
Slavik писав:А якщо дійсно добре подумати то з якого віку можна щось додавати крім грудного молока (бажано з власного досвіду, а не цитуючи ВООЗ)?
А що означає з власного досвіду? я хочу сказати що це тільки недавно ВООЗ почав рекомендувати догодовування після 6 місяців а перед тим мав такі ж самі рекомендації як і наша "любима" радянська медицина дещо і з місяця давалося дещо можна було і з другого місяця давати дитині.
З мого власного досвіду то я почала давати педприкорм за 2 тижні до 6 місяців бо дитина хотіла брати в руки хліб і їсти. А догодовування в нас почалося ближче до 8 місяця, але все одно особисто в мене до року дитини воно все одно не заміняло ГВ (коли я була вдома) та й по нині частота прикладаль (коли я є вдома) велика але це попричині того що особисто я є ініціатором бо мені це подобається, мені так спокійніше.
Аватар користувача
дякуючі mamo4ka
#1482
Yaremko писав:
Slavik писав:А якщо дійсно добре подумати то з якого віку можна щось додавати крім грудного молока (бажано з власного досвіду, а не цитуючи ВООЗ)?
А що означає з власного досвіду? я хочу сказати що це тільки недавно ВООЗ почав рекомендувати догодовування після 6 місяців а перед тим мав такі ж самі рекомендації як і наша "любима" радянська медицина дещо і з місяця давалося дещо можна було і з другого місяця давати дитині.
З мого власного досвіду то я почала давати педприкорм за 2 тижні до 6 місяців бо дитина хотіла брати в руки хліб і їсти. А догодовування в нас почалося ближче до 8 місяця, але все одно особисто в мене до року дитини воно все одно не заміняло ГВ (коли я була вдома) та й по нині частота прикладаль (коли я є вдома) велика але це попричині того що особисто я є ініціатором бо мені це подобається, мені так спокійніше.


Дуже схвалюю. Ви молодець! Я теж до 6 міс нічого крім грудного молока не давала. Син в 5 міс важив 9 кг! А почала я прикорм з овочевого пюре (картопля, потім + морквочка), потроху додаючи нові інгредієнти. Він це дуже добре їв. Надавав перевагу підсоленому, а не солодкому. Зате каш ніяких не хоче (перепробувала все що можна), ну і зараз останнім часом під час їжі дуже вередує, тримає в роті по 10 хв, випльовує. Допоможіть пліз, порадьте як заохотити дитину до їжі.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1497
Моїй донечці 6міс. і 2 тижні. Почали їсти щось крім мами тижні 3 тому. Бананчик, морквяний і буряковий сік вона ще так сяк лямзяла. А от запхати в неї сирок чи жовток--треба помордуватись--зажме свій беззубий рот і ні-ні: якщо усілякими маневрами запхаєш в неї ту капелинку, то вона тут же язиком назад і випхає. :hihihi:
мамочки з досвідом, підкажіть хитрі маневри. :uquest:
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1499
Анютка писав:Моїй донечці 6міс. і 2 тижні. Почали їсти щось крім мами тижні 3 тому. Бананчик, морквяний і буряковий сік вона ще так сяк лямзяла. А от запхати в неї сирок чи жовток--треба помордуватись--зажме свій беззубий рот і ні-ні: якщо усілякими маневрами запхаєш в неї ту капелинку, то вона тут же язиком назад і випхає. :hihihi:
мамочки з досвідом, підкажіть хитрі маневри. :uquest:
Вам дитина явно дала зрозуміти що вона цього не хоче. Розумна дитина бо їй це явно за рано. Тим більше основною їжею до 1 року все одно являється грудне молоко, а якщо дитина на ШВ то сумів від 6 міс.
Аватар користувача
дякуючі Natalie
#1510
Дорогі мами, найкращий сік,який можебути для вашої дитини- це вичавлений самотужки, але якщо ви з тих чи інших причин його купляете , уважно переглядайте всі його складові і де він виготовлений . Наприклад, як я знаю, російські соки зроблені з концентрату. Особисто я віддаю перевагу натуральним молдовськім сокам , які і доступні по ціні. Дитинка з задоволенням їх споживає.
дякуючі Цеброва Оля
#1538
Natalie писав:Дорогі мами, найкращий сік,який можебути для вашої дитини- це вичавлений самотужки, але якщо ви з тих чи інших причин його купляете , уважно переглядайте всі його складові і де він виготовлений . Наприклад, як я знаю, російські соки зроблені з концентрату. Особисто я віддаю перевагу натуральним молдовськім сокам , які і доступні по ціні. Дитинка з задоволенням їх споживає.
А ви приймаєте йодомарин?? Адже він дуже корисний не тільки для вагітних мам, але й для дітей. Ось, до речі, і єдиний офіційний сайт Україні http://www.iodomarin.com.ua :shock2:
дякуючі Гість
#1542
і я приймала йодомарин :banzai:
такий класний препарат! і теж дізналась про нього з цього сайту) там можна знайти всі цікаві тобі теми. та й ще й задати запитання . такий кльовий портал)
Аватар користувача
дякуючі Natalie
#1547
А ви впевнені,що там є йод? Якщо ви не знаєте, то на сьогоднішній день 60% ліків - підробка,і не факт,що цей йодомарин якісний. Для чого пити незнаючи що,чкщоє море продуктів з високим вмістом йоду. Замініть звичайну сіль на йодовану, вживайте більше морської капусти,риби і т.д., для чого травити себе ліками?
дякуючі ника
#1549
Natalie писав:Дорогі мами, найкращий сік,який можебути для вашої дитини- це вичавлений самотужки, але якщо ви з тих чи інших причин його купляете , уважно переглядайте всі його складові і де він виготовлений . Наприклад, як я знаю, російські соки зроблені з концентрату. Особисто я віддаю перевагу натуральним молдовськім сокам , які і доступні по ціні. Дитинка з задоволенням їх споживає.
Я не згідна,що найкращий це самовичавлений.Мені відомо що в такому соці є багато як і корисного так і не дуже.так наприклад кислоти.які подразнюють ніжний шлунок дитини.а спеціальні дитячі сочки проходять фільтрацію і знебарвлення що зменшує ризик алергій та інших побічних явищ.Тому я раджу маленьким дітям до 6ти міс. або навіть до року купляти соки які рекомендуються для дитячого харчування
дякуючі ніка
#1550
Natalie писав:А ви впевнені,що там є йод? Якщо ви не знаєте, то на сьогоднішній день 60% ліків - підробка,і не факт,що цей йодомарин якісний. Для чого пити незнаючи що,чкщоє море продуктів з високим вмістом йоду. Замініть звичайну сіль на йодовану, вживайте більше морської капусти,риби і т.д., для чого травити себе ліками?
Можу з впевненістю сказати що препарати йоду та інші вітаміни і мікроелементи які ми купляемо в аптеці можна замінити продуктами харчування. але тоді нам прийшлось би істи тонами морську капусту ,відрами фрукти і т.д. Тому що з нашою екологіею в теперішніх фруктах та овочах за останні 50 років вміст корисних речовин зменшився в кілька разів.Це науково доведено!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!