МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Natalie
#1509
Я хочу розповісти свою історію годування. Все йшло нормально,дитинка їла молочко добре і часто. Через місяць в мене стало не вистачати молока,дитина була голодною,капризною,я визв
ала медсестру,і вона сказала, що молока більше не буде, якщо зараз його недостатньо- годуйте НАНом. Через необізнаність на той час я так і зробила. Пізніше я зціджувала молоко,і давала з пляшечки, тому,що молока було стільки,що не було куди подіти, затвердіння і т.д. На даний час я надзвичайно шкодую,що тоді опустила руки. Штучне годування по перше не молоко,а по друге- дуже дороге. НАН дитина Їла не дуже добре, зараз я кормлю білоруською сумішшю "Беллакт",в якій поєднана і ціна і якість.
(У Львові її покищо немає)
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1561
а скільки вашій дитині? Чи ви знаєте що грудне вигодовування можна повернути до 9 місяців дитини? як ви на таке? Восстановление лактации або Как вернуть молочко?
бо якщо зараз годують прийомних дітей жінки які навіть не вагітніли то годувати свою дитину це не проблема Грудное вскармливание приемного ребенка
бо
Опасность искусственного вскармливания
або
Перевод таблицы: "СРАВНЕНИЕ СОСТАВА ЖЕНСКОГО МОЛОКА И АДАПТИРОВАННОЙ СМЕСИ"
Аватар користувача
дякуючі Natalie
#1562
Дитині сім місяців,але діло в тому, що він і не хоче смоктати груди,бо вже попробував з пляшечки. Та й молока вже зовсім немає.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#1563
Natalie писав:Дитині сім місяців,але діло в тому, що він і не хоче смоктати груди,бо вже попробував з пляшечки. Та й молока вже зовсім немає.
Ну це нормально що дитина не хоче груди ссати але це не проблема можна перевчити. А щодо кількості молока то його легко можна підняти.
Прочитайте статті! ;)
Аватар користувача
дякуючі Natalie
#1564
Дякую,дуже корисні статті.
Навчи мене,якщо можеш, робити ссилки так як ти,назва ссилки,і туди можна зайти. Дякую.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6161
в мене було дуже багато молока, але дитина безперестану поносила з третього тижня життя і аж до 1,5 місяця. ми і кал на посів здавали і до яких тільки лікарів не возили, а вони - це звичайний дизбіоз, ми дитину пічкали антибіотиками, панкреатином, лактовітом і ще всякою фігньою, поки я не додумалась здати своє молоко на аналіз - а там---- стафілокок!!!!!
я після пологів прокапувалась антибіотиками, а тут ще й на тобі ця зараза,я вирішила, що три тижні антибіотиків ще - я не витримаю, бо всі 9 місяців вагітності і так була на таблетках. ми спочатку почали приводити в порядок здоров я дитини - годували лікувальною сумішшю від Хумана НN(70грн упаковка, якої вистачало на 3 дні), потім перейшли на Лазану від Хумани(42грн пачка). Малюк більше не температурить, нормально какає, не кричить від болей.
якби я три тижні була на антибіотиках-я б конкретно підірвала своє здоров я і попсувала б здоров я своєму малюку, так що інколи- штучне вигодовування- це єдиний вихід. як кажуть : " из двух зол выбирают меншее"....
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6210
Anpa4ino звичайно, у вашому випадку це було єдине правильне рішення
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6214
Inneska писав:Anpa4ino звичайно, у вашому випадку це було єдине правильне рішення
дякую за підтримку, бо дехто каже, що треба було помучитись - проколоти антибіотики, знову поздавати аналізи, потім вилікувати свій післяантибіотиковий дизбактеріоз лактовітами.... і увесь цей час цідитись! (це було б приблизно 1,5 місяця часу!!!), а я в цьому році готую диплом, навчаючись на стаціонарі! Але головний мій протест - дитина в такому віці дуже болісно переживає різкі переведення із однієї їжі на іншу! після пологів я лежала в лікарні і він вже тоді їв суміш, я повернулась - він їв молоко, потім в мене знов проблеми - він знов був на суміші, потім знов молоко, а тут на тобі - стафілокок - це знову суміш, а потім я повинна була знову повернути його до грудей. Це знущання над травною системою такої крихти! Він так мучався, він не спав ні вдень ні вночі, коли в нього бурліло в животі - це чули всі! коли пукав - кричав від болі. А перевели на суміш - спить, їсть, із задоволенням гуляє і купається, сміється і тд. То навіщо ж знущатись над ним? Я, щоправда, на суміші не економлю, беру одну із найдорожчих - німецьку, всі кажуть, що вона дійсно найкраща. Адже їжа - це здоров я.
дякуючі svetohek
#6243
Ми з перших днів їли Нестожен. Їли з апетитом, реакції ніякої небуло.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6267
Я вже десь писала, но повторюся.

