МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Lana89
#49986
Добрий день! Дівчатка підcкажіть, якою молочною сумішю Ви годуєте своїх немовлят? У мене молоко синє воно як вода, дочка не наїдається,ось тепер голова обертом яку вибрати молочну суміш? Спасибі, за здалегіть!
Аватар користувача
дякуючі Mariya76
#49988
Привіт! А ви консультувалися з лікарем,с приводу вашого меню? Я для жирності молока їла бутерброди с маслом і твердими сирами, і навіть просто їла сир, їла гречку, і всю вагітність і годування грудьми, я відварювала 200 гр.м'яса телятини і їла.Це і для вашого організму добре, і для малюка.
Аватар користувача
дякуючі Magda57
#50292
Привіт! Що то у багатьох зараз грудне молоко як вода і мало, напевно через екологію, нормальної їжі немає, все штучне, навіть м'ясо, і то скотина на комбікормах. У молодшої сестри така ж проблема, дітина постійно голодна. І в черговий раз на щомісячному відвідуванню дитячої поліклініки, вона розговорилася в черзі з такою ж матусею як і вона, і та їй порадила молочну суміш фрісо І тепер вона всім радить таку молочну суміш.))))
Аватар користувача
дякуючі Юля_юля
#50776
мы кормили наном, очень хорошая смесь, проблем не было, но слышала, что не всем подходит.

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!