МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7849
У мене таке питання: Мені зробили кесерів розтин, усе пройшло добре. Але виникла проблема з молоком. У мене його дуже мало, і моя дівчинка не наїдаїться ним, я дуже хочу годувати її груддю, але там немає чим. Я їм і п"ю все що радять, але нічого не допомагає. Я в розпачі, слухати плач голодної дитини це нестерпно, доведеться годувати сумішшю із пляшечки, хоча нам немає ще і 2 неділь. :%):
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7945
це не біда, повірте мені. немає сенсу мучати дитину і виснажувати нервову собі і усім хто поруч. ну буває таке, що молока недостатньо і все тут. можна і цідитись безкінечно і пити все що завгодно і прикладати до грудей постійно - така анатолмія вашого тіла, або такий гормональний фон. Звичайно можна тягнути все це до безкінечності і зациклитись тільки на цій проблемі, але чи потрібно? В мене було достатньо багато молока - дитина навіть не з"їдала все що було, але в моєму молоці розплодився стафілокок, а до цього я два тижні приймала різні антибіотики(були серйозні проблеми із здоров"ям), я була вся обколота і накачана хімією, тому зробила висновок, що нема смислу лікувати ще й це, а дитина від мого молочка постійно поносила, кричала, мучалась,, мала підвищену температуру. Тому я покинула це діло. Мене ще довгий час це мучало, може й досихпір мучить, але я знаю, що для моєї дитини так було краще. Він росте здоровим, ситим і щасливим.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7946
Anpa4ino писав:це не біда, повірте мені. немає сенсу мучати дитину і виснажувати нервову собі і усім хто поруч. ну буває таке, що молока недостатньо і все тут. можна і цідитись безкінечно і пити все що завгодно і прикладати до грудей постійно - така анатолмія вашого тіла, або такий гормональний фон. Звичайно можна тягнути все це до безкінечності і зациклитись тільки на цій проблемі, але чи потрібно? В мене було достатньо багато молока - дитина навіть не з"їдала все що було, але в моєму молоці розплодився стафілокок, а до цього я два тижні приймала різні антибіотики(були серйозні проблеми із здоров"ям), я була вся обколота і накачана хімією, тому зробила висновок, що нема смислу лікувати ще й це, а дитина від мого молочка постійно поносила, кричала, мучалась,, мала підвищену температуру. Тому я покинула це діло. Мене ще довгий час це мучало, може й досихпір мучить, але я знаю, що для моєї дитини так було краще. Він росте здоровим, ситим і щасливим.
дякую за підтримку, я так і зробила :)
дякуючі Пєлагея
#8554
я іноді підкормлюю Хіппом бо бачу що дитина не наїлась і ще хоче їсти, а іноді і достатньо хватає молока
дякуючі Пєлагея
#8826
перейшли на Нестле, довольні
дякуючі Рита55
#11792
мы в первый день жизни попробовали смесь, так как были сложные роды и первые 4 дня доченька была без меня, а кушать что то надо. Первый раз давали Nan но у малышки пошла аллергия и акушерка посоветовала нашу хорольскую Малютку Премиум, малышке смесь понравилась.
дякуючі Рита55
#11793
а еще малютка премиум не содержит пальмового масла, консервантов, ароматизаторов и красителей, а изготовлена из натурального коровьего молока.
дякуючі Людмила11
#11893
у меня очень рано перегорело молоко, кормила смесью малютка премиум , хорошо набирали вес, смесь из натурального сырья
дякуючі Виолетта К
#12219
мы с рождения на Малютке премиум, смесь без пальмового масла и с пребиотиками. А с 6 мес уже переходить нужно на номер 2. Рекомендую то что сами кушаем
дякуючі Larinka
#12259
Виолетта К писав:мы с рождения на Малютке премиум, смесь без пальмового масла и с пребиотиками. А с 6 мес уже переходить нужно на номер 2. Рекомендую то что сами кушаем
Вам повезло , что с рождения, мы ее с 4 мес. А мы намучились пока смесь подобрали. Оказывается не всегда дорогое подойдет.
дякуючі Larinka
#12260
А еще недавно появилась Малютка премиум со злаками, по цене 36-38грн. А главное без пальмового масла.
Аватар користувача
дякуючі Наталка Полтавка
#13109
В мене синочок виріс повністю на штучному годуванні - дуже важкі пологи були, тому я його годувати не могла. Та нічого страшного в цбому нема. Одна тільки морока - підігрівати вночі суміш :)
дякуючі елля
#13212
Я тоже после кесарева . Пробовали малютку но никак не подошло, очень хорошо сынишка кушал нутрилон а главное никакого побочного действия.
Аватар користувача
дякуючі yoTati
#13229
я начала подкармливать месяцев с пяти, потом перешли на каши государственные
дякуючі ewrioliya
#13252
Родила сама но тоже молока было слишком мало, докармливала дочку смесями но у нее от них начались проблемы с животиком. Мне подруга посоветовала попить . Начала пить но первый день не дал никаких результатов и только на вечер второго дня я стала чувствовать как прибывает молоко. Сейчас нам пол года, молока хватает и мы счастливы.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!