МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#9886
Пропоную в цій темі писати відгуки про бутилочки, які ми використовуєм для суміші. У нас перша була Чіко, хоч і дорога, але не дуже сподобалась - погано виходило повітря і були коліки у дитини. Пізніше перейшли на дешевший варіант Канпол - нормальна, але мінус в тому, що чомусь прокапує суміш з-під закрутки.
А ви якими бутилочками користуєтесь, діліться враженнями. :)
дякуючі natichok
#11347
В мене донечка годувалась як груддю так і з пляшечки, адже я мала вийти на роботу. Пляшечку купували фірми LOVI, вона має спеціальну динамічну соску, яка подібна до грудей мами (кінчик в неї розтягується). Це для мене було головне, адже маленька так не відмовилась від груді. Пляшечка видалась дуже хорошою. А зараз і кашками підкормлюю з неї.

Зображення[/img]
дякуючі Людмила11
#11900
а мы для нашей смеси Малютка премиум использовали Авентовские бутылочки, из специальной соской от газиков
дякуючі Людмила11
#11901
а когда подросли и в нашем рационе появились кашки Малышка то купили 200гр бутылочку
Аватар користувача
дякуючі Валентина81
#14047
Девочки, а как выбрать бутылочку для прикорма - 6 месяцев?
дякуючі Svitlana41
#14103
ми ходили до лікаря, він нам порадив не жаліти грошей на цоьму і ми вибрали ось таку знаєте вона дійсно цього варта, бо в моєї племіннички віт такеї простою появилася висипка
дякуючі Dasha128
#15179
у нас авент и доктор браунс кормила месяцев с 3-х смесью.
Аватар користувача
дякуючі Kvito4ka70
#18174
Какую купить ребенку бутылочку, пластмассовою или стеклянную ?
дякуючі Dima1
#24866
Здравствуйте хочу подсказать вам сайт ,там все рассказано о кормление и много полезных программ для этого
дякуючі Lmeritak
#26365
В принципе, ничего
Аватар користувача
дякуючі Ustabe
#27981
Не думаю що це така глобальна проблема
дякуючі O_Leg_o
#35893
У нас куча бутылочек было, по сути пригодились только в роддоме, пока молоко не появилось. Брала стекляные, они как по мне более стерильные, легче отмыть от неприятного запаха если долго воду оттуда не выливать, например. Но они тяжелее пластмассовых и бьются.
Аватар користувача
дякуючі Юля_юля
#36624
важнее чем бутылка только соска. Мы покупали вариационную, меняли каждый месяц полтора.
Аватар користувача
дякуючі Орехова
#40043
у нас была не прозрачная с рисуночками
дякуючі Mayua
#40976
Яку дитячу воду краще купляти
У нас в крані вода не смачна на смак, певно брудна. Не хочеться її дитині давати....

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Привіт, як справи?

Ще більше корисного та цікавого!