МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7303
От доросла людина буде свідомо вживати отруйний чи зіпсований продукт, яким би корисним по своїй суті він не був? То чому якась мода повинна спонукати нас годувати своїх дітей неякісною їжею. Їжа - це запорука міцного здоров"я, то якщо подумати логічно : дитина поносить, пищить, її сипле, вона не спить - це здорово? Які тут можуть бути антитіла, білки і тд... А природній відбір ще ніхто не відміняв і він жорстокий - виживають сильніші. То чи варто піддаватись в багатьох планах сумнівній пропаганді? Ненавиджу крайнощі, особливо стосовно дітей.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7310
Я ще й не знаю, як в інших містах, а в нашому Львові всі просто помішані на цьому грудному. Я вже сміюся- зайти на будь-який сайт по темі- самі ярі істеричні крикуни- зі Львова. Аж соромно деколи. :banzai:
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7918
Хочу розповісти і я свою історію, я намагалась почати цю розмову, але там вона не вийшла. Отже, я після кесерівого розтину, мою донечку мені дали лише на 3 день, і одразу попередили, що дівчинка має гарний апетит, молоко "з"явилось" якщо так можна сказати лише на 6 день. Але за 3 неділі які я годувала грудьми, моя дитинка наїлась не доїдаючи суміш лише 1 раз, коли ми прийшли з роддому. Що я тільки не їла і не пила, молока всеодно було мало, і ставало все менше і менше, і всеодно доводилось догодовувати сумішю. Отже прогодувалиь ми змішано лише 3 неділі. Зараз годуємось ми НАНом, нам його давали у пологовому будинку, так ми і продовжуєм. Дорого, але на здоров"ї своєї дити економити не збираюсь. На даний час нам 5 неділь.
Почуття провини довгий час не полишало мене, що я не можу повноцінно годувати грудьми свою дитину, вона плакала, бо хотіла їсти, а я плакала бо їй не могла дати грудного молока стільки, скільки їй хотілось, і почуття це відійшло якось саме по собі, коли моя донечка заходилась голодним плачем.
Можливо можна було б перейти на якусь дешевшу суміш, але уявлення не маю на яку, і якось боязно. Бо при переході зі змішаного годування повністю на штучне ми мали проблеми з запорами, зараз цих проблем немає, і повертатись до них не зовсім хочеться.
Ось така наша історія. Доречі мене моя мама годувала грудьми лише до місяця, а далі молоко просто зникло.
Так що я теж вважаю, що це питання дуже індивідуальне, і відповісти однозначно на нього не можна.
Аватар користувача
дякуючі Уляна@
#8436
в мене іноді не вистачає свого молока і я вимушена купувати суміш, вибрала Малятко і Хіпп, це єдине що нам підходе і малюк не зригує, хоча дуже ріжко від Хіппа може зригнути
дякуючі Пєлагея
#8527
в мене теж молока мені здаєтсья не вистачає, а пікармлювати Хіпом ще не пробувала але вже його купила. в мене у подрузі ві Хіппа малий зригує. чи це є нормальним?
дякуючі nastysha2309
#8585
Свою дитину я також годувала Nestle Нестожен 1, він нормально її з'їв, так я продовжую покупати цю молочну сумищ для свого немовляти. А замовляла через інтернет магазин taimir.com, так как я сиджу дома сама з малюком. Хоча спочатку було страшно, але дуже сподобався сервис та обслуговування.
дякуючі Пєлагея
#8624
у вас не зригує малиш суміш?
дякуючі Пєлагея
#8759
даю манку із молоком з бутилочці, кефирчик, а суміш вибрали малишку, від Хипу зригує нічого не можу подіяти.
Аватар користувача
дякуючі Vera
#8935
мы срыгивали Хипповскую смесь. купила нашу нормально пошла.
Аватар користувача
дякуючі Миш
#8987
Привіт! Моїй дитині 2,5 місяці, годую сумішшю ПРЕ Хіп, спочатку все було добре, а зараз почалися закрепи. Без трубочки газовивідною або клізми сам не випорожнюється. Що можете порадити?
Аватар користувача
дякуючі Vera
#9014
кефир давайте, укропную водичку
Аватар користувача
дякуючі Миш
#9017
Дякую!
дякуючі Томочка
#9027
покупаю Нан кисломолочный, малышке нравится
дякуючі Zay4enok
#9060
Миш, спробуйте вранцы перед першим годуванням дати дитинці чверть чайної ложечки соняшникової олії. Мені Ярослава Геращенко підказала з курсів.
Аватар користувача
дякуючі Иванна доченька
#9086
Миш, давайте больше жидкости ребенку. у вас жирное молоко и поэтому ребенка крепит, послаблять можно еще Дуфалаком, его можно и детками взрослым
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!