МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2123
Дівчатка, у кого як після пологів з критичними днями справи йшли. У мене перший раз почалися через 4 місяці. Дитина на змішаному годуванні. Ось пройшов місяць, і щось їх немає. До вагітності були регулярні. Цикл відразу повинен стати регулярним або ще бувають перебої?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2147
Inneska писав:Дівчатка, у кого як після пологів з критичними днями справи йшли. У мене перший раз почалися через 4 місяці. Дитина на змішаному годуванні. Ось пройшов місяць, і щось їх немає. До вагітності були регулярні. Цикл відразу повинен стати регулярним або ще бувають перебої?
Inneska, у вас двоє дітей, да?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#2149
У мене перші місячні пішли через 2 місяці після пологів, а потім не було півроку. В подруги другі місячні прийшли з 2-тижневою затримкою.
Не хвилюйся
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2344
aronskaya писав:
Inneska писав:Дівчатка, у кого як після пологів з критичними днями справи йшли. У мене перший раз почалися через 4 місяці. Дитина на змішаному годуванні. Ось пройшов місяць, і щось їх немає. До вагітності були регулярні. Цикл відразу повинен стати регулярним або ще бувають перебої?
Inneska, у вас двоє дітей, да?
Ні, одна. :) Я мала на увазі вперше післі пологів, а ось через місяць ( як повинно бути) їх не було і хвилювалася, но вже пройшли. Просто поки що регулярність не встановилась.
Аватар користувача
дякуючі Kati4ka
#5522
а у мене почалися майже через 1,5 місяця. і вже більше тижня продовжуються, але не такі інтенсивні, як були до вагітності. сподіваюсь, цикл наладиться швидко. = )
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5611
У мене почалися аж через 6 місяців, годувала груддю. Але були нерегулярними і скудними. А вже все наладилось коли кинула годувати через рік після пологів.
Аватар користувача
дякуючі Zlatoxi
#10344
У мене почалось то все діло, коли сину було 9 місяців. І причому початок співпадав із моїми силами до вагітності. І зараз той самий цикл і ті самі числа приблизні. Я була дуже приємно здивована, а цикл встановився відразу.
Аватар користувача
дякуючі DeoLeo
#10535
На третій місяць після пологів вперше пішли. Ось чекаю продовження,але ще не було другого разу.
дякуючі Ирина14
#16497
У меня через месяц после родов пошли месячные в обычном режиме, хоть кормила до года.Совсем от них не отдохнула(
Аватар користувача
дякуючі Анна Смолина
#16949
у меня месячные пошли после 7 мес., было смешанное вскармливание.
Аватар користувача
дякуючі Анна Смолина
#16950
Zoryana04 писав:Можна чи курити одноразові електронні сигарети під час коли годую грудьми ?
Шкідливі вони є чи ні?
Капец. Вы что с ума сошли....? :shock:
Аватар користувача
дякуючі лен4ик
#18159
когда пойдут месячные? кормлю ребенка 2 месяца
дякуючі Lexy83
#18180
тут все дуже индивідуально. Пологи це стрес для организму тому и цикл може збиватися.
дякуючі Spavlova
#19525
після перших пологів місячних не було десь 6-7 місяців, а потім з перебоями. А потім завагітніла ще раз, коли дитині було 1р2м
Аватар користувача
дякуючі Malace
#20407
у меня месячные начались через 7 мес, были регулярными.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!