Я дуже рано вийшла на роботу, у мене було дуже мало молока - був нервовий стрес. Я У 3 місяці ми перейшли на змішане годування, причому спробували суміш Малюк і нам вона дуже підійшла. Часткове, нічне ГВ я зберегла до 1,5 і перервала лише із-за моєї хвороби (теж потрібні були антибіотики).

Це все дуже індівідуально
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6280
я дуже шкодую, що не змогла дати своєму малюкові грудне молоко, хоч в мене його вистачало, бо грудне молоко - це імунна система, але мені пояснили - що люди, які поносять(навіть діти) - вимивають з кишечника імунітет і затяжний понос може привести до дуже страшних наслідків. Я кожного разу себе заспокоюю, коли чую або читаю коментарі "ви полінувались, треба було перепробувати все..." , але мені шкода перевіряти на своїй дитині дію ліків приписаних для мене
Аватар користувача
дякуючі Tasja
#6289
Починаючи з другого місяця життя малюка ми прейшли на змішане вигодовування через те, що після грудного молока малюк сильно рве. Лікарі точно сказати чому це так не можуть. Спробували сміш "Малютка" Хорольського заводу дитячого харчування. Донечці подобається. :)
дякуючі oliater
#6402
В мне та ж сама прчина переходу на штучне вигодовування після народження двох дітей - недостатність грудного молока. Дуже-дуже його мало - дитина годинами біля грудей, але доводиться догодовувати. При чому зїдає ту норму, яку і мав би зїсти, ніби нічого там і не зїв з грудей. Ходили до лікарів, і до масажистки. Проблкма така - прибуває дуже мало, треба догодувати, дитинка звикає з пляшечки і вже смоктати не хоче навіть тих 20 грам. А в мене великі груди - молоко застоюється в нижніх віддлах, потрібен постійно масаж, сеанс якого 150 грн. І все-одно догодовувати треба, бо не прибуває:((
З першим мучились десь до місяця, а з другим - до тижня, поки в роддомі були. І все, масажистка каже, перевязуйся, таблетки вже допиваю. В родині всі немолочні були.
Тому дуже ображає, коли хтось каже, треба було все можливе зробитИ, від грудей не вдривати, ви погана мама, ви дитину не годуєте...
Чого ж дійсно самій мучитись і дитину мучити, якщо при грудях кричить, а зїсть кашки свою норму - і спить спокійно? Мені здається, що кожна капля молока, яку дитинка вже отримала має величезне значення, але і спокій для немовляти дуже важливо.
Мій перший синочок був дуже неспокійним довго, і не спав ночами, і я думаю, що причина якраз в тому, що "експерементувала" з грудьми, бо дуже мучила совість і доброзичливці, які казали, що я погана мама, раз грудьми не годую.
а другий синочок - тьфу-тьфу - їсть суміш Нутрілон і спить. Хоч дорого і докори сумління не полишають, однак думаю, так краще для дитини.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6411
oliater писав: Мій перший синочок був дуже неспокійним довго, і не спав ночами, і я думаю, що причина якраз в тому, що "експерементувала" з грудьми, бо дуже мучила совість і доброзичливці, які казали, що я погана мама, раз грудьми не годую.
а другий синочок - тьфу-тьфу - їсть суміш Нутрілон і спить. Хоч дорого і докори сумління не полишають, однак думаю, так краще для дитини.


грудне молоко - це мої антитіла, які дають йому імунітет, мікро-та -макроелементи, вітаміни, задоволення смоктального рефлексу, тілесне спілкування....і все це звичайно добре,

але в моєму випадку дитина за півтора місяця зкричалась від болей; від того, що він поносив - мікро-та -макроелементів, вітамінів він не засвоював - з нього лилась зелена вода; наврядчи йому були дуже потрібні мої антитіла, бо в молоці "гуляв" стафілокок.

я зробила для себе такий висновок, співставивши усі ЗА і ПРОТИ

якщо моя дитинка гарно набирає вагу, став рум янощоким, гарно грається, із апетитом їсть і добре спить живучи при цьому на молочній суміші - то хто я буду така, якщо буду продовжувати свою "гарну" справу з грудним вигодовуванням - совість мене не мучатиме, хороша я мама, бо слухаюсь тьоть, баб, свекрух і всіх інших, які і близько не знають моєї дитини так як я??? Вас не мучатиме совість, що виробите добре їм усім, але аж ніяк не дитинці
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!